Skocz do zawartości

Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Karol5634

Guest_Karol5634
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 16:16

Witam, szukam dobrego sprawdzonego tłumacza przysięgłego języka szwedzkiego. Najlepiej gdyby był z Trójmiasta. Będę wdzięczny za jakieś namiary na niego.

#2 Blejzin

Blejzin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 20:37

Hej. Jestem an telefonie więc nie powiem Ci (strony dość wolno działają) ale kojarzę, że centrumtłumaczeń (konkretnie z tej strony) http://www.centrumtlumaczen.pl robiło swego czasu tłumaczenia w takich egzotycznych językach. Nie wiem czy jeszcze teraz to oferują, najlepiej sprawdź na ich stronie internetowej którą masz tu wyżej w tej wiadomości ;) jak nie, to niestety nie wiem gdzie możesz się udać, ale w internecie będzie najszybciej by kogoś znaleźć

#3 AgA88

AgA88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 00:33

AmaR Translations mają dobrych tłumaczy, zlecałam im już tłumaczenia kilka razy i nie zawiodłam się;) w ofercie mają wszystkie języki;)

#4 gosia5432

gosia5432

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 06 marzec 2016 - 21:36

Na wiele języków tłumaczy biuro w Warszawie http://www.mtlumaczenia.pl/warszawa - język szwedzki również. Można u nich wycenę online zamówić. Czy mają jakiegoś tłumacza w Trójmieście? Nie wiem, można zapytać. Aczkolwiek w dobie internetu, przez internet można wszystko załatwić szybko i bezproblemowo. 

#5 Guest_kamka91

Guest_kamka91
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 14:23

Kilka razy korzystałam z usług biura Art Of Translation. Bardzo dobre tłumaczenia, szybkie, dokładne i co najlepsze - online! smile.png

#6 Guest_Idziek34

Guest_Idziek34
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 11:48

Też korzystałem z biura Art Of Translation, gdy musiałem przetłumaczyć dokumenty samochodowe. Bardzo dobrze poradzili sobie ze zleceniem, dzięki czemu mogłem w krótkim czasie zarejestrować auto w Polsce :)

#7 Guest_lisa

Guest_lisa
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2016 - 10:22

Mnie pomagali przy hiszpańskim, ale wiem, że szwedzkim też się zajmują - www.tlumaczeniakontynent.pl smile.png

#8 Guest_iwko6754

Guest_iwko6754
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 10:58

Ja zmieniałem biuro tłumaczeń trzy razy przez ostatni rok, także nie jest lekko. Teraz jestem wydaje mi się, że w dość dobrych rękach. Firma nazywa się Tłumaczenia Gruca, mają dobrych speców od rosyjskiego i ukraińskiego a na tych językach mi głównie zależy. Nie robią zaległości, przekłady są dostarczane terminowo i bez jakiś głupich literówek czy poważniejszych błędów – wzorcowo redagują teksty i oby tak dalej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych