Kategorie
Skocz do zawartości

Outsourcing księgowości bez obowiązku składania NIP-2


Rekomendowane odpowiedzi

Firmy coraz chętniej zlecają całość lub część obsługi księgowej do podmiotów zewnętrznych. W takiej sytuacji podatnik jest zobowiązany poinformować urząd skarbowy, czy dokumentacja rachunkowa jest prowadzona we własnym zakresie, czy przez zewnętrzny podmiot. Ale pojawiają się wątpliwości, czy trzeba jeszcze złożyć zgłoszenie aktualizacyjne NIP?

 

Powrót do artykułu: Outsourcing księgowości bez obowiązku składania NIP-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Państwa firma potrzebuje profesjonalnej obsługi księgowej? Zapraszam do kontaktu z Grupą Kapitałową ECA. Pomagamy małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom w sprawach księgowych takich jak prowadzenie ksiąg rachunkowych, kadry, sprawozdania i raporty księgowe. Nasze doświadczenie doceniają wydawcy takich tytułów jak Rzeczpospolita czy Dzienniki GP gdzie można znaleźć artykuły naszych pracowników. Kontakt: biuro@ecagroup.pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Super Księgi
Masz dosyć papierkowej roboty w swojej firmie? Wypełnianie pitów, rozliczenia i sprawy kadrowe zajmują Ci zbyt wiele czasu? Zapraszam do skorzystania z usług Biura Rachunkowego Super Księgi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki kompleksowej obsłudze księgowości jesteśmy w stanie całkowicie zaspokoić wszelkie potrzeby naszego klienta z zakresu m.in. PKPiR, ryczałtu, obsługi kadrowej czy płacowej. Zapraszamy do kontaktu tel.: 71 342 69 47 superksiegi.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...