Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skuteczna nauka języka angielskiego

197 odpowiedzi w tym temacie

#181 Guest_Diana

Guest_Diana
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 20:16

mi pomógł wyjazd językowy, mama mi go zafundowała w tamte wakacje i pojechałam szkolić swój angielski z but-em. Bardzo dużo się nauczyła, osłuchałam się z językiem, Anglicy bardzo szybko mówią , więc nie zawsze da się ich od razu zrozumieć. W końcu przełamałam barierę mówienia.. zawsze wolałam kogoś słuchać niz samej mówić 

#182 MayaLa

MayaLa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 20:34

Ja się uczę z tutlo. Zapisałam się na kurs online, i jestem z niego bardzo zadowolona. Dzięki lekcjom z lektorem na żywo bardzo szybko wszystko sobie przypominam i łatwiej jest mi obyć się z mową;)

#183 Mariola22

Mariola22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 26 kwiecień 2019 - 09:56

Ja się uczę z tutlo. Zapisałam się na kurs online, i jestem z niego bardzo zadowolona. Dzięki lekcjom z lektorem na żywo bardzo szybko wszystko sobie przypominam i łatwiej jest mi obyć się z mową ;)

Ja też pracuję nad swoim angielskim razem z Tutlo, mega jestem zadowolona z ich sposobu nauczania. Zajęcia 20 minutowe, zabieram się za to o dowolnej porze. No i też widzę duże plusy tego, że zajęcia są skupione na tym, żeby ćwiczyć swój aparat mowy. Nigdy wcześniej nie miałam takiej śmiałości do rozmowy :)

#184 JuliadBe

JuliadBe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 03 maj 2019 - 15:04

Ja tez się zapisałam do tutlo. Zależało mi najbardziej właśnie na tym, aby nabrać śmiałości podczas rozmowy i powiem że całkiem fajnie mi to idzie;)

#185 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

Napisano 18 maj 2019 - 22:43

Rzeczywiście, wybór szkoły językowej Tutlo. Nauka odbywa się za pomocą profesjonalnej platformy. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów. Jedna lekcja trwa 20 minut (pierwsza, jest w 100% za darmo).

#186 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 20 maj 2019 - 09:46

Najskuteczniejszym sposobem na naukę języka, jest wyjechanie za granicę i rozmawianie w tym języku. Wtedy można się go nauczyć naprawdę szybko i solidnie ;) Inne sposoby, przynajmniej na mnie, nie działały.

#187 Mariola22

Mariola22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 30 maj 2019 - 09:32

Najskuteczniejszym sposobem na naukę języka, jest wyjechanie za granicę i rozmawianie w tym języku. Wtedy można się go nauczyć naprawdę szybko i solidnie ;) Inne sposoby, przynajmniej na mnie, nie działały.

A ja już kiedyś wspominałam, że nie chciałabym tak wyjechać bez podstaw języka.. Ja akurat musiałam się skupić na języku biznesowym, dlatego potrzebny był mi porządny kurs, gdzie mnie podszkolili. 

#188 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 289 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 12:23

Jeżeli potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu nauki języka obcego to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci sprawdzoną metodę od http://kursy-jezykowe.edu.pl/która polega na słuchaniu i zajmuje tylko 40 minut dziennie, a po dwóch tygodniach (nie wiem jak to się stało tak szybko) ale mogłem już porozumiewać się w dość prosty sposób w angielskim (z przyjacielem który już jakiś czas jest za granicą i mówi płynnie) i to bez większych problemów. Dlatego w wolnej chwili do nich zajrzyj i zobacz czy taka nauka będzie Ci odpowiadała bo ja nie lubię gramatyki i ściśle określonych godzin jakie obowiązują na kursach w szkołach językowych. 

#189 Kludyna2

Kludyna2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 13:08

Ja sie dużo nauczyłam poprzez kurs w tutlo. Kilka razy w tygodniu po 20 min lekcji a efekty sa na prawdę bardzo dobre;) W końcu czuję się pewnie używając języka i mówię płynnie. 

#190 Mariola22

Mariola22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 12:20

Ja sie dużo nauczyłam poprzez kurs w tutlo. Kilka razy w tygodniu po 20 min lekcji a efekty sa na prawdę bardzo dobre;) W końcu czuję się pewnie używając języka i mówię płynnie. 

Przy dwójce dzieci ten czas nauki w tutlo jest idealnym rozwiązaniem :) zamiast ciepłej kawki zasiadam właśnie przed komputer, żeby poprawić swój język, ponieważ potrzebuję go w pracy.

#191 Sofiia

Sofiia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 sierpień 2019 - 12:55

Jeśli masz jakieś problemy z angielskim, skontaktuj się z instruktorem natychmiast. Nie pomagałem zbyt wiele w kursach językowych, bo były zbyt "inteligentne" nauczyciele i nauczyciele zawsze pracowali z nimi tylko. I to było trudne dla mnie, a niewiele osób wyjaśniło gramatykę (mam problemy z tym, trudno mi to studiować). Zwykle pomagał mi tylko nauczyciele. Zadzwoniłem do tych. https://buki.org.pl/...ielski/wroclaw/ Pomogli mi nauczyć się języka w normalnym poziomie konwersacji.

Ta strona też bardzo mi pomogła. Przed wakacjami wzięli kilka lekcji języka angielskiego. Korepetytorzy są świetni, a wyszukiwanie jest bezpłatne. Więc śmiało polecam buki.org.pl

#192 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 07:29

Z jakich stron do nauki korzystacie?

#193 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 12:07

polecam naukę z linguaboutique.pl

#194 Doli

Doli

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 luty 2020 - 04:10

ja polecam w ogole zaczac robic rzeczy po angielsku - tzn. czytac ksiazki po angielski, ogladac filmy itp. to serio pomaga! 

#195 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 212 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 27 luty 2020 - 18:40

Niestety, nieważne ile "trików" zastosujemy, to trzeba stawić prawdzie czoła - najlepiej uczyć się języków jak jest się młodym. Z biegiem czasu tracimy naszą zdolność do wchłaniania takiej wiedzy

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#196 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2020 - 10:34

Polecam linguaboutique.pl

#197 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 347 postów

Napisano 17 wrzesień 2020 - 15:01

Znalezienie dobrej szkoły językowej nie jest łatwe ale mi się udało, polecam wam https://lincoln.edu.pl/online/ którzy online również prowadzą kursy. To wygodne jak ktoś nie ma czasu na dojazdy, lub woli zaoszczędzić na nich. Szkoła ta ma w ofercie wiele jęzuków, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski czy włoski. Polecam sprawdzić ofertę.

#198 anna_shprk

anna_shprk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 wrzesień 2020 - 12:36

Wydaje mi się, że pierwsze kroki w nauce języka warto robić z nauczycielem, a już później wystarczy materiałów z internetu, najważniejsze, by było z kim ćwiczyć konwersację! Wiem, że na stronach preply.com i italki.com można znaleźć native speakerów

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych