Skocz do zawartości

wirtualne biuro w Krakowie

wirtualne biuro

wróć do serwisu Moja Firma 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 09:24

Jakie są wady i zalety współpracy z wirtualnym biurem? Czy opłaca się w to wchodzić? Jakie ew. zagrożenia?

Rozpoczynam działalność gospodarczą  i zależy mi na dobrym adresie dla firmy i wynajmie biurka na coworking. Najlepiej, żeby firma miała też dział księgowy i doradztwo prawne w jakiś rozsądnych pakietach. Dopiero zaczynam, więc mam sporo obaw, dlatego opinie osób, które korzystają z tego typu usług będą pomocne w podjęciu decyzji.  

Na razie robię rekonesans, zbieram opinie. Kilka firm mam już " na celowniku"wink.png  ale na razie chce poznać wasze opinie. Najlepiej sprawdzona firma z Krakowa.

Czekam opinie najlepiej osób w podobnej sytuacji, które współpracują z jakimś biurem i są zadowolone- " w kupie raźniej" wink.png

Z góry dzięki za opinie.

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 10:05

hm.... ja opinii nie podam, każdy przechodzi przez to samo piekło na początku więc powodzenia

#3 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 13:39

Dlaczego nie podasz? To powiedz chociaż na co uważać, jak sprawdzić czy dane wirtualne biuro jest w porządku... Wiem, że każdy przechodzi przez to samo, ale forum jest od tego, żeby wymieniać się doświadczeniami, informacjami.  

#4 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 07:45

Naprawdę nikt nic nie wie? Na razie byłam na rozmowie w dwóch firmach i warunki ok. tylko przydałyby się jakieś opinie.

Jeśli ktoś współpracuje z wirtualnym biurem w Krakowie, bardzo proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami. 

#5 Guest_Yaco

Guest_Yaco
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 21:27

Przy Sukienniczej masz idea hub - bezpłatna przestrzeń, która idealnie nadaje się na spotkania z klientami i tematy firmowe w terenie. Wystarczy, że jesteś w idea banku. 

#6 ewa_cluster

ewa_cluster

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 16:47

Prowadzę cowork w Krakowie (Cluster Cowork) i z potrzeby klientów uruchomiłam też usługę wirtualnego biura. Są plusy i minusy tego rozwiązania. Jeśli masz jednoosobową działalność gospodarczą to i tak rozliczasz się w Urzędzie Skarbowym właściwym dla miejsca zamieszkania, ale z drugiej strony masz miejsce gdzie możesz się zarejestrować (w centrum miasta, więc podnosi prestiż) i dostajesz powiadomienia o przychodzącej poczcie. Różnie patrzą na to Urzędy Skarbowe więc jeśli już decydujesz się na skorzystanie z takich usług to lepiej zarejestruj się w konkretnym biurze, które dysponuje dużą przestrzenią, a nie w prywatnym mieszkaniu które dorabia rejestrując firmy. 

Możesz do mnie napisać na maila office@clustercowork.com to powiem Ci jak to wygląda z prawnego punktu widzenia.

#7 ewa_cluster

ewa_cluster

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 17:29

Tak się jeszcze zastanawiam jakie mogą być inne minusy rejestracji w wirtualnym biurze. Z punktu technicznego punktu widzenia sprawa jest prosta - wirtualne biuro MUSI mieć zgodę na podnajem nieruchomości i prowadzić działalność na to skierowaną (lub ewentualnie na podnajem), żeby zaraz nie zwinęło się z rynku i nie wypowiedziało wszystkim umowy lub gorzej - nie poinformowało o tym i nie wywiązywało się ze swoich zobowiązań. 

Ja wprowadziłam tę usługę dopiero po czasie, na wniosek moich coworkerów, którzy pracując w tym miejscu chcieli się również posługiwać naszym adresem. Mamy salkę konferencyjną, którą można sobie zarezerwować na spotkanie się z klientem, wynająć biurko lub salkę warsztatową w zależności od potrzeb. 

Ja osobiście zajmuję się prawem i pomagam moim klientom w drobnych sprawach prawnych, marketingowych i networkingowych. 

#8 Mój Biznes

Mój Biznes

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 10:18

Wirtualne biuro to dobra alternatywa dla małych firm, które potrzebują prestiżowego adresu do rejestracji działalności. Nie zawsze jest możliwość, by zarejestrować firmę pod domowym adresem, dlatego wiele firm poszukuje tańszych "zamienników". Jedną ze sprawdzonych propozycji - dedykowanych zwłaszcza mobilnym przedsiębiorcom, jest usługa wirtualne biuro.

Na rynku działa wiele sprawdzonych firm, także jest w czym wybieraćsmile.png

Warto zajrzeć na stronę http://www.firmanarynku.pl, bo mają jeden z lepszych adresów dla firm i do tego oferują zdalną obsługę sekretarską i księgową oraz biuro na godziny w przyzwoitej cenie.  

#9 Maelina

Maelina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 14:47

Niewątpliwie wirtualne biuro to rzecz która powinny zainteresować się w szczególności mniejsze firmy, które nie potrzebują "fizycznego" biura, lub po prostu chcą zaoszczędzić czy to na samym wynajmie czy na pensji dodatkowe pracownika. Ja od siebie mogę polecić do przeczytania chociażby ten artykuł która mówi o cechach takiego biura. Jakieś 2 lata temu korzystałem z takiego biura i muszę powiedzieć że byłem bardzo zadowolony, niestety nie pamiętam nazwy.

#10 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 27 lipiec 2017 - 19:21

Ciekawą ofertę znajdziecie też w ShareSpace https://www.sharespace.pl/. Można wynająć osobne biurko w przestrzeni open space, zamknięte biuro czy salę konferencyjną. Wszystko w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. W razie wątpliwości zawsze można też skorzystać z darmowej konsultacji, zespół doradzi jaka opcja będzie najbardziej optymalna.

#11 Guest_rodzinna firma

Guest_rodzinna firma
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 01:10

My przy zakładaniu firmy skorzystalismy z usług kancelarii adwokackiej jwc na ul. Ariańskiej, dzieki temu odbyło sie bez zbednych stresów bo wszytskim zajeli sie profesjonalisci.

#12 Profesjonalna Obsługa

Profesjonalna Obsługa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 19 sierpień 2019 - 16:07

Bardzo dobrym wirtualnym biurem w Krakowie jest Coworking Centrum. Z tego co się orientuję to jest sieć biur, która rozwija swoją działalność w całej Polsce. Mają bardzo szeroką ofertę usług jeśli chodzi o wirtualne biuro Kraków, coworking Kraków oraz obsługę poczty. Dochodzi do tego jeszcze adres rejestracujny dla firmy, księgowość oraz spółki. Generalnie z tego co słyszałem większość ludzi jest bardzo zadowolona z ich usług!

Tutaj znajdziecie więcej informacji - wirtualne biuro Kraków

#13 Marcin86Masakra

Marcin86Masakra

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 13:08

Wirtualne Biuro Kraków

To prawda. Coworking Centrum to bardzo dobre wirtualne biuro Kraków. Widać to po jakości ich strony oraz bardzo dużej ilości dodatkowych wpisów związanych z księgowością, podatkami, działalnością gospodarczą, wirtualnym biurem lub coworkingiem.

Myślę że jeśli ktoś szuka dobrego wirtualnego biura powinien z nimi porozmawiąć. Mają bardzo dużo do zaoferowania.

#14 Elvira

Elvira

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 15:09

Z Krakowa możesz zobaczyć ofertę biura http://cleveroffice.pl - cenowo przystępnie. Na co zwracać uwagę? Według mnie ważne kwestie to: jaki jest pakiet świadczonych usług? Co jest w cenie, a co można jeszcze "dokupić"? Jaki jest zakres usług administracyjnych: ilość odbieranej korespondencji miesięcznie, skanowanie i przesyłanie pism mailowo, itp. Lokalizacja też jest ważna - jeżeli jest blisko jakiegoś znanego obiektu tym lepiej! (Clever Office znajduje się niedaleko Urzędu Miasta). Ważny jest również łatwy dojazd - zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Wiele wirtualnych biur oferuje również pomoc prawną i księgową (a nawet kadrową) - to jest kolejny atut. Warto przejechać się do danego biura, zobaczyć wnętrze, strefę co-workingową, jak prezentują się sale konferencyjne. No i - niby banał - ale jak wygląda sprawa z kawą i herbatą? ;) 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wirtualne biuro

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych