Skocz do zawartości


Nagroda Jubileuszowa dla nauczyciela

jubileusz nagroda

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jubileusz dla nauczyciela

Guest_Jubileusz dla nauczyciela
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2015 - 14:00

Witam

Mam do wypłaty nagrodę jubileuszową dla nauczyciela do której nabył prawo we wrześniu br. i teraz pytanie czy do brutto powinnam wziąć średnią z godzin z poprzedniego roku szkolnego?Bo nie jestem do końca pewna.



#2 ZosiaA

ZosiaA

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20625 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 10 wrzesień 2015 - 14:07

Podstawę obliczenia nagrody jubileuszowej stanowi wynagrodzenie miesięczne przysługujące nauczycielowi w dniu nabycia prawa do nagrody, a jeżeli jest to dla nauczyciela korzystniejsze – wynagrodzenie przysługujące mu w dniu jej wypłaty (§ 3 ust. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z 30 października 2001 r. w sprawie szczegółowych zasad ustalania okresów pracy i innych okresów uprawniających nauczyciela do nagrody jubileuszowej oraz szczegółowych zasad jej obliczania i wypłacania).

 

Jeżeli  nauczyciel nabywa prawo do nagrody jubileuszowej we wrześniu., to podstawą obliczenia tej nagrody będzie wynagrodzenie przysługujące w tym dniu.



#3 ZosiaA

ZosiaA

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20625 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 10 wrzesień 2015 - 14:08

...a nie średnia





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jubileusz, nagroda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych