Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zarabianie w internecie

55 odpowiedzi w tym temacie

#1 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 591 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 16:46

Wiem, że jest masa takich tematów, ale myślę, że warto to zaktualizować i podać tutaj jakieś nowe sposoby. Potrzebuje zarabiać dodatkowo około 200 zł mies jakie macie sposoby na takie dorabianie, da się w ogóle przez internet?

#2 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 21:22

A myślałeś może nad hostingiem plików, moim zdaniem jedna z lepszych metod dorabiania i w dodatku mało czasochłonna.

#3 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 591 postów

Napisano 12 wrzesień 2015 - 09:14

A tak dokładnie j to jak to działa, możesz mi to bardzie wytłumaczyć, bo byłbym wstępnie zainteresowany takim czymś.

#4 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 12 wrzesień 2015 - 13:46

Działa to na bardzo prostej zasadnie, uploadujesz dany plik do serwisu, a za osoby, które pobiorą coś twojego dostajesz pieniądze - nic prostszego.

#5 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 591 postów

Napisano 12 wrzesień 2015 - 17:20

Kurcze, no brzmi to bardzo fajnie, ale poczytałem trochę w necie i jest napisane, że sporo stron, to zwykli oszuści i że niewiele jest dobrych stron, znasz może jakąś? Albo sam korzystasz? 

#6 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 12 wrzesień 2015 - 21:21

No fakt nie wszystkie serwisy są uczciwe, ale w 100% sprawdzonym prze zemnie jest http://devilshare.net/ korzystam z niego już jakiś czas i nie mam żadnych zastrzeżeń, w 100% wypłacalny i z dobrymi stawkami.

#7 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 591 postów

Napisano 12 wrzesień 2015 - 22:00

Dziękuję bardzo, a możesz mi odpowiedzieć na jeszcze jedno pytanie, a mianowicie jakie są stawki? 

#8 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 13 wrzesień 2015 - 09:36

Według mnie stawki są bardzo dobre, bo za 1000 pobrań 

0-50 MB - 6 PLN
50 -100 MB - 10 PLN
100 - 450 MB - 15 PLN
450 - 1000 MB - 25 PLN
1000 - 1700 MB - 32 PLN
1700 - --> MB - 45 PLN

Mało które serwisy oferują tyle. Tak jak pisałem serwis http://devilshare.net/ jest stabilny i nie oszukuje, na pewno warto spróbować.

#9 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 14:43

To są jakieś bardzo dziwne techniki.

#10 JustynaHaraś

JustynaHaraś

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 październik 2015 - 17:02

hehe tez dobry zarobek na tych pobraniach. ja np mam swoje strony z przepisami itp, tez nie narzekam z zarobkiem w internecie, a wiec nie jest to zla praca jesli sie ktos zna :)

Blog poświęcony premierom kinowym: http://wypaskino.pl/category/premiery/

#11 dareks

dareks

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 październik 2015 - 18:02

Możesz równiez pisać teksty

Deska Tarasowa Kompozytowa Poznań

#12 adrian4

adrian4

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 04 listopad 2015 - 17:27

Takie pieniądze można zarobić prowadząc bloga i sprzedając linki na allegro.

Najlepsze, najtańsze oc - zestawienie

#13 nayu21

nayu21

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 listopad 2015 - 18:56

Nikt Ci nie da przepisu na sukces, a tym bardziej na biznes. Pomyśl co potrafisz i jak możesz to wykorzystać.

#14 rachela27

rachela27

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 17:42

Hosting plików to tak naprawdę grosze. Wydaje mi się, że bardziej się opłacają programy partnerskie oraz sprzedaż konkretnych produktów, np. w systemie dropshipping. Przyda się wtedy hosting zdjęć i obrazków, np. z http://www.imagic.pl/

#15 Cheneck

Cheneck

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 19:47

Ja wyszedłem z założenia, że dobrze jest zarabiać na tym co się lubi robić, więc staram się monetyzować swojego bloga. Zapraszam w wolnej chwili do sprawdzania artykułów dotyczących mojej pasji, czyli motoryzacji - http://motoss.pl/art...cyjne-motosspl/ Pozdrawiam

#16 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 967 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 12:17

W internecie trzeba wszystko bardzo dokładnie sprawdzać, bo można się łatwo naciąć.

#17 hightower666

hightower666

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 04 grudzień 2015 - 18:20

Blog o czymś co umiesz, lubisz czy zajmujesz się na co dzień, koszt postawienia stosunkowo niewielki, a opcje na zarobek dodatkowy z czasem same się pojawią :) kwestia ciekawych treści i promocji w internecie.

Projektowanie stron internetowych w studio hauerpower.com. Głównie realizuję strony firmowe na systemie zarządzania wordpress. Każdy projekt i strona to indywidualna koncepcja, dopracowana pod każdym względem. tworzenie stron w wordpress można zobaczyć na facebook.

#18 Krzysztof333

Krzysztof333

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 grudzień 2015 - 21:41

Hosting plików dobry. Możesz też zarobić na hostingu stron WWW.

Współdzielenie konta hostingowego i FTP, gdzie osoby płacą za dostęp do serwera WWW. Takie możliwości daje ci konto Reseller i VPS.

#19 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 28 grudzień 2015 - 15:00

Oczywiście w sieci jest całe mnóstwo sposobów na dorabianie. Można zająć się wspomnianym już pisaniem tekstów, pod warunkiem że nie ma się problemów z przelewaniem myśli "na papier", poza tym jest jeszcze marketing szeptany, czy mailing, dla chcącego nic trudnego i zarobienie 200 złotych miesięcznie to nie jest wielkie wyzwanie. Co zaś tyczy się bloga, oczywiście można spróbować, ale trzeba najpierw zdobyć spore grono czytelników. Sporo ciekawych ofert pracy dodatkowej można znaleźć na http://praca.gratka.pl/

i na pewno każdy znajdzie tam to , czego szuka, tym bardziej że strona jest teraz dużo łatwiejsza w obsłudze. 

#20 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 13:03

A może jakieś rękodzieło? moja znajoma sprzedaje rzeczy zrobione samodzielnie na allegro :) żywa do tego http://www.aukcjoner.pl/tych narzędzi, typu galerie, panele kierujace do innych aukcji itd :) na allegro trzeba sporo zaplacic za te galerie, a na tym troche jednak zaoszczedza

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych