Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skuteczna nauka języka angielskiego

185 odpowiedzi w tym temacie

#181 Guest_Diana

Guest_Diana
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 20:16

mi pomógł wyjazd językowy, mama mi go zafundowała w tamte wakacje i pojechałam szkolić swój angielski z but-em. Bardzo dużo się nauczyła, osłuchałam się z językiem, Anglicy bardzo szybko mówią , więc nie zawsze da się ich od razu zrozumieć. W końcu przełamałam barierę mówienia.. zawsze wolałam kogoś słuchać niz samej mówić 

#182 MayaLa

MayaLa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 20:34

Ja się uczę z tutlo. Zapisałam się na kurs online, i jestem z niego bardzo zadowolona. Dzięki lekcjom z lektorem na żywo bardzo szybko wszystko sobie przypominam i łatwiej jest mi obyć się z mową;)

#183 Mariola22

Mariola22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 kwiecień 2019 - 09:56

Ja się uczę z tutlo. Zapisałam się na kurs online, i jestem z niego bardzo zadowolona. Dzięki lekcjom z lektorem na żywo bardzo szybko wszystko sobie przypominam i łatwiej jest mi obyć się z mową ;)

Ja też pracuję nad swoim angielskim razem z Tutlo, mega jestem zadowolona z ich sposobu nauczania. Zajęcia 20 minutowe, zabieram się za to o dowolnej porze. No i też widzę duże plusy tego, że zajęcia są skupione na tym, żeby ćwiczyć swój aparat mowy. Nigdy wcześniej nie miałam takiej śmiałości do rozmowy :)

#184 JuliadBe

JuliadBe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 03 maj 2019 - 15:04

Ja tez się zapisałam do tutlo. Zależało mi najbardziej właśnie na tym, aby nabrać śmiałości podczas rozmowy i powiem że całkiem fajnie mi to idzie;)

#185 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 18 maj 2019 - 22:43

Rzeczywiście, wybór szkoły językowej Tutlo. Nauka odbywa się za pomocą profesjonalnej platformy. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów. Jedna lekcja trwa 20 minut (pierwsza, jest w 100% za darmo).

#186 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 20 maj 2019 - 09:46

Najskuteczniejszym sposobem na naukę języka, jest wyjechanie za granicę i rozmawianie w tym języku. Wtedy można się go nauczyć naprawdę szybko i solidnie ;) Inne sposoby, przynajmniej na mnie, nie działały.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych