Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupię wyposażenie do gabinetu rehabilitacyjnego

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 340 postów

Napisano 05 maj 2015 - 12:16

Siostra poprosiła mnie o założenie tego tematu ponieważ chciałaby w najbliższym czasie otworzyć swój gabinet rehabilitacji. Czy możecie polecić hurtownię albo sklep gdzie w dobrej cenie kupię takie wyposażenie?

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 maj 2015 - 21:13

Siostra poprosiła mnie o założenie tego tematu ponieważ chciałaby w najbliższym czasie otworzyć swój gabinet rehabilitacji. Czy możecie polecić hurtownię albo sklep gdzie w dobrej cenie kupię takie wyposażenie?

Ronomed, Pem Medic, Meddent online.Ja negocjowałem z nimi,kupywałem na początku stycznia.

#3 Guest_Bartas

Guest_Bartas
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 21:01

Możesz też wrzucić zapytanie na konkretne produkty na szukandia.pl

Oni skontaktują się za Ciebie z wieloma dostawcami i dostaniesz konkretne oferty do wyboru. 

#4 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 545 postów

Napisano 07 maj 2015 - 12:19

Jest wiele sklepów stacjonarnych  ( obecnie nawet w mniejszych miastach można znaleźć sklepy z wyposażeniem medycznym) ale o wiele taniej będzie zamówić to w sieci. Polecam to miejsce:

http://www.juventas.pl/

Moja żona ostatnio organizowała swój gabinet masażu i zamawiala tam sporo akcesoriów ( w tym również leżankę do masażu) . Przy większych zakupach warto jest negocjować tam dla siebie rabat. Jak porównywaliśmy ceny z innymi cenami w sieci to jest najtaniej.

#5 Guest_Grześ

Guest_Grześ
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 19:34

Ronomed, Pem Medic, Meddent online.Ja negocjowałem z nimi,kupywałem na początku stycznia.

Witam serdecznie... Sądząc po odpowiedzi śmiem twierdzić, że masz swój gabinet rehabilitacyjny .. moje pytanie brzmi- muszę przejść jakieś szkolenia czy uzyskać dyplom chcąc otworzyć owy gabinet? 
Chce być tylko właścicielem gabinetu i mieć 2-3 pracowników z dyplomami...

#6 Guest_Krystianoo

Guest_Krystianoo
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 14:32

A co konkretnie Cię interesuje? Popatrz tutaj www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-metalowe na meble metalowe, bo do takich gabinetów przyda się sprzęt solidy i trwały.

#7 Paulina82

Paulina82

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 30 lipiec 2015 - 14:08

Często w serwisach aukcyjnych pojawiają się takie aukcje, warto śledzić.

#8 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 10:39

Hurtowni Ci raczej nie polecam tylko jakiś dobrych producentów i tu faktycznie warto zajrzeć do sklepu juventas.pl/lezanki-drewniane/ , mają ponad 200 produktów w ofercie, gwarancje niskiej ceny i darmową wysyłkę od zamówienia powyżej 300 zł :) 

#9 Guest_jupii9909

Guest_jupii9909
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2016 - 13:49

Podpowiadałbym sklep Limesto. Niezłe ceny, duża dostępność mebli, różna kolorystyka i stylistyka. Kupowałem ich regały i szafki katalogowe do biura. Sklep ma swój serwis na limesto.pl. Całe zamówienie zrealizowane w dobrym tempie, bez jakiś opóźnień. Kontakt z obsługą bez zarzutu, zawsze miałem szybką odpowiedź na mailu.

#10 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 15 luty 2017 - 13:08

Proponuję zerknąć tutaj http://szafymetalowe.net.pl mają fajny asortyment szaf biurowych ale nie tylko. Ogólnie meble metalowe w./g mnie to strzał w 10 jeśli chodzi o biuro oczywiście.

#11 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 16:38

Jak otwierasz prywatny gabinet rehabilitacyjny, to możesz swoim klientom doradzać, że jeśli ulegli wypadkowi komunikacyjnemu, to pieniądze na rehabilitacje mogą mieć z oc sprawcy wypadku. Trzeba tylko zgłosić się do EuCO, bo oni odzyskują takie odszkodowania i są w tym dobrzy. Opinie o EuCO mówią same za siebie.

#12 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 08:55

Gabinet rehabilitacyjny z prawdziwego zdarzenia to spora inwestycja, warto najpierw dobrze się zorientować, co wchodzi w skład wyposażenia takie miejsca. Sporo informacji na ten temat można znaleźć tu https://sprzedajemy....-4a1708-art2703 , warto przeczytać. Myślę, że właściciel takiego salonu nie potrzebuje dyplomu, wystarczy, że pracownicy mają, w końcu to nie Ty będziesz przeprowadzać zabiegi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych