Skocz do zawartości

kantory

wróć do serwisu Księgowość 65 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_pawłowa

Guest_pawłowa
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 23:09

Zwłaszcza w firmach nie widzę na dzień dzisiejszy korzystania z usług stacjonarnych kantorów,po prostu jest to nie mały wydatek przy regularnych wymianach i znacząca strata czasu, sama dosyć często kupowałam walutę i przelewałam na różne konta z Amronet, także jestem pewna że jest to wyjście dobre i różnicę cenową od razu widać.

#42 Muran

Muran

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 11:32

Ja pozostaję dalej wierna wymianie walut w kantorze stacjonarnym, może dla tego, że wymieniam małe sumy pieniędzy, a kantor stoi nie daleko mojego miejsca zamieszkania. Mam natomiast znajomego, który czasem dokonywał wymian na Cinkciarz i ogólnie nigdy na nic nie narzekał. Fakt, że w kantorze online wszystko przebiega szybciej.

#43 kaja87

kaja87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 12 styczeń 2018 - 13:06

Hm kantor moim zdaniem powoli przechodzi do lamusa. Coraz mniej ich na mieście. Kiedyś pamiętam co uliczka był kantor teraz kilka na całe miasto

#44 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 18:11

U mnie od dawna sprawdza się warszawski kantor Alex http://kantoralex.pl/z Placu Grzybowskiego.  Dobra obsługa, bezpieczeństwo, możliwość negocjacji kursów w sumie sprawia że trzymam sie ich od lat. Plus fakt, że mam ich też blisko domu :)

#45 Guest_sylwek

Guest_sylwek
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 01:14

A ja mam małą firmą w małym mieście i jak co do czego przyjdzie mam tam do wyboru 2 kantory, które trzymają się tych samych cen a negocjować można tylko przy wysokich kwotach. Wyszedłem więc z założenia że internetowo będzie lepiej. I jest. Łatwiej jest mi też dopilnować finansów jak kupuję walutę na gieldawalut.com, szczególnie w zakresie przelewów.

#46 Guest_Majka

Guest_Majka
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 22:32

Dawno już nie przeglądałem ofert zwykłych kantorów, jak parę lat temu zaczęłam wymieniać na Amronet.pl dałam sobie z tym spokój. Jest szybciej, znacznie wygodnie i skoro był zawsze taniej to raczej nic się nie zmieniło. Wnioskuję też tak po licznych opiniach klientów:)

#47 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2084 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 12:41

Kantor Plus, jest taka sieć kantorów przy A4, wymieniałem w Zgorzelcu. Spread 0,5 grosza. Kurs zawsze na poziomie nawet poniżej online. Też nie rozumiem dlaczego, bo przecież wymiana online jest bardziej wymagająca... Ale co mnie to... skoro dają taniej?

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#48 Guest_g.wroński

Guest_g.wroński
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 21:01

Ostatnio coraz bardziej mnie przekonuje internetowa gieldawalut.com a to dlatego, że gdy ostatnio miałem do przewalutowania nieco więcej pieniędzy niż zwykle i chciałem zrobić to jeszcze taniej, po kursie własnym wymieniłem całość w niespełna 3 godziny, taka opcja jest naprawdę ciekawa, no i realnie da się:)

#49 Guest_Gaban

Guest_Gaban
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 18:39

A mnie się podobają najbardziej szybkie-natychmiastowe w sumie przewalutowania na Gieldawalut.com po kursie dostępnym. Minuta i po wszystkim, przelew bezpieczny, zawsze muszę uwierzytelnić kodem, idzie sprawnie, wygodnie, dużo oszczędza się właśnie na transferach walutowych.

#50 Guest_skifro

Guest_skifro
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 23:48

Nie lubię skomplikowanych opcji, zawiłości itp. Nawet jeśli są korzystne, mi zalezy na czasie głównie. Takim kantorem w sam raz dla mnie jest pluskantor.pl, wiadomo od razu co i jak, szybka rejestracja, przewalutowania i przelewy tak samo.

#51 Guest_Józek

Guest_Józek
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 21:26

Strona na pierwszy rzut oka tak średnio atrakcyjna, ale funkcjonalność Pluskantor.pl po prostu mega, to muszę przyznać, najszybsze wymiany jak do tej pory, a uprzednio już z kilku e-kantorów korzystałem.

#52 Guest_seffen

Guest_seffen
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 21:53

Fakt kantor mógłby może zadbać o ciekawszy design witryny, niemniej jednak jest czytelna. Ważniejsze są ceny i to jak działa, a w tym zakresie absolutnie nie ma o co się przyczepić do Pluskantor.pl.

#53 Guest_jarek zdun

Guest_jarek zdun
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 20:52

Mnie się coraz częściej z kolei zdarza wymieniać przez platformę gieldawalut.com, kursy są lepsze niż w wielu podobnych miejscach, ponadto zawsze szybko otrzymuję przelewy.  Widać że to poważna firma, do wszystkich transakcji i operacji dostaję mailem potwierdzenia, mam też od ręki dostępną pełną historię tak jak w banku.

#54 Guest_janKoZ

Guest_janKoZ
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 00:05

Najdłużej wymieniam walutę w kantorze Amronet, w międzyczasie zdarzało się w innych e-kantorach lecza tak całościowo łącznie ze sprawnością przelewów to jednak Amronet najlepiej wypadł i zostałem przy tej jednej firmie.

#55 playskin

playskin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 14 maj 2018 - 13:37

Dokładnie, to jest minimalny zarobek dla banku

knall

#56 Guest_ksenja

Guest_ksenja
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2018 - 20:15

Kantory internetowe są bardzo fajną alternatywą dla takiej tradycyjnej wymiany waluty szczególnie jak ktoś jest zabiegany, nie ma czasu na załatwianie spraw na mieście. Nie przepadam za spełecznościowym modelem wymiany waluty co prawda, więc wybrałam pluskantor.pl gdzie transakcja jest zawierana od ręki. Daje mi całkowitą pewność, że zawsze na czas otrzymam środki. Nie płacę również prowizji.

#57 Guest_Vavko

Guest_Vavko
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 22:56

Ja też wolę dać zarobić e-kantorowi, bank na innych usługach dobrze i tak wychodzi a nie spotkałem aby na tyle korzystnie wyceniał jak Gieldawalut.com (mają i model społecznoścowy i kantorowy- klikasz przewalutowane). Kupując walutę przez taką platformę i ja mam korzyść i oni , a nie muszą się uciekać do zdzierstwa.

#58 chmiel86

chmiel86

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 czerwiec 2018 - 10:45

Ja się na tym niestety kompletnie nie znam... Nie będę mógł w tym obszarze tematycznym pomóc...

Nie kocha się oczami, prawda? Kocha się sercem.

#59 Gustav2

Gustav2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 21:52

Ja wymieniam w kantorze europa i wydaje mi się, że mają jeden z lepszych kursów

#60 Guest_bravos_indios

Guest_bravos_indios
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 19:40

To chyba stacjonarny kantor? Bo o internetowym o tej nazwie nigdy nie słyszałem.....A powiem Ci że wolę jednak bezgotówkowe transakcje. Są szybsze , bardziej pewne, nawet najdrobniejsza pomyłka się nie zdarzy jeśli e-kantor jest w pełni zautomatyzowany tak jak np. Amronet. Można korzystać też dzięki temu z usługi 24 godziny na dobę i powiem szczerze, że korzystniejszych kursów na mieście nie widziałem nigdy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych