Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żaluzje, rolety czy plisy do okien?

229 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 08:34

Dużo różnych wariantów rolet, z interesującą paletą kolorów tkanin ma w ofercie Okno – Tek. Jak ostatnio ich ofertę przeglądałam, to naprawdę było na czym oko zawiesić. Mają dużo więcej propozycji niż konkurencyjne firmy. To jest ważne bo jednak każdy wystrój wnętrz wymaga też dobrania odpowiednich, pasujących rolet, żeby to razem fajnie wyglądało.

#42 majkaa

majkaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 08:39

bardzo dobrą ofertę ma też firma www.lechrol.pl, produkują rolety żaluzje i markizy. Ja kupowałam z tej firmy rolety do mieszkania i te na zewnątrz, polecam bardzo dobra jakość.  

#43 Guest_Ada

Guest_Ada
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 21:48

Jak dla mnie zdecydowanie najlepsze są rolety. Funkcjonalne, praktyczne i wygodne jeżeli chodzi o czyszczenie. Do tego takie bardziej ‘domowe’ niż żaluzje i przez to jest cieplejsza atmosfera. Jak ktoś jest ze Szczecina to bardzo fajny wybór można znaleźć w firmie Andrych gdzie kupiłam swoje. 

#44 Guest_etass

Guest_etass
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 09:50

Usatysfakcjonowany jestem z rolet kasetowych jakie kupiłem w Okno-Tek. Oni też się kwestią instalacji zajęli. Całe temat załatwiliśmy praktycznie w ciągu tygodnia, lubię takie szybkie podejście, co niestety jest rzadkością. Dyskretne rolety, fajnie dopasowane do okien, z wygodnym systemem sterowania.

#45 Guest_Magda40

Guest_Magda40
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 14:59

Ja osobiście poleciła bym żaluzje drewniane ponieważ można regulować kont padania światła oraz wprowadzają niepowtarzalny klimat. Jak komuś nie pasują to polecam plisy  można je dopasować nawet do nietypowych okien.  Rolety to przeżytek. Oczywiście zakup robiłam w sklepie internetowym zaluzjedrewniane.net. Mają produkty bardzo dobrej jakości.

#46 Guest_aguta

Guest_aguta
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 13:06

Zobacz sobie w projekt plisa plisy z materiałem Sina - jak dla mnie super wzór do skandynawskich wnętrz! <3

#47 Guest_magda40

Guest_magda40
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 15:04

Zobacz sobie w projekt plisa plisy z materiałem Sina - jak dla mnie super wzór do skandynawskich wnętrz! <3

Muszę dokupić jeszcze plisy. Czym się różni plisa cosimo od plisy z materiałem Sina? Czy tylko wzorem? Ja mam zamontowane żaluzje drewniane oraz plisy cosimo i jestem bardzo zadowolona. Ale może pojawiała się jakaś nowość?

#48 Guest_Radek Klucz

Guest_Radek Klucz
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 17:52

www.rolety3miasto.pl  od niedawna firma zawitala podobno do Warszawy u nas montowali plisy i dzien i noc. Powiem tak, byli tez Panowie z konkurencji, osprzet tam nam jak u konkurencji material takze , a cena o 270 zł nizsza... Montaz szybki i czysty, gostek ktory przyjechal rowniez bez zastrzezen. Czas oczekiwania 6dni

#49 Guest_magda40

Guest_magda40
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 14:15

www.rolety3miasto.pl  od niedawna firma zawitala podobno do Warszawy u nas montowali plisy i dzien i noc. Powiem tak, byli tez Panowie z konkurencji, osprzet tam nam jak u konkurencji material takze , a cena o 270 zł nizsza... Montaz szybki i czysty, gostek ktory przyjechal rowniez bez zastrzezen. Czas oczekiwania 6dni

Ja już wcześniej korzystałam z usług innej firmy i też jestem bardzo zadowolona. Współpraca przebiegała bez zarzutu. Ja chciałam uzyskać informacje czym się różni plisa cosimo od plisy z materiałem Sina?

Czy różni się tylko wzorem?

#50 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 245 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 wrzesień 2016 - 09:27

Jestem za roletami, żaluzje tylko się kurza :D 

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#51 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 26 wrzesień 2016 - 07:34

Popieram. Żaluzje zbierają kurz. Ja osobiście mam uraz do żaluzji bo w latach 90 były w każdym mieszkaniu i domu i wiecznie te sznureczki się rwały i był problem. Z radością pozbyłem się swoich żaluzji. Teraz doszliśmy z żoną do kompromisu i mamy rolety rzymskie, co też mi się podoba, bo nie znoszę firanek i tych różnych zasłon.

#52 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 10:52

Miałam w poprzednim mieszkaniu żaluzje.Miały swoje plusy. Jednak faktycznie czyszczenie bywało problematyczne tak więc w nowym mieszkaniu postanowiliśmy zainwestować w rolety,  z których osobiście jestem o wiele bardziej zadowolona. Są wygodne, nie zbierają kurzu oraz prezentują się bardzo ładnie.

Jeśli zależy Wam na nowoczesnym rozwiązaniu proponuję zastanowić się nad roletami z ruchomymi lamelami:

https://inteligentne...omymi-lamelami/ - o tutaj mozna takie zamówić w Warszawie. 

Są to sterowane rolety zewnętrzne. Energooszczędne, poza tym zapewniają dobrą ochronę antywłamaniową. 

#53 darek992

darek992

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 październik 2016 - 12:57

Hej my z zoną postawiliśmy na plisy mamy podobne do tych :  zaluzja-plisowana-VS-4d znajdziesz je w plisach zwykłych na stronie http://www.oknowro.pl/plisy/, plisy wyglądają świetnie :) i planujemy teraz montaż w pozostałych pomieszczeniach.

#54 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 10 październik 2016 - 10:12

Do mnie jakoś plisy nie przemawiają, no ale o gustach się nie dyskutuje :)

#55 Guest_lilka

Guest_lilka
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 07:59

Ja tam jestem za plisami, bo nie narzucają się wizualnie za bardzo, można do nich spokojnie dodać dekoracyjne firanki, czy coś. :) Mamy beżowe plisy w całym domu, a do tego zasłony w zależności od dodatków w danym pomieszczeniu. :) Jeśli szukacie plis to warto zajrzeć na projekt-plisa.pl - mają ogromny wybór i od razu wylicza cenę na stronce.

#56 MarekCz1989

MarekCz1989

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 21 październik 2016 - 09:12

Zdecydowanie rolety. Polecam CI te typu rzymskiego. Uwielbiam je! :) 

#57 Guest_zela

Guest_zela
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 09:32

Ja tam jestem za plisami, bo nie narzucają się wizualnie za bardzo, można do nich spokojnie dodać dekoracyjne firanki, czy coś. smile.png Mamy beżowe plisy w całym domu, a do tego zasłony w zależności od dodatków w danym pomieszczeniu. smile.png Jeśli szukacie plis to warto zajrzeć na projekt-plisa.pl - mają ogromny wybór i od razu wylicza cenę na stronce.

też jestem za plisami - proste i funkcjonalne, bardzo dobrze osłaniają do tego. smile.png

#58 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 741 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 12:19

Mi się najbardziej podobają rolety. A plisy nie będą pasować do nowoczesnych wnętrz.

#59 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 657 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 20:57

To spójrz sobie na plisy oferowane przez Roletex. Moim zdaniem pasują one właśnie do nowoczesnych wnętrz.

#60 Guest_Amelia

Guest_Amelia
  • Goście

Napisano 23 listopad 2016 - 12:14

Tak, rolety będą najlepszym rozwiązaniem. Sama mieszkam na parterze i je posiadam. Montowali mi fachowcy z PHU Fenster z Częstochowy. Polecam :) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych