Skocz do zawartości

Zdjęcie

Magazyn dla małej firmy

wróć do serwisu Logistyka 25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kasia Koral

Kasia Koral

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 14:39

Pamietaj, że nie tylko o magazyn, ale również warto zadbać o odpowiedni sprzęt, czyli wózki widłowe. Jeżeli na początek kupno to dla Ciebie zbyt duża inwestycja spróbuj może możliwości jakie daje firma Lemarpol czyli wynajem krótko i dlugoterminowy. Na magazynie maja ponad 350szt. Tego typu sprzętu, wystarczy więc jak się z nimi spotkasz i uzgodnicie wspólnie warunki. Fajnie że mają naprawde dobrych fachowców którzy na pewno pomogą podjąć Ci odpowiednią decyzję. Do tego zapweniają serwis i mają własny magazyn częsci zamiennych :)

Wózki widłowe i odpowiednie regały :) bo nie ma uniwersalnych rozwiązań. Regały archiwalne a regały przemysłowe to dwie różne kwestie. 

#22 Albercik

Albercik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 08:17

Te wózki to akurat bardzo słuszna uwaga. Osobiście polecam Toyoty - u nas w firmie się naprawdę sprawdziły. Zresztą też wynajmowałem, bo mi się to bardziej opłacało. Wejdźcie sobie na stronkę firmy CWW Blum - oni tam mają kompleksową ofertę, jeśli chodzi o wózki, mocno polecam.

#23 Nobody

Nobody

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 09:56

Transport wewnętrzny w takich miejscach jest jedną z najważniejszych kwestii, więc na pewno warto dokładnie o tym pomyśleć.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#24 Majeczka19

Majeczka19

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 14:26

Nawiązując do poprzedniego wpisu - regały magazynowe(przemysłowe) a regały archiwalne to różnica, ale nie oznacza, że i te i te nie przydadzą się w firmie. 

#25 juzina

juzina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaHrubieszów

Napisano 23 grudzień 2017 - 21:32

W małej firmie nie ma potrzeby trzymać wielu oddzielnych urządzeń. Na pewno podstawą będzie dobry wózek widłowy, do którego można dokupić różny osprzęt. Dzięki akcesoriom ze strony eci.com.pl/pl/15-osprzet-do-wozkow-widlowych można przekształcić zwykły wózek widłowy w pług do odśnieżania albo dźwig. Dzięki temu usprawnimy wiele czynności, które wymagają wysiłku fizycznego, a praca stanie się łatwiejsza i szybsza. 

#26 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 08 styczeń 2018 - 13:24

Ja prowadzę wraz z żoną hurtownię sprzętu szkolnego od blisko sześciu lat. Na początku bywało bardzo ciężko, ale na szczęście po kilku słabszych miesiącach zdążyliśmy się odbić i od tamtej pory nie narzekam na deficyt klientów. Wiem więc co nieco o działalności gospodarczej. Jeśli mogę coś podpowiedzieć przyszłym forumowiczom, to warto korzystać z tej wyszukiwarki magazynów - https://www.warehous...two/mazowieckie. Inspirujących lokalizacji tam nie brakuje, a nie każdego stać na kupno hali czy magazynu. Wówczas alternatywą pozostaje wynajem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych