Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chwilówki - warto?

118 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_michajło

Guest_michajło
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 08:11

jeśli ktoś potrzebuje szybkiej gotówki i nie będzie miał problemu ze spłatą to na pewno warto, tylko trzeba trafić na sensowną firmę. ja korzystałem z usług loan me i nie było problemów

#102 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 323 postów

Napisano 03 styczeń 2019 - 14:46

Jest trochę tych porównywarek chwilówek, mi osobiście najbardziej pasuje strona sowafinansowa.pl. Wszystko mają ładnie opisane, wiadomo jakie pieniądze można wziąć na jaki procent i jak wygląda okres spłaty, wszystko jest od razu opisane dla kilkudziesięciu różnych firm na głownej stronie, nie trzeba się nigdzie – przeklikiwać.

#103 alepozyczka.com

alepozyczka.com

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 styczeń 2019 - 05:53

Istotnie, użyteczność porównywarek pożyczek istotnie się poprawiła na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jeszcze 3-4 lata temu dominowały strony, na których zestawiona była raptem wysokość maksymalna chwilówki oraz okres finansowania. Teraz bez problemu można skorzystać z kalkulatorów suwakowych, które na bieżąca przeliczają powyższe parametry, a nawet są w stanie podawać całkowity koszt chwilówki.

#104 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 19:36

Chwilówki nie są złym rozwiązanie, choć wiadomo, ze bardzo szybko trzeba oddać zaciągnięty dług. Uważam, że lepszą opcją będzie na przykład pożyczka pod zastaw w lombardzie. Jak zastanawiacie się nad takim rozwiązaniem, to zostawiam namiary na lombard w Poznaniu może ktoś jest z okolic https://lombard66.pl...oznan-glogowska

#105 zbyszek88

zbyszek88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 11:39

nie warto to lichwa

#106 versia90

versia90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 26 marzec 2019 - 13:23

Wg mnie warto ale trzeba znalezc odpowiednia firme do tego np taka jak tutaj : szybka pożyczka bez tego ani rusz :)

Ludzie małoduszni zawsze usiłują pomniejszyć innych...

#107 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 285 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 07:38

No i czym niby te wszystkie firmy różnią się od siebie? Ja radzę ich unikać.

#108 RafalM

RafalM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 07:10

Chwilówki to wygoda, gdy chcemy szybkich pieniędzy, ale czy warta późniejszych nerwów, to nie wiem. Trzeba być bardzo ostrożnym, gdy bierzemy taką ofertę, bo możemy wpaść w spiralę chwilówek i wtedy już mamy dość duży kłopot. Na szczęście są firmy które zajmują się konsolidacja chwilówek i można sobie połączyć chwilówki w jeden kredyt z fajnym procentem. Ja mogę polecić firmę HabzaFinanse, mają bardzo ciekawą ofertę i fachową obsługę - więc jeśli ktoś ma już jakieś problemy z przypadkiem który opisałem wyżej, to warto sobie zajrzeć.

#109 Magdalenka33

Magdalenka33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 19:39

Jeśli potrzebujesz nie więcej niż 1500 zł to warto takiej gotówki zaczerpnąć przez https://provemacredit.pl/?7483f2 . Korzystałam już 4 razy i za każdym wszystko przebiegło bardzo szybko, sprawnie i bezproblemowo.

#110 RafalM

RafalM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 08 kwiecień 2019 - 11:10

Najlepiej skorzystać z pomocy firmy która pomoże nam w uzyskaniu kredytu np. habzafinanse.com.pl zna się na tym najlepiej, profesjonalna obsługa, bardzo rzetelnie podchodza do swojej pracy.
Pomagali mi w uzyskaniu takiego kredytu i byłem pod wrażeniem oferty jaką od nich otrzymałem.

#111 krisstof

krisstof

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 kwiecień 2019 - 16:29

Chwilówki to nie jest jedyna dostępna opcja. Można spróbować pożyczyć od rodziny, można spróbować iść do banku, zaciągnąć na raty pożyczkę na dowód w dziesiatka finanse albo przejść się do skoku. Jest trochę możliwości - chwilówkę bym rozważał w ostateczności - głównie ze względu na ryzyko. Pozdrawiam.

#112 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 16:59

Jasne, że warto...
Jak ktoś chce z torbami pod mostem wylądować to tylko brać

#113 Freelancer

Freelancer

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 08:52

Jak wyżej ;P Istnieją dużo bezpieczniejsze produkty finansowe niż chwilówki - jeżeli macie wybór - unikajcie szerokim łukiem.

#114 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 289 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 17:39

Dzięki za te porady ! Na pewno z nich skorzystam w najbliższym czasie ! 

#115 Kordi33

Kordi33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 08 maj 2019 - 08:19

Tak jak ktoś wyżej już napisał, teraz są specjaliści którzy pomagaja uzyskać bardzo ciekawe kredyty. Chwilówki nie są dobrą opcją, można przez to naprawdę narobic sobie bałaganu.

Mój dobry znajomy się wpakował własnie w coś takiego i próbował spłacać jedną chwilówkę druga, wpadł w takie długi, że szkoda gadać. Na szczęście w porę się ogarnął i zasięgnał porady doradcy który zaproponował mu, by zrobić konsolidacja chwilówek , znalazł dla niego korzystna ofertę i jakoś to spłacił.

#116 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 16:29

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:

- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty

- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#117 Tomaszw

Tomaszw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 08:45

Chwilówki mają opinię ryzykownych ale wiele się zmienia w tym temacie. Czytaliście już nowelizację ustawy antylichwiarskiej? Zyski firm pożyczkowych znowu spadną.

#118 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:21

Chyba warto, ale tylko pożyczki za darmo, nie ma co przepłacać za udzielenie chwilówki.

news.jpg

#119 edzio436

edzio436

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 13:57

Dzięki za te porady ! Na pewno z nich skorzystam w najbliższym czasie ! 

ja skorzystałem z chwilówki w sobotę, więc jak będziesz potrzebować to warto wiedzieć, że nawet w weekend  w nocy możesz je zaciągnąć. też nie wiedziałem, że jest taka możliwość  :mellow: kumpel podesłał mi artykuł o tym https://chwilowo.pl/chwilowki-24-7/ bo wiedział, że potrzebuję kasy. najważniejsze jest to aby patrzeć na ich koszty i o tym pamiętaj! żebyś się w nic kosztownego nie wpakował, bo później może być Ci ciężko wyjść z długów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych