Skocz do zawartości

Zdjęcie

Imprezy integracyjne

wróć do serwisu Moja Firma 47 odpowiedzi w tym temacie

#21 muse12

muse12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 30 maj 2016 - 10:26

Dużo miejsca na różnorakie imprezy firmowe udostępnia House of Pool na Marynarskiej. My tutaj robiliśmy ostatnio takie firmowe spotkanie i wszyscy się dobrze bawili. Okazało się, że nie tylko panowie chętnie zagrali w bilard, ale też panie nie pozostawały w tyle. Kontakt do osoby odpowiedzialnej za rezerwacje jest na stronie houseofpool.pl.

#22 Romek441

Romek441

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 10:15

U mnie planują zrobić za  2 miesiące zobaczymy czy coś dobrego wymyślą :)

#23 anetazz

anetazz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 10:30

A sami organizujecie czy przez agencję eventową? Najczęściej się to teraz zleca profesjonalistom.

#24 michalinakot123

michalinakot123

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 11:31

A bum bum rurki? Ciekawa propozycja, prawda?

#25 Guest_Marlena

Guest_Marlena
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 15:25

A bum bum rurki? Ciekawa propozycja, prawda?

Rzygam TYM, gdzie nie wejdę jakiś idiota z tej firmy pisze o tych rurkach...porażka marketingowa!

#26 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 18:03

Ja tak na dobrą sprawę nawet nie wiem, co to jest, ale mi to nie przeszkadza. Jeżeli zaś chodzi o pomysł na imprezę integracyjną, mnie osobiście bardzo do gustu przypadłą propozycja od http://fenu.pl/ . Firma ta organizuje świetne imprezy integracyjne, w trakcie których można wziąć udział np. w średniowiecznej uczcie, bądź też innym stylizowanym na określony okres w dziejach wydarzeniu. 

#27 Guest_Arkadiusz

Guest_Arkadiusz
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 14:09

dla mnie najlepsze imprezy integracyjne są zawsze w Jaworowym Dworze pod Warszawa

najpierw szkolenia, biznesy, poważne rozmowy, a potem grill, ognisko, muzyka z DJem , dużo dobrego jedzenia

a dla spragnionych głębszego relaksu SPA

#28 Guest_bogdan

Guest_bogdan
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 21:56

Różne agencje oferują organizacje takich wyjazdów. Możesz poszukać takiej, która jest w stanie przygotować imprezę integracyjną, według twoich wymagań. Jeśli chodzi o atrakcje, to nie każde mogą przypaść do gustu każdemu, więc to również trzeba brać pod uwagę. Niektóre np. oferują wyjazd na paintball /krokodyl-imprezy.pl/paintball

#29 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1994 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 08:18

Trzymajcie namiary - https://www.zielonap...ta_dla_firm.php

W jednym miejscu kort, basen, sauna, boiska, imprezy przebierane, wycieczki, kulig, pieczone prosie, paintball i wiele innych. A cena rozwalająca - pozytywnie. I moim zdaniem imprezy integracyjne powinny być organizowane właśnie w takich klimatach. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#30 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 12:48

Restauracja Chata z Zalipia w Katowicach to też bardzo fajne miejsce na spotkanie integracyjne z firmy. Mają tam bardzo ładny wystrój restauracji, stylizowany na staropolską chatę, no i pyszne jedzenie.

#31 JS55

JS55

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 20:57

Raz byliśmy na spływie kajakowym - potem ognisko, muzyka... Myślę, że integracja na łonie natury jest jak najbardziej sprawdzona!

fox in the box

#32 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 686 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 08:23

Najlepsze są te wyjazdowe i zmuszające do aktywności fizycznej.

#33 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 22:15

Ja mogę polecić Zajazd u Przemka w Zgierzu. Są tam duże sale do organizacji dużych imprez a w okolicy znajduję się ski park Malinka oraz łowisko Ciosny. Jest również możliwość noclegów w Hotelu Diament. Polecam.

#34 kamilm11

kamilm11

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 13:16

ja polecam z własnego doświadczenia escape roomy. byliśmy raz, niedługo idziemy kolejny. Świetna zabawa a przy okazji praca zespołowa i konkurencja

hale magazynowe do wynajęcia

#35 Guest_davv

Guest_davv
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 15:26

Wiedzą jak zintegrować zespół ludzie z Fabryki Przygód, jak potrzebuję wyjazd integracyjny zrobić, czy integrację na miejscu u nas w firmie to zawsze się z nimi kontaktuje. Nie ma problemów z terminem, z dogadaniem kosztów, wychodzą naprzeciw, mają dość elastyczne podejście. Cała oferta jest na fabryka-przygod.pl.

#36 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 09:59

My zwykle organizujemy takie eventy właśnie w firmie, albo gdzies niedaleko. Teraz będziemy organizować wigilię pracowniczą i mamy już zarezerwowany catering z firmy Catering Arts. Mieliśmy już z nimi styczność i zawsze sa w pełni profesjonalni, serwują bardzo dobre jedzenie.

#37 drewbud24

drewbud24

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 09:56

może jakiś wyjazd w góry na dwa dni?

great post to read

#38 karola.mro

karola.mro

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 17:57

Ja polecam integracje przy gotowaniu. Sami byliśmy na http://www.comfortfoodstudio.pl i zapamiętam na długo. Wszyscy świetnie sie bawili i odpoczęli. Było dyzo śmiechu i zabawy. Każdy mógł sie wykazać, a ten który nie umiał gotować, bać nie lubił to obierał warzywa :)

#39 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 07 styczeń 2018 - 15:56

Ciekawą formą integracji są na przykład warsztaty kulinarne. Jakbyście szukali fajnej firmy, która takie organizuje to zgłoście się do ekipy "Twój Kucharz"

#40 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów

Napisano 20 luty 2018 - 21:58

Chcąc zintegrować ze sobą naszych pracowników trzeba przemyśleć, gdzie zorganizować wspomniane przyjęcie. Chcąc dobrze zjeść, miło spędzić czas i napić się alkoholu w okolicach Warszawy, dobrze jest udać się do https://www.hotelponiatowski.pl/w Wólce Kosowskiej (są w nim organizowane również przyjęcia weselne i chrzciny).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych