Skocz do zawartości

Jaki program ksiegowy dla nowego biura rachunkowego?

program ksiegowy biuro rachunkowe oprogramowanie opinie

wróć do serwisu Księgowość 28 odpowiedzi w tym temacie

#21 czarnulka

czarnulka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 maj 2017 - 10:56

Na początek dobrym programem będzie Pakiet Przedsiębiorcy Mała Księgowość - pozwala na prowadzenie wielu firm na kpir oraz ryczałcie, wysyłanie plików jkp i e-deklaracji, a jednocześnie jest prosta w obsłudze smile.png 
Można ją pobrać z darmo i przetestować: http://www.pakietprz...mala-ksiegowosc

#22 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 12 grudzień 2017 - 22:08

To zależy od potrzeb, ale myślę, że na początek wystarczy program do uproszczonej księgowości, jak Sage Symfonia - później w razie potrzeby można przejść na pełną księgowość. Tu http://sage.com.pl/r...iura-rachunkowe jest trochę o tym programie - warto przetestować (wystarczy pobrać demo), zwłaszcza, że ma wiele przydatnych w biurze rachunkowym funkcji.

#23 paolka

paolka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 29 grudzień 2017 - 11:32

sporo biur rachunkowych korzysta teraz z oprogramowania https://wfirma.pl/ koszty miesięczne nie są wysokie a i panel sam w sobie jest intuincyjny i prosty w obsłudze, wystarczy tylko przetestować za darmo przez pierwsze 30 dni i sprawdzić czy się w nim odnajdujesz

#24 Guest_Czytający

Guest_Czytający
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 19:13

Ja polecam symfonię firmy sage, zwłaszcza z gwarancją, która daje dostęp do wszystkich nowych aktualizacji i wsparcia technicznego. Bardzo się to przydaje, teraz np. ściągnęłam sobie ulepszenie, żeby mieć dostęp do generowania jpk, a z pomocy technicznej też już kilka razy skorzystałam.

Bardzo Kosztowne utrzymanie. Wsparcie od 150 zł za 5 minut konsultacji. Drogie aktualizacje. No i wreszcie archaiczne bazy danych oj z przed 30 lat.  Sa programy za 400zł działające szybciej - sprawniej. I robią co należy. Bazy Symfonii szczególnie handel lubią gubić indeksy. A te błędy mogą wyjść po wielu miesiącach. Naprawa baz tylko przez Sage. Cena - kosmiczna.

#25 tomasz1968

tomasz1968

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 14:05

Ze swojej strony mogę zdecydowanie polecić Insert. Działam na nim bardzo długo, żadnych problemów. Zarówno pełna księgowość jak i księga przychodów i rozchodów bez zarzutów.

#26 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:47

IMO Insert i Reset2 mają najlepsze oferty dla biur. Polecam sprawdzić z ich partnerami, prównać i wyrbać.

#27 markorei

markorei

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 10:51

Zdecydowanie Mała Księgowość z Pakietu Przedsiębiorcy. Nieograniczona ilość firm do rozliczania, na bieżąco aktualizowany...https://www.pakietpr...mala-ksiegowosc

#28 myk

myk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 11:26

Bardzo ciekawe propozycje programów księgowych dajecie. W dzisiejszych czasach jest w czym wybierać, niezłe opcje !

Najprostszym językiem świata jest zawsze ojczysty.

#29 Piotr_A

Piotr_A

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 grudzień 2018 - 09:57

Polecam program działający w "chmurze" www.taxomatic.pl. Mają zarówno KPiR jak i pełną księgowść, działa na każdym urządzeniu: komputerze, tablecie i smartfonie niezależnie od systemu operacyjnego oraz w każdym miejscu na świecie gdzie mamy dostęp do internetu. Nie potrzeba go instalować bo działa w przeglądarce internetowej jak zwykła strona www. Nie trzeba wygrywać aktualizacji bo system jest na bieżąco aktualizowany przez producenta. System jest bezpieczny tak samo jak dostęp do banku nternetowego.

Jak Twój klient wystawi jakąś fakturę lub wprowadzi jakiś koszt to Ty to w tym samym momencie automatycznie widzisz u siebie w księgowości.

I co najważniejsze: dla biur rachunkowych program może być całkowicie za darmo!!!

Płaci tylko klient ale też nie dużo, od 5 zł miesięcznie (fakturowanie i wprowadzanie kosztów) do 99 zł. miesięcznie (pełna księgowość)

Szczegóły na stronie producenta www.taxomatic.pl.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: program ksiegowy, biuro rachunkowe, oprogramowanie, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych