Skocz do zawartości

Opóźnienia na budowie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 09:44

Witam, chciałabym zapytać, czy mogę w jakikolwiek sposób "pogonić" developera, od którego kupiłam mieszkanie? Termin zakończenia budowy minął już kilka miesięcy temu, a prace posuwają się w ślimaczym tempie. Czy mogę żądać zapłaty kary za nieterminowe wykonanie umowy? Zapłaciłam już całą należną kwotę za mieszkanie. Proszę o odpowiedź.

#2 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 07:45

Ja miałem może nie identyczny, ale podobny kłopot z budową domu, ponieważ niestety, ale ekipa budowlana wynajęta przeze mnie i przez żonę strasznie opóźniała prace. W końcu po prostu zmieniliśmy na inną i od tamtej pory prace znacząco przyspieszyły. Przy okazji chciałem się podpytać forumowiczów, co sądzicie na temat biokominków, na przykład takich  - https://kratki.com/s...y/6/biokominki/ Mogą być dobrą dekoracją domów? Będę wdzięczny za każdą rzeczową i poważną podpowiedź, z góry dzięki.

#3 Guest_adek

Guest_adek
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2017 - 13:50

myślę, że warto poczekać nigdy nie da sie dokladnei oszacowac co do tygodnia lub miesiaca kiedy skonczy sie budowa jak to trwa np 3 lata, ale niektore firmy sa "punktualne". Powstało niedawno osiedle Miasteczko Wawer i chyba nie bylo zadnych opóźnień, warto sie zainteresowac, piekne mieszkania z widokiem na las 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych