Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fundusze unijne - 40 tys. złotych na rozpoczęcie działalności

wróć do serwisu Moja Firma 48 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 09:08

Można uzyskać środki z urzędu pracy, około 23000. Ale to opcja dla osoób bezrobotnych - zarejestrowanych w UP. U mnie wygląda to tak, że trzeba złożyc wniosek do pośredniaka i czekać na rozpatrzenie i decyzję. Najlepiej jak zgłosisz się do urzędu pracy do którego podlegasz i tam dopytasz o szczegóły. Zazwyczaj każdy urząd ma jakieś swoje własne wytyczne co do tego, np. u mnie trzeba byc co najmniej przez 2 miesiące zarejestrowanym przed złożeniem wniosku.
Jesli chodzi o jakieś ieksze dofinansowanie to niestety za bardzo się nie orientuję, ale możesz podowiadywać się np. w wojewódzkim urzędzie pracy

#22 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 11:48

mam problem czy kazdy z zaintwresowanych musi dzielic podstawe dawid z bydgoszczy

#23 Guest_mch

Guest_mch
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 15:32

Czy osoba która ma umowę o pracę i chce oprócz tego założyć działalność gospodarczą może gdzieś otrzymać jakieś bezzwrotne dofinansowanie?

#24 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 12:42

Mam pytanie jestem osobą niepełnosprawną, chciałbym otworzyć działalność w urzędzie pracy nie mogę starać się o nic, ponieważ posiadam rentę czy można coś uzyskać?

#25 Guest_Gina

Guest_Gina
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 14:21

Witam wszystkich, Nazywam się Gina Acampora żywo w USA i mówię jak najszczęśliwszą osobą na całym dzikim współczesnym świecie i powiedziałem mój własny, że każdy kredytodawca, że ​​uratować swoją rodzinę z naszej złej sytuacji, powiem nazwę dla całego dziki świat i jestem tak szczęśliwy, że moja rodzina jest z powrotem na dobre, bo był w potrzebie pożyczki $ 100,000 USD, aby rozpocząć swoje życie wszystkim, ze względu na mój zawodu jestem jedna kobieta, z 4 dzieci i tym cały świat wydawało się, że wisi na mnie, aż poznałem zesłał pożyczki firmą, która zmieniła moje życie i mojej rodziny, Bóg obawiając się jędrna, Nora Mildred firma pożyczka była zbawicielem Bóg posłał, aby uratować swoją rodzinę i na początku myślałem, że to nie będzie możliwe, dopóki nie otrzymałem pożyczkę 100.000 dolarów USD i będę doradzać nikogo, kto znajduje się w autentycznej potrzeby kredytu, aby skontaktować się z obsługą kredytu Nora Mildred za pośrednictwem poczty elektronicznej. noramildred.loan@hotmail.com bo jest najbardziej zrozumienie i rodzaj hearted Pożyczki Usługi

#26 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 12:14

czegos tu nie rozumiem to nie pomagaja to podatkow zadnych nie powinnismy placic na te cholerne panstwo proste

#27 Guest_Horus

Guest_Horus
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 12:26

masz dobry pomysl to albo ci ukradna [pseudo inteligencja polska] albo zachod niedopusci do realizacji

#28 Guest_CDISZ

Guest_CDISZ
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 14:58

Zachęcam osoby niepełnosprawne z orzeczeniem do udziału w naszym projekcie realizowanym na terenie województwa Śląskiego. Na stronie www.CDISZ.pl poznacie zasady udzielania dotacji w naszym projekcie. Czekamy do końca lutego 2017 na zgłoszenia. Są jeszcze wolne miejsca

#29 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 14:42

Wysrałam sie na deskę klozetową + głośna obstrukcja tez poszła

#30 Guest_Joanna_1983

Guest_Joanna_1983
  • Goście

Napisano 18 luty 2017 - 23:50

Ciekawy artykuł :) Jednak jak ktoś na poważnie myśli o zdobyciu pieniędzy na start firmy lepiej niech weźmie do ręki solidną książkę. Tytuł to "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę". Muszę przyznać, że gdyby nie ta książka pewnie nadal męczyłabym się na etacie :) autor tam wszystko po kolei tłumaczy, jest tego 88 stron a4. Wersja papierowa się już chyba wyprzedała, ale jest ebook.

#31 Guest_michał

Guest_michał
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 07:05

Witam,
chcecubiegac sie o ditacje, czy jest możliwość abyście pomogli mi w tym
podaje nr.telefonu 669114222

#32 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 26 luty 2017 - 16:28

No dobrze - tylko co za taka kwotę otworzyć? Może sklep internetowy? Teraz, jego założenie nie jest już tak kosztowne, jak jeszcze kilka lat temu. Oprogramowanie, przy pomocy którego realizuje się sprzedaż można mieć za darmo - oferuje je m.in. http://pasejo.pl/smile.png.

#33 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 17:26

Beata 2017-02-28 Czy moge starac sie odofinansowanie na rozwoj juz dzialajacej dzialalnosci gospodarczej ?

#34 Guest_Julia1988

Guest_Julia1988
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 20:06

Super artykuł. Ja dokładnie 2 tygodnie temu otrzymałam 32 305 zł dotacji :) Pomogły mi Wasze artykuły choć szczerze mówiąc najbardziej 1 fantastyczna książka. Tytuł to Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę. Ona Was uratuje :)) Pozdrawiam dumna Pani właściciel kawiarni - Julia :)

#35 Guest_gośka

Guest_gośka
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2017 - 21:27

Julia1988, a możesz powiedzieć od kiedy starałaś się o dofinansowanie? I czy dałaś rade sama wypełnić te wszystkie potrzebne dokumenty?

#36 Guest_Alina

Guest_Alina
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 09:38

Julia też otrzymałam dotacje! :) Całkowicie się z Tobą zgadzam książka “Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę" mi bardzo pomogła :) Wiele cennych informacji

#37 Guest_ali

Guest_ali
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2017 - 19:25

reklama książeczki :-)?????

#38 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 19:24

Ali, traktuj to jak chcesz. Też dodam swoje zdanie, że autor podzielił się solidną porcją wiedzy i otworzył mi oczy. Ja czytałem ebooka, a jak szkoda Ci 37 zł na edukację zawsze masz 30 dni na zwrot, więc to bardzo fair ze strony autora smile.png Powodzenia dziewczyny!

#39 Guest_Danka

Guest_Danka
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 11:43

Czesc, czy mozna sie ubiegac o te dotacje, jesli chce zalozyc firme i jednoczesnie nie rezygnowac z pracy na etacie? dzieki!

#40 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 11:57

Czesc, czy mozna sie ubiegac o te dotacje, jesli chce zalozyc firme i jednoczesnie nie rezygnowac z pracy na etacie? dzieki!

Dotacje są tylko dla bezrobotnych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy