Skocz do zawartości

Zdjęcie

Metalowe meble do warsztatu

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 314 postów

Napisano 17 grudzień 2016 - 14:38

Tutaj znajdziecie fajne szafki szafki warsztatowe. W warsztacie żeby dobrze się pracowało musi być porządek no i szafki muszą być praktyczne!

#22 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 11:26

W Limesto na ich stronie limesto.pl wiem, że można takie meble zamówić. Szafki które mamy w szatni do przechowywania ubrań są kupowane właśnie u nich. Meble dobrze wykonane, wygodne w codziennej eksploatacji, jak na razie nic się nie psuje, drzwiczki są na porządnych zawiasach, zamki się nie zacinają.

#23 Guest_yarekk

Guest_yarekk
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 11:33

Nie znam za dużo miejsc gdzie można meble warsztatowe kupić. Na pewno Limesto handluje takimi rzeczami, od nich mam ściankę na narzędzia. Prowadzą sklep internetowy na limesto.pl. Wysyłka szybka, wszystko elegancko zabezpieczone podczas transportu, także dotarło bez usterek, czy jakiś innych uszkodzeń. Sklep z nowoczesnym wyposażeniem od sprawdzonych marek.

#24 Arkadius3

Arkadius3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 21:23

Dzięki za wszystkie propozycje :)

#25 Guest_miro54

Guest_miro54
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 12:45

Modułami rozwijałem warsztat samochodowy. Można to zrobić, chociażby przez rozwiązania marki niemieckiej. Bardzo dobre podnośniki dwukolumnowe, mocne. No i jest bogaty wybór komponentów. Wyposażenie brałem od siegstar.com wraz z montażem, serwisem i szkoleniami pracowników. Ze wskazaną marką miałem pierwszy raz kontakt na branżowych targach, porozmawiałem z przedstawicielem, przekonali mnie do siebie. Naprawdę ok współpraca.

#26 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 12:36

Z metalowych mebli to tylko coś takiego zamawiałem http://www.wyposazen...rm-1220x900x420 ale popatrz na stronie tej firmy może i do warsztatu coś posiadają w ofercie.

#27 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 142 postów

Napisano 19 październik 2017 - 14:13

Jeżeli chodzi o wyposażenie warsztatu, możliwości mamy dzisiaj naprawdę wiele. Przy czym jednak wszędzie tam, gdzie korzysta się z systemów sprężonego powietrza, świetną opcją będą sprężarki z oferty Almig https://www.almig.pl/ . Przede wszystkim sprzęt ten powstaje w oparciu o najnowsze trendy w budowaniu maszyn. Jednocześnie pracuje cicho i wydajnie, a przy tym producent świadczy usługi serwisowe.

#28 Guest_Adrian77

Guest_Adrian77
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 09:10

Teraz to mi tak na szybko tylko sklep Limesto do głowy przychodzi. U nich mi się udało w dobrej cenie kupić szafki ubraniowe do szatni firmowej. Rozwiązania mają bardzo funkcjonalne i tak zrobione, żeby to nie tylko ładnie wyglądało ale też komfortowo ludziom służyło. Sama obsługa zamówienia przebiegła bez zarzutu, dostałem meble zgodnie z terminem. Telefon do nich i opisy produktów są na limesto.pl.

#29 Guest_adamm

Guest_adamm
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2018 - 09:43

Mogę Limesto podpowiedzieć. Nie mam z nimi większych doświadczeń, bo tylko raz robiłem zakupy ale poszło okej. Meble zgodne z opisem na stronie, prowadnice solidne, a o nie się najbardziej bałem. Wszystko dobrze opakowane na czas transportu, nic po drodze do mnie do warsztatu się nie uszkodziło. Od początku kontakt był bardzo sprawny, zawsze ktoś był pod telefonem z obsługi.

#30 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 14:52

Wyposażenie magazynu zamówiliśmy w tym roku od firmy z Pelplina, na stronie  https://www.mag-complex.pl/mają swoją ofertę opisaną w szczegółach. Przede wszystkim sprzedają atestowane regały spełniające normy wytrzymałościowe, nie jest to chińska stal która będzie się uginać pod obciążeniem.

#31 MebleTeo

MebleTeo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 grudzień 2018 - 22:10

W zakresie wyboru mebli metalowych do warsztatu, czy biura zapraszamy do nas, na https://www.mebleteo.pl/ gdzie znajdą Państwo wysokiej jakości rozwiązania o dużej trwałości, pojemności i nie zajmujące tak wiele miejsca jak np. meble drewniane. Dlatego jeżeli będziesz potrzebował pomocy w wyborze bądź pojawią się jakieś dodatkowe pytania to oczywiście zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą klienta. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych