Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Reklamacja Nadanej paczki

anglia polska paczka telewizor reklamacja

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Aleksandra

Guest_Aleksandra
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 18:18

Witam,

Mam pewien problem jesli chodzi o reklamacje uszkodzonej paczki.Wysłalam telewizor, dobrze zapakowany w stropian, folie babelkową, oryginalne pudełko. Paczke nadałam z UK do Polski, będąc jeszcze w UK. Kiedy paczka dotarła do mojego adresu zamieszkania, moja mama odebrała przesyłke. Jednak okazało sie ze telewizor jest uszkodzony na ekranie (pękniencie), jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam do firmy przewozowej i powiedzialam jaka jest sprawa. Pani w słuchawce poprosiła mnie o zdjecia uszkodzenia, jakies tam oświadczenia etc. Dzis po upływie ponad miesiąca dostałam odpowiedz ze moja reklamacja nie bedzie uwzględniona ponieważ, moja mama nie rozpakowała telewizora odrazu przy kurierze i nie był sporządzony protokół szkody-chociaz kurier był 2 min wystawił paczki i pojechał.

Moje pytanie jest takie , czy jest jakas mozliwosc by jednak ubiegac sie o odszkodowanie? samo wysłanie tej paczki osztowało mnie 90 funtów nie wspominajac juz o wartości telewizora.

#2 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 14:44

takie są zasady przewoźników - nalezy sprawdzić paczkę przy odbiorze bezwzględnie

#3 Guest_aleksandra

Guest_aleksandra
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 17:49

takie są zasady przewoźników - nalezy sprawdzić paczkę przy odbiorze bezwzględnie

wiem, ale czy jest jakies prawo które pozwala zgłosic reklamacje bez sprawdania paczki przy odbiorze ? bo jesli isc tym roumowaniem równie dobrze moze ktos celowo włozyc zepsuta rzecz i potem sprawdzic przy odbiorze i ubiegac sie o odszkodowanie... wiec generalnie kurier powinnien byc pry pakowaniu i rozładowywaniu paczek...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: anglia, polska, paczka, telewizor, reklamacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych