Skocz do zawartości

Ile kosztuje kupno mieszkania?

kupno mieszkania ile kosztuje kupno mieszkania

75 odpowiedzi w tym temacie

#61 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 11:02

2 pokoje na Woli za 288 tys. zł - w Forum Wola. Więcej nt inwestycji: http://robyg.pl/investment/forum-wola/

#62 Guest_kicki77

Guest_kicki77
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2017 - 16:39

Nie ma co porównywać, bo ceny różne w zależności od dewelopera i standardu, rynku pierwotnego i wtórnego itd. My wybraliśmy mieszkanie pod Szczecinem od Gryf Development, osiedle Brzeziny spodobało nam się ze względu na cisze i spokój, ładną okolicę a zarazem dobry dojazd do centrum. No i nie ukrywam, ze niższe opłaty niż w Szczecinie też są dużym atutem. 

#63 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 109 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 11:44

Wszystko zalezy od lokalizacji i standardu, bardzo mi się podobają mieszkania, które powstają teraz w Wawrze, nowe osiedle Miasteczko Wawer, piekne, duze, przestronne mieszkania z widokiem na las oraz z drugiej strony siwetnym polaczeniem do centrum. Ogladalem ostatnio jedno meiszkanie z tarasem 80 metrow robi wrazenie

#64 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 15 kwiecień 2017 - 12:48

Kawalerki w Ursusie stoją po 155 tys. zł!

https://robyg.pl/inv...#plany-mieszkan

#65 Jasper

Jasper

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 kwiecień 2017 - 09:04

Zależy od lokalizacji ale żeby kupić ciekawsze mieszkanie to myślę, że 200tys trzeba mieć

#66 laweczko45

laweczko45

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 23:32

Raczej kwoty są takie jak wcześniej Ci napisali. Oczywiście tak jak już było wspomniane wszystko zależy od lokalizacji i udogodnień które oferują, a także samego wyglądu mieszkań. :) My ostatnio bardzo dlugo szukaliśmy odpowiedniej oferty,, bo bardzo cięzko jest znaleźć nowe mieszkania budowane w Warszawie w okolicach w których jest dobry dojazd do centrum i ogólnie wszędzie. W końcu wybraliśmy http://www.grojecka216.com/właśnie ze względu na super polączenia komunikacyjne. No i moja dziewczyna jest studentką medycznego :D nie będę kłamać że to nie miało znaczenia :D

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

#67 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 409 postów

Napisano 27 maj 2017 - 20:38

Wszystko zależy gdzie się kupuje mieszanie, czy ono jest z rynku wtórnego czy pierwotnego. Bardzo wiele czynników wpływa na cenę. Tutaj https://www.eurostyl...wyhoryzont.html warto sobie zerknąć. Mieszkania na osiedlu Nowy Horyzont to świetna inwestycja.

#68 Guest_Kasiak

Guest_Kasiak
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 19:12

skontaktuj sie z doradca finansowym - wojciechkwitowski.pl, pomoże Ci wyliczyc wszystkie koszty.

#69 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 11:33

Wszystko zależy od wybranego mieszkania, lokalizacji, stanu nieruchomości, kosztów notarialnych itp. Ja właśnie przeglądam mieszkania we Wrocławiu w stanie deweloperskim, bo moja siostra chce kupić i obiecałem, że jej w tym pomogę. Mam nadzieję, że uda się coś znaleźć w dobrej dzielnicy i w atrakcyjnej cenie.

Always look on the bright side of life!

#70 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 13:16

W tej chwili np. Ursus stoi od 5899 zł/m2 na osiedlu Stacja Nowy Ursus, 5799zł/m2 Tarchomin Osiedle Życzliwe, Wilanów można kupić od 6500 zł/m2. Im bliżej Centrum tym drożej...

#71 Rosa3434

Rosa3434

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 czerwiec 2017 - 16:42

Cenowo bardzo dobrze wypada osiedle Poloneza na Ursynowie. Lokalizacja bardzo dobra, znakomite połączenie komunikacyjne w zasadzie w każdym kierunku. Szeroki wachlarz mieszkań, zarówno dla osób młodych jak i rodzin z dziećmi. Przyjazna okolica, w budynkach windy, na osiedlu plac zabaw. Zdecydowanie oferta godna rozpatrzenia

#72 Guest_trzynaście

Guest_trzynaście
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2017 - 11:54

Mmmm... no wszystko zależy od miasta, dzielnicy, okolicy. W Toruniu taki fajny apartament możesz mieć za 6-7 tys/m kw. Sprawdź sobie może przystań wiślaną

#73 Guest_krystek0788

Guest_krystek0788
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 10:15

Mmmm... no wszystko zależy od miasta, dzielnicy, okolicy. W Toruniu taki fajny apartament możesz mieć za 6-7 tys/m kw. Sprawdź sobie może przystań wiślaną

potwierdzam, mega miejsce : )

#74 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 21:41

Wszystko zależy od tego gdzie to mieszkanie chcemy kupić. Tutaj http://alfapark.pl znajdziecie ciekawą propozycję. Mieszkania Gdańsk Morena, to nie tylko świetna lokalizacja i wysoka jakość wykonania, ale również dobra cena m/2 .

#75 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 428 postów

Napisano 05 sierpień 2017 - 20:45

Wszystko zalezy od tego jak duże te mieszkanie chcemy kupić w jakim standardzie. Do tego wielu deweloperów daje różnego rodzaju bonifikaty, sami szukamy czegoś dla siebie we Wrocławiu buduje się dużo, ale nas interesuje coś w dobrej lokalizacji. SuperNova to ciekawa inwestycja jakby ktoś szukał czegoś podobnego - http://supernova.wro...ybierz-segment/różnej wielkości mieszkania, podziemny garaż, dla osób starszych winda w budynkach. Mieszkań jeszcze kilka wolnych jest zresztą można sobie zobaczyć na stronie gdzie dokładnie.

#76 Guest_Dominik

Guest_Dominik
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 14:11

Akacjowa Aleja w Radzyminie jakoś mi się spodobała po wizycie na stronie dewelopera. Wiadomo, trzeba samemu sobie wszystko na spokojnie obejrzeć na żywo, ale przynajmniej wiem, czego się mniej więcej spodziewać. Poszukam jeszcze trochę podobnych miejsc w okolicy i na pewno niedługo wybiorę się w podróż.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kupno, mieszkania, ile kosztuje kupno mieszkania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych