Skocz do zawartości

adwokat rozwody warszawa

rozwody adwokat skutecznyprawnik

71 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_grzegorz

Guest_grzegorz
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 13:37

Witam.

Szukam skutecznego prawnika - ciężka sprawa rozwodowa. Interesuje mnie ktoś z Warszawy i okolic. Ktoś komu mozna zaufać i doświadczony w prawie rodzinnym. 

#2 Guest_lolo

Guest_lolo
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 10:35

wpisze sobie w google. Pełno ci wyskoczy kancelarii...

#3 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 08:16

Jeśli chodzi o rozwody to mogę polecić adwokat Magdalenę Grześkowiak. Ta pani specjalizuje się w prawie rodzinnym.  Moja siostra jak miała rozwód to korzystała z jej usług. I to jest raczej prawnik do zadań specjalnych. Zawsze bardzo dobrze przygotowana i nie da się zaskoczyć niczym na sali. Moja siostra ma o niej bardzo dobre zdanie.

#4 Guest_gggg

Guest_gggg
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 12:31

tia.... rozwodzić się będą..

#5 Guest_Lasponka

Guest_Lasponka
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2015 - 10:40

To prawda, pani Magdalena zawsze jest świetnie przygotowana, nic jej na rozprawie nie zaskoczy. Ale ma też dobre podejście, rozumie jak ciężkim przeżyciem jest rozwód, nie jest tylko takim adwokatem "od papierków".

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 12:56

Jakiś kontakt do tej pani można prosić? I tylko ludzi z warszawy obsługuje?

#7 Guest_grze

Guest_grze
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 13:33

Jakiś kontakt do tej pani można prosić? I tylko ludzi z warszawy obsługuje?

Zdaje się kancelaria na Chłodnej o ile się nie mylę. Kontak powinieneś bez problemu . Raczej klientów z warszawy reprezentuje, ale zawsze sie możesz skonaktować 

#8 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 08:49

Ja mogę polecić pana Łukasza Domańskiego, który jest bardzo skrupulatnym adwokatem. Może wydawać się początkowo niezbyt otwarty i empatyczny, ale z każdym kolejnym spotkaniem przekonywałam się, że to bardzo miły człowiek, który wie co robi, lubi swoją pracę i potrafi pomóc.

#9 Guest_Zofia65

Guest_Zofia65
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:12

Ja również miałam przyjemność poznać Pana Łukasza Domańskiego. Dzisiaj nie wyobrażam sobie, gdyby ktoś inny prowadził moją sprawę. Źle potraktowano mnie w pracy, nie miałam umowy, nic. Szefowa to wykorzystała, wszyscy zdawali sobie sprawę jaka ona jest... łapczywa na pieniądze, ciągle zwlekała z wypłatami, a ja wierzyłam. W końcu tak nie mogłam, musiałam z czegoś żyć, potrzebowałam całej wypłaty, a nie części.. "Przyniosłaś nam więcej strat, niż zysków! Ciągle byś tylko żarła za tą ladą! Zginęły nam pieniądze!"... zawsze potrafiła coś wymyślić. Pan Domański nazwał to znęcaniem się psychicznym, nawet mąż szefowej do mnie przychodził i za nią przepraszał. Dostałam część pieniędzy, niestety nie miałam umowy, więc całości nie odzyskam. Mam nauczkę do końca życia. Dziękuję Panie Domański za pomoc. 

#10 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 17:05

Na Ogrodowej 28/30 lok.324 jest kancelaria, a tam mecenas Paweł Budrewicz. Z pewnością pomoże w każdej sprawie rozwodowej - nawet najtrudniejszej. Doskonale rozumie trudną sytuację człowieka, który się rozwodzi. Profesjonalnie pomaga ocenić sytuację, jasno przedstawia wszystkie opcje, wyjaśnia zawiłości całego procesu i pomaga przetrwać ten trudny okres. Sprawy rozwodowe są na tyle stresujące, że warto mieć obok siebie tak kompetentną osobę. Zdecydowanie godny polecenia.

#11 Jarek72

Jarek72

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • Lokalizacjawawa

Napisano 28 sierpień 2015 - 17:17

moja siostra świeżo upieczona rozwódka miała panią adwokat Magdalenę Grześkowiak, sam jej szukałem kogoś po znajomych, to mogę tą panią polecić, bo rozwód z tego co pamiętam nawet jakoś strasznie długo się nie ciągnął, no i złego słowa na temat tej pani nie słyszałem

#12 Guest_krzysztof

Guest_krzysztof
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 11:28

moja siostra świeżo upieczona rozwódka miała panią adwokat Magdalenę Grześkowiak, sam jej szukałem kogoś po znajomych, to mogę tą panią polecić, bo rozwód z tego co pamiętam nawet jakoś strasznie długo się nie ciągnął, no i złego słowa na temat tej pani nie słyszałem

podobnież nie tylko w rozwodach tylko dobra ale też w ogole w prawie rodzinnym.

#13 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 12:45

od rozwodu i spraw rodzinnych rewelacyjna jest adwokat Joanna Łapińska, skuteczna i ostra jak trzeba, nie odpuszcza, zawsze przygotowana, nie da się zaskoczyć, ja mam super doświadczenia z nią, wygrana sprawa rozwodowa, znalazłam ją z polecenia znajomych i serdecznie polecam każdemu kto ma kłopoty i potrzebuje dobrego prawnika

#14 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2015 - 14:00

Mój rozwód prowadził pan Domański, załatwił wszystko szybko i bez problemów.

#15 Guest_brenda

Guest_brenda
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 21:42

ja wlaśnie jestem po spotkaniu z p. M. Grześkowiak i wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. muszę wywalczyć alimenty, a ona podobno jest całkiem dobra w tym...no mam nadzieje ze wszystko pójdzie dobrze...

#16 Guest_sela

Guest_sela
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2015 - 21:49

alimenty i inne sprawy rodzinne pani Grześkowiak rzeczywiście potrafi załatwiać, byłam u niej ze swoii problemami, wytłumaczyła spokojnie co i jak trzeba zrobić, omówiła, myślę że pomogła wielu ludziom

#17 Guest_inga4

Guest_inga4
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 13:49

myślę, że warto się zgłosić do pani Grześkowiak, jedna ze znajomych miała prowadzony przez nią rozwód, ja sama byłam na jej sprawie jako świadek, udało się załatwić rozwód z orzeczeniem o winie jej byłego partnera, myślę, że warto się do niej zgłosić, sprawiała wrażenie bardzo konkretnej osoby

#18 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 07:34

Jeśli to trudna sprawa to tylko Łukasz Domański. Jest bardzo skrupulatny, dzięki temu nic go nie zaskoczy na rozprawie. Polecam.

#19 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 10:23

Jeżeli macie problem z podziałem majątku i opieką nad dziećmi - tylko mec. Barbara Laskowska. Wie co robi, jest stanowcza i jasno stawia sprawę. Przy tym serdeczna i rozumie człowieka i wie, że to jest jednak przykra sprawa. Zawsze ją polecam znajomym. 

#20 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 17:33

Moją sprawę prowadził adw. Adam Janus z Warszawy i jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy. Mecenas zajmował się moją sprawą osobiście, bez wysługiwania się niedoświadczonymi aplikantami. Dużo się spotykaliśmy omawiając moją sprawę i zawsze otrzymywałam pisma procesowe przed wysyłaniem ich do sądu. Szczerze polecam! Jego numer: 506 944 654

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rozwody, adwokat, skutecznyprawnik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy