Skocz do zawartości

Budowa domu szkieletowego?

budowa domu szkieletowego budowa domu dom szkieletowy

47 odpowiedzi w tym temacie

#41 qinvestment

qinvestment

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 maj 2019 - 11:28

W Polsce budowa domu szkieletowego nie będzie kosztowała mnie niż domu murowanego . Nie polecam jednak z uwagi na to, ze dom taki to wielka możliwość błędów.

Poza tym drewno wykorzystywane w Polsce do budowy domów może nie być najwyższych lotów. 

Quality Investment Sp. z o.o.
ul. Raciborska 2/23
30-384 Kraków
NIP: 6762535932
Regon: 368263970
Telefon: +48 530 723 966
Email: biuro@qinvestment.pl

#42 Guest_johnson

Guest_johnson
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 11:43

Wystarczy rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która wykonuje domy szkieletowe. Wtedy unikniemy nieprzyjemności. Ja sam mieszkam w domu szkieletowym, który wykonała dla mnie firma RS-DOM i jestem z niego bardzo zadowolony. Dom jest solidny i starannie wykonany.

#43 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 20:12

Sprawdzona firma i dobry projekt to podstawa. Mój dom szkieletowy budowała firma Eko-House, która również pomogła mi dopasować projekt domu do potrzeb moich i mojej rodziny. Wspólnie wybraliśmy najlepsze rozwiązanie i niedawno wprowadziliśmy się do naszego nowego domu. Z usług firmy jestem zadowolony. Budowa przebiegła szybko i bez zakłóceń. Wszystko na czas i zgodnie z zawartą umową.

#44 Guest_Igor

Guest_Igor
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 09:11

Przy budowie takiego domu najważniejsze to wybrać solidną firmę. Trzeba mieć pewność że użyte materiały będą najwyższej jakości, a firma wywiąże się z umowy. Nasz dom zbudowała firma Eko-House z Krakowa, którą polecił nam znajomy. Konstrukcja jest stabilna, bezpieczna. Dom pięknie wykończony. Wszystko na czas i zgodnie z umową. 

#45 Guest_Mikrus

Guest_Mikrus
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2020 - 20:57

Zdecydowaliśmy się na projekt domu szkieletowego dzięki specjalistom z Skandic Hus - polecamy, bardzo rzetelna firma.

#46 Pawlaczek

Pawlaczek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 02 październik 2020 - 12:43

Zdecydowanie domek szkieletowy może być całoroczny i nie ma z tym żadnych problemów. Możesz na spokojnie kontaktować się między innymi z Drew Dom. Firma specjalizuje się w takich domkach. Ma w ofercie sporo projektów więc można coś wybrać, można też skorzystać z ich podpowiedzi odnośnie tego jakie rozwiązania dla siebie będzie najlepiej wybierać. Sama budowa idzie bardzo sprawnie, na taki domek nie trzeba długo czekać.

#47 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 479 postów

Napisano 26 listopad 2020 - 15:23

Według mnie główne zalety domów szkieletowych drewnianych to przede wszystkim szybka budowa i duże możliwości wykończenia, nawet w zimniejszych regionach. No i lekka konstrukcja to nawet samodzielnie poradzisz sobie z podstawowym serwisem, jak masz minimum wiedzy technicznej. Dla zaawansowanych to już praktycznie budownictwo pasywne. Radziłbym przejrzeć projekty dopasowane pod technologię w drewdom-radom.pl/. Moim zdaniem bardzo interesujące.

#48 Robert7979

Robert7979

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 27 listopad 2020 - 14:52

Zobacz ten system do ogrzewania  https://remont.biz.p...na-podczerwien/ który jest idealny do takiego  domu a w połączeniu z fotowoltaiką pozwala ogrzewać dom za darmo

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: budowa domu szkieletowego, budowa domu, dom szkieletowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych