Kategorie
Skocz do zawartości

Odbiór mieszkania od dewelopera


Rekomendowane odpowiedzi

Odbiór własnego mieszkania od dewelopera to ważna chwila dla każdego, kto starał się o swoje cztery kąty. Przeniesienie własności nieruchomości na nabywcę wiąże się ze spełnieniem kilku obowiązków przez dewelopera. Z procedury odbioru sporządzany jest protokół, do którego nabywca może zgłaszać wady nieruchomości. Jaką odpowiedzialność za wady ponosi deweloper?

 

Powrót do artykułu: Odbiór mieszkania od dewelopera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mieliście fart - dzisiaj deweloperzy kombinują nieźle czasami,

i o ile szczęście mają ci, którym deweloper nie splatuje zanim w ogóle zbuduje mieszkanie, o tyle Ci, którzy już stoją przed sprawą jego odbioru to mogą miec niezłe kłopoty - bo takie sztuczki i niedociągnięcia potrafią dew. robić, że człowiek jak nie ma budowlanego wykształcenia albo jak nie weźmie za 500 zł firmy na odbiór mieszkania - np w Wawie taka mocna jest deconova w wychwytywaniu niedociągnięć, albo nie zatrudni na parę godzin inspektora budowlanego, to potem może kupę kasy wydac na różnego rodzaju remonty...

Na 2 babka wróżyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto poczytać w internecie na co zwrócić uwagę podczas odbioru technicznego. Jeżeli jednak nie czujemy się na siłach i nie posiadamy podstawowych narzędzi jak dalmierz, kątownik to zatrudnijmy specjalistę. Przy kosztach urządzenia, remontu itd to będzie jeden z najmniejszych kosztów a gwarantuje spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na stronie InfoDeweloper znajdziesz odnośnik do informacji na co zwrócić uwagę przy odbiorze mieszkania od dewelopera. Na pewno na taki odbiór warto przegotować się specjalnie, aby później nie było żadnego problemu a jak wiadomo, zawsze jakieś nieprawidłowości mogą się przytrafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Gość Okulska

Heheheh, chyba bardziej do mnie przemawia "rzeźnicy" jak to napisałaś o tej deconovie, niż "eksperci". Bo ja firma odbierajaca mieszkania od deweloperów ma posłuch i deweloperzy sami ich nie lubią, to dla klienta jest to akurat mega dobry sygnał.

 

Sprawdziłam w guglu - rzeczywiście jest jak pisałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...