Skocz do zawartości

Nauczyciel - wakacje po wychowawczym

nauczyciel urlop wychowawczy urlop wypoczynkowy świadczenie urlopowe

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 09:51

Mam u siebie nauczycielkę która około lutego zakończyła urlop rodzicielski a niedawno także zaległy wypoczynkowy. Obecnie wystąpiła z podaniem o urlop wychowawczy, ale... do 26 czerwca.

Moje pytanie brzmi czy na urlopie wychowawczym nabywa prawo do urlopu wypoczynkowego? Czy przysługiwać jej będzie świadczenie urlopowe, mimo, że nie spędziła w pracy ani dnia w całym roku szkolnym? Czy może powinienem zasugerować znelezienie jej innego zajęcia na okres wakacji żeby zapracowała na swoje wynagrodzenie?

#2 nuc

nuc

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 07 maj 2015 - 09:31

świadczenie urlopowe przysługuje za czas urlopu wychowawczego a co do urlopu wypoczynkowego to nie wiem, bo tym się nie zajmuję

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 10:07

świadczenie urlopowe przysługuje za czas urlopu wychowawczego a co do urlopu wypoczynkowego to nie wiem, bo tym się nie zajmuję

Świadczenie urlopowe przysługuje raz w roku w przypadku przebywania na urlopie wypoczynkowym przez okres co najmniej 2 tygodni.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 10:55

Wszystko fajnie, ale mnie interesuje czy na urlopie wychowawczym nabywa się prawo do urlopu wypoczynkowego. Bo wygląda to mocno psaożytniczo - urlop wuychowawczy to końca czerwca a potem płatne wakacje. A jeżeli się nie nabywa, co wtedy z wakacjami?

#5 Guest_nuc

Guest_nuc
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 07:48

i jak sprawa się rozwiązała?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nauczyciel, urlop wychowawczy, urlop wypoczynkowy, świadczenie urlopowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych