Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jak przewozić ciężkie łodzie na przyczepach?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49691 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 12:11

Jazda z ciężką łodzią na przyczepie jest bardzo trudna i wymaga sporych umiejętności. Na poziom trudności jazdy wpływają czynniki takie jak masa łodzi z wózkiem i moc silnika pojazdu holującego.

Powrót do artykułu: Jak przewozić ciężkie łodzie na przyczepach?

#2 Guest_Radzios

Guest_Radzios
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 12:11

Przewóz jachtu? czasem trudna sprawa , sam sie naszukałem , ale udało sie. może przyda wam się ten poradnik www.info.clicktrans.pl/jak-zorganizowac-transport-jachtow-i-transport-lodzi-poradnik/ wpadłęm na to ostatnio przypadkiem

#3 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów

Napisano 18 czerwiec 2015 - 08:56

Na pewno warto się w tej kwestii skontaktować z dobrą firmą transportową taką jak http://fracht.pl/o-nas/referencje, która doradzi nam i pomoże wybrać najlepsze rozwiązania.

#4 Marcino

Marcino

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 20:17

Ten poradnik http://www.info.clic...lodzi-poradnik/

faktycznie konkretny

#5 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 933 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 marzec 2016 - 14:06

Ja słyszałem, że dobre usługi międzynarodowego transportu ciężarowego można znaleźć również w http://www.banextransport.pl/ . Jeśli więc jesteście zainteresowani tego typu ofertą, to możecie zapoznać się z oferowanymi przez nich usługami. 

#6 Guest_Klakier

Guest_Klakier
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 14:58

Miałem sposobność przewozić łódź, a w zasadzie to organizować jej transport z mariny na Mazurach do klienta we Wrocławiu. Nie powiem, było z tym trochę zabawy. Pierwsza sprawa do pokonania to było załadowanie łodzi na lawetę. Trzeba było wynająć do tego dźwig, ale to nie koniec, bo jeszcze musiało dojść zawiesie pasowe, na szczęście miałem odpowiednie - www.muntech24.pl/pl/p/Zawiesie-pasowe-2000-kg-4-m/343 więc tę część operacji dało się ogarnąć. Potem już kwestia dowozu - bezwzględnie musi służyć do tego auto o odpowiedniej nośności, bo w przeciwnym razie można sobie narobić niezłych problemów.

#7 Guest_Vik

Guest_Vik
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2018 - 19:08

Temat tylko i wyłącznie dla firmy zawodowo się tym zajmującej. Laik nie jest w stanie przygotować takiego transportu zgodnie z normami. Profesjonalna firma przewozowa ma chociażby do dyspozycji zawiesia pasowe i wężowe (mówię o czymś takim: www.muntech24.pl/pl/c/Zawiesia-pasowe-i-wezowe/42) bez których cała operacja się nie powiedzie. Już samo ustawienie łodzi na lawecie wymaga możliwości technicznych.

#8 monroe96

monroe96

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 15 kwiecień 2021 - 10:40

Jazda z ciężką łodzią na przyczepie jest bardzo trudna i wymaga sporych umiejętności. Na poziom trudności jazdy wpływają czynniki takie jak masa łodzi z wózkiem i moc silnika pojazdu holującego.

Powrót do artykułu: Jak przewozić ciężkie łodzie na przyczepach?

Niestety, ale przyczepki do małych są, a wielkie łodzie są transportowane w inny sposób. Ja to nawet kiedyś dokument o tym oglądałam, ale dziś to już nie wiem, jak to ma być. A skoro o tym mowa, to powiedzcie, czy ładowarki do akumulatorów żelowych są drogie? Do mniejszych łodzi wędkarskich? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych