Skocz do zawartości

Doniczki na balkon - jakie polecacie?

doniczki na balkon doniczki

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 zenek55

zenek55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 16:42

Na taras poleciłbym doniczki prostokątne wykonane z laminatu. Mam taką na balkonie, wytrzymała trzeci sezon i nie widać śladów użytkowania. Nie jest tania ale warta swojej ceny. Dodatkowo ma wbudowaną wkładkę uprawną co ułatwia obsadzenie donicy mniejszą roślinnością i może być mobilna. Jak ma ktoś więcej miejsca może np. na tarasie ustawić donice jedna przy drugiej i stworzyć z roślin naturalny ekran osłaniający chroniący przed słońcem albo ciekawskimi sąsiadami Donice w szerokim asortymencie możliwe do kupienia w sklepie internetowym pod adresem

https://donice-meble.pl/pl/

Polecam :D

#62 Steeevee77

Steeevee77

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 07:40

Dzięki za polecenie, teraz też urządzam swój balkon. Wygodną i bardzo małą sofę już znalazłem, wiele więcej już nie zmieszczę, ale jakieś roślinki powinny na pewno tu się znaleźć:) Tak samo muszę postawić na praktyczne rozwiązania. Tego typu https://symar.pl/siatki-sznurkowe/ siatki sznurkowe bardzo mi się przydadzą. Boję się o mojego kota, a już słyszałam od znajomych, że te potrafią zeskoczyć z balkonu. Warto na pewno postawić na takie zabezpieczenie

#63 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 08:30

Na balkon to jakieś ciężkie. Żeby wiatr nie przewracał.

#64 Majkelo

Majkelo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaJastrzębia Góra

Napisano 28 sierpień 2019 - 14:25

Najlepsze będą takie z grubego betonu, szare na przykład. Ciężkie, żeby wiatr nie ruszył i grube, żeby nie rozbić przy pierwszej lepszej okazji.

#65 zhagenes

zhagenes

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:56

Osobiście najbardziej przypadły mi do gustu takie wyglądające jak koszyki, wiklinowe. 

#66 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 03 październik 2019 - 12:50

Jak szukam sprzętu do swojej uprawy to zawsze zaglądam na maxgrowshop.pl/. Mają naprawdę bardzo dobrze przygotowane wyposażenie, super sprzęt i zawsze służą poradą więc można bez obaw u nich kupować.

#67 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 813 postów

Napisano 03 luty 2020 - 14:38

Betonowe doniczki bardzo dobrze wyglądają. No i wytrzymają każdą wichurę.

#68 zenek55

zenek55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 marzec 2020 - 19:08

Planuję przygotować jakieś kwiaty na balkon w tym roku. Nie do końca wiem jakie wybrać doniczki. Czy może są jakieś specjalne do powieszenia na balustradzie? Czy znacie jakieś doniczki z systemem nawadniania - wydaje mi się to ciekawym rozwiązaniem ale nie wiem jak to będzie działać w praktyce.

W sklepie internetowym Strefa donic mają interesujące doniczki. Można coś wybrać, pewno też doradzą  :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: doniczki na balkon, doniczki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych