Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wakacje

wróć do serwisu Sektor Publiczny 90 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2017 - 18:05

Polecacie jechać na Chorwację? Podobno tanio, a jest bardzo pięknei

Polecam bardziej piękną Czarnogóre i miejscowośc Bar i piękne apartamenty Solatium Booking.
Wszystko tam jest plus piękne widok. Polecam z całą odpowiedzialnością

#82 Muran

Muran

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 11:39

Jeżeli ktoś planuje swoje wakacje spędzić w Polsce, to polecam wybrać się nad morze. Fajnym miejscem na pobyt nad morzem jest np. nadmorska miejscowość Karwia. Polecam te rejony.

#83 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 334 postów

Napisano 02 luty 2018 - 12:43

W zeszłym roku juz bardzo wiele osob zdecydowało się na wakacje w Polsce ( nic dziwnego w sumie jak widzi sie co się dzieje za granicą). Tak wiec jesli chcielibyście sobie coś zarezerwować to obecnie macie już ostatni dzwonek na to aby wychaczyć jakieś ciekawe miejscówki.

Jesli rozglądalibyście się za noclegami nad naszym polskim morzem to poszukajcie ich tutaj:

http://blueapart.pl/

Można tam wynając mieszkania między innymi w Juracie czy we Władysławowie a sam doszedłem ostatnio do wniosku,ze jest to najwygodniejsza forma nocowania, 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#84 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 06:44

To prawda, najwyższa pora co wybrać. Chociaż jak sobie pomyślę o tych przepełnionych plażach nad naszym morzem, to raczej nie mam ochoty na taki urlop. Raczej stawiam na wycieczkę zagraniczną, najlepiej zorganizowaną i rozplanowaną z naciskiem na zwiedzanie. Wpadła mi w oko oferta https://duabenua.com...oredirect=pl_PL Biuro podróży ma świetne programy wycieczek, na których z całą pewnością nie można się nudzić. Kto był już w Indonezji?

#85 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 04 marzec 2018 - 15:10

U nas na ten rok klasyczny kierunek wakacyjny bo Bułgaria, w zeszłym roku bardziej na egzotykę stawialiśmy i uznaliśmy, że w tym odpuścimy sobie aż takie szaleństwa, a że w Itace za fajną cenę znaleźliśmy all inclusive opcję to tym bardziej się zdecydowaliśmy 

#86 gabrys20

gabrys20

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 21 marzec 2018 - 15:16

Jeśli na wakacje to tylko do Chorwacji, kraju ciekawie położonego z mnóstwem wysp. Parki Narodowe i pozostałe walory przyrodnicze czekają na turystów. Matka Natura w tym kraju  nie poskąpiła. Tylko tam Morze Śródziemnomorskie częstuje smakołykami i zapewnia klimat o jakim większość krajów Europy morze tylko pomarzyć. To tam rajskie plaże zachęcają do nawet naturyzmu. Gdzie jak nie w Chorwacji wspaniała przygoda i moc adrenaliny.

#87 Zdzich20

Zdzich20

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaPiaseczno

Napisano 29 marzec 2018 - 13:34

Niespodziewajka wielka! Wyjazd na wakacje do Wiednia. Miasto Straussów  i ogrom zabytków do zobaczenia i zwiedzenia. Ciekaw jestem czy moja ukochana będzie zadowolona z prezentu w postaci wyjazdu do Austrii? Od dawna planowałem ten wyjazd we dwoje. Miasto ma swój niepowtarzalny urok i klimat i przepiękną historię. Warto z pewnością poddać się czarowi miejsca i obowiązkowo spędzić wieczór w kawiarenkach. Trzymam wyjazd na razie w tajemnicy, jak zbliżą się wakacje to zakomunikuje wybrance mojego serca. Już z wyprzedzeniem powiem, że wyjazd był super, a wielka randka w Wiedniu udana i owocna.

#88 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 294 postów

Napisano 30 marzec 2018 - 21:44

Super! Zazdroszczę! Wyjątkowego wyjazdu!

#89 Albercik

Albercik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 14:01

Łoo Wiedeń jest piękny, rzeczywiście pozazdrościć. ;) W przyszłym roku może podjedziemy, bo póki co mamy zaplanowane polskie morze - konkretnie pensjonat Kaszubianka w Ustroniach Morskich. Ogólnie od paru lat już tam jeździmy i jeszcze nas nic dziwnego nie spotkało, a sam pensjonat też należy do bardzo eleganckich moim zdaniem. ;) Zresztą na stronce http://kaszubianka.net/ są zdjęcia ze środka więc wszystko ładnie widać.

#90 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17073 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 03 kwiecień 2018 - 14:06

Nie w Ustroniach Morskich tylko w Ustroniu Morskim.

Jak już coś reklamujesz to naucz się poprawnej odmiany, tylko krzywdę robisz swoim mocodawcom :P :P :P

#91 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 07:41

:D :D :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych