Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie przyjazne osiedle w Warszawie polecacie

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 24 wrzesień 2015 - 12:50

Cześć. Szukam obecnie mieszkania. Interesują mnie spokojne oraz przyjazne dzieciom osiedla warszawskie.Może moglibyście polecić jakieś fajne lokum? 

#2 Danuta321

Danuta321

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 wrzesień 2015 - 13:01

Witaj. Moim zdaniem możesz wybrać pomiędzy Mokotowem, a Śródmieściem. Najwięcej przedszkoli jest na Mokotowie, gdzieś około12,3 proc. wszystkich placówek w mieście. Dzielnica ta ma najdłuższe ścieżki rowerowe, około 39,6 km co stanowi 13 proc. ścieżek w Warszawie. Ale policja odnotowuje tu największą liczbę wypadków drogowych, blisko 14 proc. wszystkich w stolicy. W Śródmieściu, najmniejsza liczba mieszkańców przypada na jeden zakład opieki zdrowotnej, aptekę, bibliotekę, sklep. W szkołach tej dzielnicy na jeden komputer z dostępem do internetu przypada też najmniejsza liczba uczniów. Jest to także najniebezpieczniejsza warszawska dzielnica.

#3 Guest_Estera1

Guest_Estera1
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2015 - 13:14

Sam niekoniecznie polecałbym szukać mieszkania w Śródmieściu. Może i jest  dobra infrastruktura jednak mieszkania są tam bardzo drogie i moim zdaniem będzie to średnio opłacalne. O wiele lepiej będzie poszukać jakiegoś lokum na Mokotowie albo na Wilanowie. 

Zerknij sobie na nowo budowane osiedle na Teodorowicza. Zora Wilanów. Fajny apartamentowiec. Z tego co się dowiadywałam to ma być oddany do użytku w 2016 roku. Wilanów jest rozwinięty, oferuje dobry dojazd do innych dzielnic Warszawy oraz jest tam sporo szkół. 

#4 Marlena_N

Marlena_N

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 17:38

Na obrzeżach i ceny są mniejsze i jest spokojniej

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 01 październik 2015 - 09:54

Jeśli już Warszawa to np. Neosky na Bielanach, ze względu na standard, otoczenie, lokalizację. A wspominam o tym dlatego, że te mieszkania raz - czekają na klientów, a dwa - wykończenie mieszkania pod klucz macie w cenie. Meble kuchenne, sprzęt AGD. Czyli na dobrą sprawę wszystko gotowe.

#6 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 01 październik 2015 - 11:23

Ja bym radził zainteresować się Ochotą. Cały czas się rozbudowuje. Powstają nowe osiedla wzdłuż parku Szczęśliwickiego. Ostatnio też odnawiali droge. Cała okolica jest cicha i spokojna. Jest dobry dojazd do centrum miasta, około 20 minut tramwajem.

#7 Guest_julka

Guest_julka
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2016 - 18:30

Nie wiem czy jeszcze są w Warszawie takie przyjazne osiedla, ale Arkadia Łomianki, tuż poza granicami Warszawy jest z pewnością przyjaznym miejscem zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

#8 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 09:46

My kupiliśmy mieszkanie na Ursynowie a dokładnie Oś. Makolągwy. Zachęciła nas do tego lokalizacja i bardzo dobra organizacja osiedla. Jest zadbane, nowoczesne. Jak się później okazało ma też konkretnego zarządcę – firma Lemmon House. Efekty tego widzimy na co dzień - Wspólnota ma zapewnioną obsługę księgową oraz prawną. Zarządca dba również o porządek i czuwa nad wszelkiego rodzaju usterkami - dla Nas jest to świetne rozwiązanie, nie musimy się o nic martwić.

#9 bart222

bart222

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 luty 2016 - 10:04

Ja polecam przeprowadzić się na Wilanów albo na Mokotów. Moim zdaniem są to dwa najlepsze osiedla w Warszawie do życia. Nie ma lepszych. 

#10 Guest_Jaworka

Guest_Jaworka
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:26

Fantastyczny klimat i fantastyczni ludzie są też w Piasecznie, mam super sąsiadów w dom marzen, sami super ludzie

#11 fabrynka

fabrynka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 11:12

My postawiliśmy na Apartamenty Nowe Bemowo https://bemowo2.apm-...lopment.com.pl/ - moim zdaniem ta okolica jest bardzo przyjazna. W pobliżu Park Górczewska, ale też planowane metro, dobra infrastruktura, szkoły i przedszkola w okolicy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy