Skocz do zawartości

Gadżety do kuchni

gadżety do kuchni gadżety kuchnia gadgety

72 odpowiedzi w tym temacie

#21 ZenonPtaszynski

ZenonPtaszynski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 lipiec 2015 - 09:47

Mnie się bardzo podoba taka deska z Ikei. Położyć na blat można, ładnie wygląda a i praktyczna jest, bo  nie musisz za każdym razem nowej deski do krojenia wyciągać.

#22 Valeo22

Valeo22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 lipiec 2015 - 17:27

fajnym pomysłem jest skrobaczka do ananasa albo wykrojnik do jabłka lub pomidora 

Przedmioty osiodłały człowieka i jadą na nim.

#23 kwarkk89

kwarkk89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 17 wrzesień 2015 - 17:59

Z gadżetów do kuchni polecam przede wszystkim noże ceramiczne, ogrzewacz do pieczywa i pochłaniacz zapachów do lodówki - pomocne są także pęseta do ości, szatkownica do jajek, spieniacz do mleka, oraz zatyczka do wina.

panele podłogi – sklep internetowy

#24 Milczu

Milczu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 21 wrzesień 2015 - 09:41

ja chyba połowę swojej kuchni mam w gadżetach :) Głównie kupowałem w chinach poprzez chiński odpowiednik allegro, wiec mam o wiele taniej :) Ale mam na wyposarzeniu pierdółki od nakładek na sztućce po wielofunkcyjne sokowirówki, obieraczki automatyczne i inne takie :)

;)

#25 Marlena_N

Marlena_N

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 17:39

a macie sokowirówkę w swojej kuchni? warto decydować się na ten zakup? ;)

#26 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 643 postów

Napisano 16 październik 2015 - 11:57

ja jestem fanką minimalizmu w kuchni i nie lubię jak mi się coś tarza pod rękami więc mam u siebie tylko pojemniki na kawę, herbatę, cukier oraz przyprawy które kupuję nigdzie indziej jak w internecie

#27 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 983 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 14:04

Fajne gadżety do kuchni widuję regularnie na wyprzedażach w sieci, więc i na tę stronę warto rzucić okiem. Sama obkupiłam się tam w fajne akcesoria po naprawdę atrakcyjnych cenach.

#28 AnnaR

AnnaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 11:37

A ja jestem na etapie urządzania kuchni w nowym mieszkaniu :)

#29 malwinas

malwinas

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 22:30

bardzo fajne akcesoria do kuchni ostatnio kupiłam sobie w sklepie internetowym redcoon (http://www.redcoon.p...soria-do-kuchni

Często robię tam zakupy sprzętu rtv i agd. Teraz zastanawiam się nad kupnem multicookera firmy Philips HD3037/70. Czy ktoś z Was ma takie urządzenie? Warto zainwestować w taki gadżet do kuchni?

Urządzenie HD 3037/70 Multicooker firmy Philips doskonale nadaje się gotowania, smażenia, pieczenia oraz duszenia wszelkich potraw. Możliwość ustawienia 12 automatycznych programów z temperaturą dobraną do przygotowania każdego posiłku. Charakteryzuje się systemem podgrzewania 3D, który gwarantuje równomierne ogrzewanie i utrzymanie ciepła. Pomaga także zachować wartości odżywcze potrawy.

Teraz jest promocja na to urządzenie i kosztuje 380 złoty

#30 zdrawko

zdrawko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 04 luty 2016 - 11:29

Polecam wyciskarkę. świetny gadżet  za pomoca, którego można przyrządzić przepyszne soki. Na pewno nie bedziecie żałowali. 

Od dzisiaj soki tylko pochodzące z wyciskarki.

#31 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 664 postów

Napisano 08 luty 2016 - 06:25

Ja większość wyposażenia kupowałem w sklepie rtv Euro agd. Małych jak i większych sprzętów. Mają tam bardzo duży wybór niewielkiego wyposażenia do kuchni:

http://www.euro.com.pl/do-kuchni.bhtml- na stronie możecie sobie przejrzeć. Dodatkowo w sklepie wszystko można kupić obecnie na raty tak wiec nie musi być to tak duży wydatek. Z ciekawszych elementów wyposażenia polecam:

sokowirówkę

toster ( nie opiekacz ale toster do grzanek z rana - są smaczniejsze )

blender

czy też parowar - dzięki niemu możńa przyrządzać jedzenie bez tłuszczu

#32 Szymon507

Szymon507

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 08 luty 2016 - 08:15

Ja jednak wolę Saturna albo Media. A najlepiej jak się kupuje na raz większą ilość rzeczy, można liczyć na upust. A z takich dodatków w kuchni to mamy Kenwooda K-MIX.

#33 alamala

alamala

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 luty 2016 - 12:16

Ja osobiście do swojej wymarzonej kuchni koniecznie kupię maszynkę do popcornu. Prawdziwe cacko dla każdego kto lubi gadżety. 

#34 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 luty 2016 - 11:59

a macie sokowirówkę w swojej kuchni? warto decydować się na ten zakup? wink.png

ja mam wyciskarkę

#35 Guest_madeline

Guest_madeline
  • Goście

Napisano 26 marzec 2016 - 13:42

Ja ostatnio kupiłam przesliczne doniczki na zioła, stoją sobie w kuchni, swietnie to wygląda, w sklepie Duka kupiłam. i do tego takie fajne dzbanki do herbaty ozdobne wzielam, od razu z zaparzaczem

#36 AnnaR

AnnaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 07:42

To jakie gadżety kuchenne pojawiają się w naszej kuchni uzależnione jest wyłącznie od naszych potrzeb i upodobań. Na przykład ja uwielbiam gotować i piec ciasta, dlatego bez trudu można u mnie znaleźć masę przeróżnych foremek do ciast i ciasteczek, mikser, blender i tak dalej ;). Na koniec dołączę jeszcze ciekawy tekst na temat tego, jakie sprzęty powinny znaleźć się w kuchni - www.maxkuchnie.pl/artykuly/kuchnie/10-sprzetow-ktore-powinno-znalezc-sie-w-kuchni-914.html Ciekawe zestawienie, myślę, że warto zerknąć.

#37 patrykkot

patrykkot

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 12:29

Zgadzam się z AnnaR, że obecnie ilość gadżetów jest tak duża, że każdy trafi w swój gust i polecanie czegoś konkretnego staje się trudniejsze, bo przecież każdy ma inne wymagania i potrzeby. Proponować jakiś zestaw do wina osobie nie pijącej jest raczej śmieszny. Dlatego z gadżetów ja polecam tylko nowe rozwiązania zwykłych przedmiotów np. patelnie. Wiele osób nadal korzysta z tanich teflonowych patelni, które po prostu szybko się zużywają. Ja polecam patelnie ceramiczne, które są prawdziwą rewolucją. Kupowałem tutaj w sklepie bellodecor.com.pl/kuchnia/patelnie wraz z pokrywką i jestem zadowolony z jakości.

#38 KarolinA07

KarolinA07

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 11:06

Ja proponuję zainwestować w wyciskarkę do soków.

Mam taki model, mniej więcej od 2 lat. Fantastyczna sprawa!

Najfajniejsze jest to, że strasznie urozmaiciłam swoją kuchnię. http://zdroweimarkow...s-ns-850sc.html Dużo bardzo potraw przygotowuję na bazie naturalnych soków. Nie mogę nie wspomnieć o deserach: sorbety, koktajle, różnego rodzaju napoje odżywcze i oczywiście przede wszystkim soki. Warto mieć taki sprzęt w domu. Bardzo ułatwia komponowanie drugich śniadań, deserów, podwieczorków itp.

#39 celestenek

celestenek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 08:23

Wyciskarki są drogie, ale faktycznie opłaca się w nie inwestować.
Ja mam dość tanią wyciskarkę jedno ślimakową. Fajna sprawa. Jak ktoś dużo pija naturalnych soków to bardzo się opłaca.

#40 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 733 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 13:30

Ja kupiłam sobie sokowirówkę. To jeden z lepszych sprzęt AGD w posiadaniu jakiego jestem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gadżety do kuchni, gadżety, kuchnia, gadgety

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych