Skocz do zawartości

Zdjęcie

Teatr IMKA - spektakle

wróć do serwisu Sektor Publiczny 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 aga198

aga198

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 20:17

Czy ktoś może bywa w teatrze IMKA w Warszawie? Jeśli tak, to proszę mi polecić jakiś spektakl, na który warto się wybrać...Teatr (akurat ten) znma tylko ze słyszenia. Nigdy tam jeszcze nie byłam.

#2 Guest_nina

Guest_nina
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2015 - 22:06

Zacznij od Dzienników Gombrowicza. Mogę też polecić Twoje pocałunki Mołotowa. Poczekasz jednak sobie na te spektakle, bo z tego co widzę to mają wakacyjną przerwę.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2015 - 23:29

Świetny teatr, świetni aktorzy. Warto tam iść!

#4 Guest_ewela

Guest_ewela
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 07:51

Zgadzam się, że Imka to świetny teatr. Mam nadzieję, że znajdą się sponsorzy, żeby go uratować. Nie wyobrażam sobie tego, że Imki mogłoby nie być. Przecież ich spektakle przyciągały tłumy.

#5 kalomira

kalomira

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 wrzesień 2015 - 09:54

Widzę, po opiniach, że warto wpaść do Imki. Czas zarezerwować bilet :)

#6 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 563 postów

Napisano 17 luty 2016 - 23:58

Może warto też rozważyć inne teatry. W mieście jest wiele ciekawych spektakli oraz innych wydarzeń. Wiele się dzieje. Tutaj http://wydarzenia.ki....pl/mazowieckie jest świetna wyszukiwarka nie tylko spektakli, ale również innych imprez. Szybko i bezproblemowo można znaleźć to, co nas interesuje. Dla mnie jest to rewelacja! Kiedy mam wolną chwilę zawsze mogę się gdzieś wybrać :)

#7 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 790 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 10:25

Bardzo lubię ten teatr. Mają świetne spektakle.

Always look on the bright side of life!

#8 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 23:36

Jak jesteście z Trójmiasta, to zajrzyjcie sobie do teatru Szekspirowskiego (http://teatrszekspir...ia-gts/koncerty), organizują bardzo dużo ciekawych imprez kulturalnych, nie tylko spektakli, ale również koncertów, można też wybrać się na rodzinne zwiedzanie teatru. Moim zdaniem czas wolny trzeba spędzać aktywnie i z najbliższymi osobami, tak żeby nie marnować go na siedzenie na kanapie przed telewizorem. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych