Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Gdzie wykupić OC

98 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2015 - 14:02

I dlatego jak już sprawdzać to nie trzymać się jednej porównywarki tylko zweryfikować sobie na kilku.W moim przypadku najkorzystniej wyliczył mi kalkulator CUK  - jestem kierowcą z trzyletnim stażem.

Ja jestem zupełny świeżak, chyba będę musiała brać współwłaściciela.

#22 msang

msang

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 wrzesień 2015 - 12:34

Moje ubezpieczenie w zeszłym roku lepiej (taniej) wypadło na www.mfind.pl i na tej podstawie ubezpieczyłem auto.

#23 Guest_CzystyHarry

Guest_CzystyHarry
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 19:56

@Gość Poszukaj, są ubezpieczalnie (bodaj generali) na przykład, gdzie na start, jako pierwsze oc, dostajesz 15% zniżki. Trzeba popatrzeć.

#24 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 933 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 październik 2015 - 14:32

Wiecie, jakie kary obowiązują za brak aktywnego ubezpieczenia OC? Polecam artykuł - czy warto jeździć bez OC , uważam, że znajdziecie tutaj sporo przydatnych informacji związanych z ubezpieczeniami OC samochodu. 

#25 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 12 październik 2015 - 18:08

Jeśli chodzi o Generali to tutaj masz wszystko opisane a nawet możesz składkę wyliczyć.

#26 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 613 postów

Napisano 19 październik 2015 - 10:04

Powiem Wam,że nie warto jest obecnie kupować najtańszego ubezpieczenia OC. Może i kiedyś miało to sens ale nie teraz. Warto jest wybrać sprawdzoną firmę, która nie będzie Wam robiła problemów z wypłatą odszkodowania.Kiedyś jak ktoś w Was stuknął to szliście do jego ubezpieczyciela. Obecnie bierzecie pieniądze od swojego ubezpieczyciela/

#27 mpod

mpod

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 12 listopad 2015 - 11:49

Najlepiej byłoby poszperać i posłużyć się kalkulatorem. Wtedy będziesz mieć pewność, że nie zapłacisz kroci.

#28 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 29 listopad 2015 - 16:42

Nie potrzebny jest kalkulator masz specjalne porównywarki - https://superpolisa.pl/ - wstkukujesz wszystkie dane i samo Ci wyszuka najlepszą opcję na rynku. Jakby nie patrzeć w przypadku OC nie ważne jest jakie towarzystwo tylko cena. Bo tutaj ubezpieczenie jest obowiązkowym wyciąganiem pieniędzy. NIczym więcej. Także proponuje sobie porównać wasze oferty jakie macie z tymi jakie można wykupić przez takie porównywarki, wielu pewnie się dość mocno zdziwi.

#29 Blejzin

Blejzin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 grudzień 2015 - 18:43

Warto wybrać się do doradców ubezpieczeniowych. Oni mają oferty kilkunastu-kilkudziesięciu towarzystw, wpisując Twoje dane takie jak data urodzenia, ilość punktów, staż za kółkiem i marka samochodu wyliczą Ci składkę. Różnice w moim przypadku w niektórych otwarzystwach dochodziły do około 50% wiec warto sprawdzić i się przekonać gdzie masz najtaniej

#30 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 13:10

Sporo, ja się właśnie do Cuk dzisiaj wybieram, liczę że coś mi tańszego zaproponują.

#31 Guest_narrio

Guest_narrio
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 13:15

Ciekawe oferty jeśli chodzi o polisy typowo komunikacyjne mają w agencji ze strony www.ubezpieczenia-warszawa.biz.pl. Akurat mieszkam niedaleko Radzymińskiej, więc miałem do nich blisko. Fajna obsługa, doświadczenie i uczciwość.

#32 aipate

aipate

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 17 styczeń 2016 - 10:24

Najlepiej iść do multiagencji ubezpieczeniowej ja korzystam z tej http://www.tanieubez...a.com.ploferują nawet za darmo samochód zastępczy zoc sprawcy bo współpracują z wypożyczalnia samochodów . Polisę dostaniesz przez internet więc zaoszczędzisz torchę czasu. W swojej ofercie mają ponad dwadziescia towarzystw więc wybiorą coś ciekawego

#33 Guest_Marcel131

Guest_Marcel131
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 15:06

Jeżeli dalej , jest ktoś zainteresowany polecam porównywarkę tych wszystkich ofert www.mfind.pl . Prosta w obsłudze, ja korzystam z ich usług już parę dobrych lat i nigdy się jeszcze nie zawiodłem , zawsze najwyższy poziom usług ! Polecam !

#34 Ubea.pl

Ubea.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 20:32

Skoro już wszyscy tak spamują swoimi markami to my zaproponujemy swoje narzędzie https://ubea.pl. To w tej chwili najlepszy kalkulator OC AC i porównywarka na rynku.

#35 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 05 marzec 2016 - 21:15

Samochód już upatrzony .Za tydzień jadę do kupca aby go kupić. Zastanawiam sie jeszcze nad OC. Gdzie warto jest się na nie zdecydować ?

No niby PZU jest polecane ale czy najtańsze? Co jest ze zniżkami? Słyszałaem,że za spowodowanie wypadku w jednej firmie zabierają 10% zniżki, w drugiej nawet 20%...

Gdzie Wy macie takie ubezpieczenie? 

Sprawdź na poubezpieczenia.pl korzystam od dłuższego czasu z ich usług i zawsze jestem zadowolony. Na swojej stronie mają możliwość zakupu polisy online. Przy okazji wytłumaczą różnicę między najlepszym i najtańszym ubezpieczeniem.

#36 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 613 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 07:46

Ja ostatnio ubezpieczenie kupowałam przez internet. Nie byłam w stanie wygospodarować odpowiedniej ilości czasu po to aby iść stacjonarnie załatwić ubezpieczenie. Wygodnie było wykupić je w sieci.

Skorzystałam z tej strony:

https://superpolisa.pl/

Jest tam możliwość samodzielnej kalkulacji ale można również zostawic tam swój nr telefonu i powinien do Was oddzwonić doradca z propozycją ubezpieczenia. Jest to wygodne. 

#37 aipate

aipate

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 11:31

Najlepiej iść do multiagencji . Za każdym razem sprawdzam cenę na porównywarkach ale oni zawsze znajdą lepszą ofertę. Dodatkowo zawsze można przyjść i rozwiązać problem. Kolejny plus zawsze pomagają w złożeniu wypowiedzenia poprzedniej polisy. Czy któraś porównywarka Wam to zapewni?

#38 Etapia Ubezpieczenia

Etapia Ubezpieczenia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 11:40

Zapraszamy :)

Ciekawe rozwiązania ubezpieczeniowe dla firm i nie tylko. Najlepsze ubezpieczenia to Etapia Ubezpieczenia www.Etapia.pl

#39 komentator

komentator

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 maj 2016 - 15:00

Możesz pomyśleć np. o rejestrowanie jako współwłaściciel z kimś, kto ma pełne zniżki. Będzie taniej.

header-logo.png Najlepsze porównanie ubezpieczeń

#40 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 08:12

No właśnie  mi taką opcję w cuk zaproponowano.Dla młodego kierowcy to dobre rozwiązanie moim zdaniem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych