Skocz do zawartości

Zdjęcie

zadłużenie, komornik a getback

get back zadłużenie komornik

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 13:30

Też nie sypam już po nocach normalnie. Kiedy się to wreszcie skończy to nie wiem. Też już się szykuje na temat rozmowy na temat ugdy. Większą kwotę już na start spłaty przygotowałem... Tylko czekam az zadzwonia z tego get back. Samemu jakoś nie mam odwagi....

#22 Guest_plotlego

Guest_plotlego
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 14:56

No właśnie to, że chociaż podjąłeś się jakichś działań już Cie zbliża do końca. Windykacji nie należy się bać, tylko z nią rzeczowo rozmawiać.

#23 Guest_baton

Guest_baton
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2015 - 14:17

ludzie nie sluchajcie o dogadaniu sie z ta gowniana firma tu pisali tylko naciagacze z tego gowna zlodzieje przeczytajcie opinie o tych szumowinach ja juz zlozylem wniosek do prokuratury tak jak inni rowniez o odszkodowanie

#24 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 979 postów

Napisano 18 sierpień 2015 - 11:12

Lepiej moim zdaniem nie ryzykować.

#25 Guest_valski

Guest_valski
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 13:44

Widzę ze nie jestem jedyny. Też pismo dostałem w pt od get back. Mam taką sytuację że rzeczywiscie nabrałem pieniędzy i nie spłaciłem. Mam nadzieję że się to wszystk dobrze skończy. Nie jestem z typu cwaniakow co mysla ze ich ominie mam tylko nadzieje ze jakos rozdadnie mi sie uda z nimi dojsc do porozumienia

#26 Guest_Garrreyy

Guest_Garrreyy
  • Goście

Napisano 04 październik 2015 - 22:44

czasami warto takie sprawy skonsultować  z jakims sprawdzonym komornikiem. ja kiedys też miałem długi, ale udało mi się jakoś dogadać.  kasę pożyczyłem od przyjaciół, nie od banku i komornik ustalił raty. duzo mi wtedy pomogły usługi komornicze pana Janusza kruka z łodzi.

#27 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 12:16

Dokładnie, gdybym sam miał problemy z jakimkolwiek zadłużeniem, na pewno zwróciłbym się o pomoc do https://www.pomoczadluzeniowa.pl/ , bo z tego co wiem, wiele osób które skorzystały już z takiego wsparcia, uporało się z problemem zadłużenia. Generalnie z wierzycielami w pojedynkę trudno jest sobie poradzić, wobec czego takie fachowe wsparcie na pewno bardzo się przyda. 

#28 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 619 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:55

ja myślę, że najlepiej byłoby w takiej sytuacji zgłosić się do jakiegoś prawnika.

#29 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 00:13

Faktycznie, jak patrzę na stronę https://www.pomoczadluzeniowa.pl/ to przedstawione statystyki mówią same za siebie. Wierzyciele wiadomo, że nie odpuszczą i zazwyczaj nie chcą współpracować, ani iść na rękę. Tu mamy jednak inną sytuację, gdzie firma jest konkretnie nastawiona na pomoc osobą zadłużonym i warto z tego korzystać. Też ciekawych porad można się doszukać na ich stronce.

#30 Guest_Qwerty

Guest_Qwerty
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 08:23

Z tymi tępymi dzidami w ogóle się nie rozmawia. Tylko i wyłącznie reakcja na korespondencję z sądu.

#31 richyrich

richyrich

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 28 luty 2018 - 08:40

Zasada jest jedna - nie patrzeć nic nie robiąc na to co ma się stać tylko samodzielnie zacząć działać.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: get back, zadłużenie, komornik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych