Skocz do zawartości

Rozpoczął się nabór do policji

wróć do serwisu Kadry 29080 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_tomas

Guest_tomas
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 16:20

uwierzcie mi multitesu nie da się zaliczyć

#22 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2008 - 15:59

a co takiego było na tym multiteście??? napisz prosze!

#23 Guest_Piter king

Guest_Piter king
  • Goście

Napisano 02 maj 2008 - 22:11

mam pytanko matura tez potrzebna do naboru???

#24 Guest_ilona

Guest_ilona
  • Goście

Napisano 14 maj 2008 - 11:45

ja zdawałam w zeszłym roku i też oblałam na multi,bo pani psycholog się nie spodobałam,rzeczywiście dać jej tylko koronę i berło!Powiedziała,że test na komputerku przeszłam za***iście,można tylko pogratulować,a na rozmowie z nią było też spoko,ale nie musiałam dzwonić później by usłyszeć że nie zaliczyłam,bo wiedziałam że ona tam rządzi,a po tym jak ze mną gadała domyśliłam się że nie zaliczę:)Wiadomo ,że jak taka Pani pisze notatkę w trakcie rozmowy to tak naprawdę napisze co chce,a my i tak nie wiemy w czym popełniliśmy błąd,za który rzekomo nie nadajemy się do policji.Bez matury biorą tylko do prewencji!

#25 Guest_ewka 22

Guest_ewka 22
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 11:05

słuchajcie czy ktos z was ma te nowe pytania do polici bo sie ponoc zmienily chociaz ja tez zdawalam w tamtym roku i oblalam na multi

#26 Guest_Pimpek

Guest_Pimpek
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 13:37

Ta muszą mieć 30 % stanu kobiet naoglądały się W11 to do policji sie zachciało. Miałem przyjemność pracować z taką policjantką jak gość wyciągnął do niej nóż podczas interwencji to schowała się do radiowozu. I zostawiła mnie samego dobrze, że koledzy podjechali drugim trapezem. Napisałem na nią raport to jeszcze opier. zebrałem . Ale na szczęście już mi bab nie dają. Blokują one tylko miejsce chłopakom co się życia nie boją. Kobiety to nie serial tutaj paznokci się maluje, tutaj jest rzeczywistość.

#27 Guest_kadróweczka

Guest_kadróweczka
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 13:37

zgadzam sie z Pimpkiem,mam dwie kolezanki policjantki, na szczęśćie obie juz pożegnały sie z mundurkiem i siedza jako cywilni pracownicy w biurze,ludzie taka robota to dla facetów, pierwotnie juz do tego nie zostałyśmy stworzone, poplatało Wam się w główkach od tych serialów..... może zamiast tak do policji to na górnika startujecie, albo dozorce parkingu...... skoro macie nadmiar męskich hormonów heheheheeeebaba jest od garów i umilania życia rodzinie a nie do roboty na zmiany, z rzeszą facetów i do tego w terenie, baba może tylko rodzic zagrożenie w akcji !!!

#28 Guest_Pimpek

Guest_Pimpek
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 13:38

Ta muszą mieć 30 % stanu kobiet naoglądały się W11 to do policji sie zachciało. Miałem przyjemność pracować z taką policjantką jak gość wyciągnął do niej nóż podczas interwencji to schowała się do radiowozu. I zostawiła mnie samego dobrze, że koledzy podjechali drugim trapezem. Napisałem na nią raport to jeszcze opier. zebrałem . Ale na szczęście już mi bab nie dają. Blokują one tylko miejsce chłopakom co się życia nie boją. Kobiety to nie serial tutaj paznokci się maluje, tutaj jest rzeczywistość.

#29 Guest_kadróweczka

Guest_kadróweczka
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 13:51

Pimpek nie powtarzaj sie czytałam to, co wynika z mojej wypowiedzi;a 30% stanu kobiet to nie oznacza wcale że muszą one się znaleźć w interwencji, wystarczy że obsiąda biuro jako pracownicy mundurowi, tak będzie bezpieczniej dla wszytkich :)

#30 Guest_Pmpek

Guest_Pmpek
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 13:58

Tak jest przyjęte kobieta to biureczko, za biurkiem też siedzą policjanci czy d*py wołowe. niech ida na pracownków cywilnych a facetom niech dadzą robotę. policja juz tak upadła że szuka już byle kogo.

#31 Guest_kadróweczka

Guest_kadróweczka
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 14:03

zgadzam się z Tobę Pimpuś :))))))

#32 Guest_Pimpek

Guest_Pimpek
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 14:10

Na meczach jakoś w pierwszej linii też nie widziałem ich. a jak zadyma to stoją jak c*py przy drodze wstyd. Po co blokować etaty. Niech zmienią w-f więcej facetów sie dostanie a nie wyścigowych gęsi szukają. mój kolega 120 kg boksera za hiny nie przebiegnie tych głupot kiedyś była ławeczka. Na niego to by trzeba w 5 iść żeby uwalić niedźwiedzia, oprócz tego ma dwa fakultety. i co taka jest żeczywistość biorą szlam z ulic i ciagają za sobą tomfy bo są dla nich za cięzkie he he.

#33 Guest_pani psycholog

Guest_pani psycholog
  • Goście

Napisano 27 maj 2008 - 10:32

przeczytałam to wszystko i mam wrazenie ze pisza to jakies niedorozwoje zaden z was nie startowal i zaden z was nie pracuje w policji kity mozecie wciskac :)

#34 Guest_Paprotka

Guest_Paprotka
  • Goście

Napisano 27 maj 2008 - 10:36

ja też przeczytałam.... i myślę że trzeba być debilem, żeby w ogóle chcieć być psem ...ale sądząc po wypowiedziach tych którzy chcą się tam dostać to brak słów... szowinistyczne świnie, tyle. pozdrowienia dla tych którzy zadzierają z policją, skaczą po radiowozach i gdzieś mają szyk munduru:)

#35 Guest_pan psycholog

Guest_pan psycholog
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2008 - 16:30

debilem? a to niby czemu? Może większość już z tego wyrosła, dojrzeli a ty co dalej rozróby itp. Chcesz to skacz po radiowozach zobaczymy dokąd to cię zaprowadzi. Może ci co chcą iść do policji chcą się rozwijać, coś zmienić a nie oglądać tą masakrę jak ludzie zabijają się nawzajem na ulicy, okradają innych albo boją się wyjść na ulice bo jakiemuś gościowi odwaliło i myśli że mu wszystko wolno. Widzę że Bozia tobie nie wiele rozumu dała ale to już twój problem. Gadacie tak na policje a jak co do czego przyjdzie to gdzie biegniecie z płaczem właśnie do nich!!!! Zastanów się nad sobą i nad tym co piszesz.

#36 Guest_ilona

Guest_ilona
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 12:51

wow! wreszcie ktoś nas tu broni:)jak można komuś podcinać skrzydła? jeżeli ktoś się chce gdzieś realizować to niech to robi i ma do tego jak największe prawo,ale żeby od razu obkładać błotem ludzi którzy chcą coś robić w słusznym celu.Jak by wszyscy tak podchodzili do życia to powinniśmy się położyć i czekać na śmierć,bo po co z domu wychodzić z założeniem że nikt nas nie obroni i sami debile łażą po mieście.Nawet jeżeli się nie dostanę to cieszę się że będę tam startować po raz kolejny:)Pozdrowienia dla ludzi z wiarą i siłą do walki:)

#37 Guest_Paprotka

Guest_Paprotka
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 14:02

w życiu u was nie byłam, unikam jak ognia tych którzy myślą, że wolno im wszystko. znam prywatnie paru piesków, i lubię ich, ale po pracy... wiem jak dobrze się bawicie biorąc łapówki za mandaty i kiedy kopiecie niby kibiców, choc to często przypadkowe osoby. policjant w tym kraju to wstyd. może gdześ na świeci sa prawdziwi stróże prawa,choć nie wierzę... ale tutaj to banda łajdaków

#38 Guest_paulina

Guest_paulina
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2008 - 14:17

wszyscy nie macie racji! bede startować do policji i już:-)

#39 Guest_detektyw

Guest_detektyw
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2008 - 02:22

odnośnie multitestu-przejść go może każdy kto ma normalnie poukładane w głowie(choć przyznam że niektóre pytania odbiegają trochę od rzeczywistości),gorzej z rozmową z panią psycholog,z którą trzeba się trochę pomęczyć.od niej zależy prawie wszystko.czekam właśnie na wynik takiej rozmowy,ale nie sądzę aby był pozytywny (dla mnie).myślę że to NIE ONI w głównej mierze powinni decydować kto spełnia kryteria aby służyć w policji,ale skoro już tak jest, to niech będą to psychologowie którzy rzetelnie do tego podchodzą.prawie co tydzień słyszy się w mediach o przypadkach nadużyć ze strony niektórych stróży prawa.czyżby błędne opinie psychologów?:-o

#40 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 22:02

hej niech mi ktoś poda stronę na której znajdę odp. do testów wiedzy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych