Skocz do zawartości

kantory

wróć do serwisu Księgowość 54 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_pawłowa

Guest_pawłowa
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 23:09

Zwłaszcza w firmach nie widzę na dzień dzisiejszy korzystania z usług stacjonarnych kantorów,po prostu jest to nie mały wydatek przy regularnych wymianach i znacząca strata czasu, sama dosyć często kupowałam walutę i przelewałam na różne konta z Amronet, także jestem pewna że jest to wyjście dobre i różnicę cenową od razu widać.

#42 Muran

Muran

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 11:32

Ja pozostaję dalej wierna wymianie walut w kantorze stacjonarnym, może dla tego, że wymieniam małe sumy pieniędzy, a kantor stoi nie daleko mojego miejsca zamieszkania. Mam natomiast znajomego, który czasem dokonywał wymian na Cinkciarz i ogólnie nigdy na nic nie narzekał. Fakt, że w kantorze online wszystko przebiega szybciej.

#43 kaja87

kaja87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 12 styczeń 2018 - 13:06

Hm kantor moim zdaniem powoli przechodzi do lamusa. Coraz mniej ich na mieście. Kiedyś pamiętam co uliczka był kantor teraz kilka na całe miasto

#44 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 18:11

U mnie od dawna sprawdza się warszawski kantor Alex http://kantoralex.pl/z Placu Grzybowskiego.  Dobra obsługa, bezpieczeństwo, możliwość negocjacji kursów w sumie sprawia że trzymam sie ich od lat. Plus fakt, że mam ich też blisko domu :)

#45 Guest_sylwek

Guest_sylwek
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 01:14

A ja mam małą firmą w małym mieście i jak co do czego przyjdzie mam tam do wyboru 2 kantory, które trzymają się tych samych cen a negocjować można tylko przy wysokich kwotach. Wyszedłem więc z założenia że internetowo będzie lepiej. I jest. Łatwiej jest mi też dopilnować finansów jak kupuję walutę na gieldawalut.com, szczególnie w zakresie przelewów.

#46 Guest_Majka

Guest_Majka
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 22:32

Dawno już nie przeglądałem ofert zwykłych kantorów, jak parę lat temu zaczęłam wymieniać na Amronet.pl dałam sobie z tym spokój. Jest szybciej, znacznie wygodnie i skoro był zawsze taniej to raczej nic się nie zmieniło. Wnioskuję też tak po licznych opiniach klientów:)

#47 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1968 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 12:41

Kantor Plus, jest taka sieć kantorów przy A4, wymieniałem w Zgorzelcu. Spread 0,5 grosza. Kurs zawsze na poziomie nawet poniżej online. Też nie rozumiem dlaczego, bo przecież wymiana online jest bardziej wymagająca... Ale co mnie to... skoro dają taniej?

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#48 Guest_g.wroński

Guest_g.wroński
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 21:01

Ostatnio coraz bardziej mnie przekonuje internetowa gieldawalut.com a to dlatego, że gdy ostatnio miałem do przewalutowania nieco więcej pieniędzy niż zwykle i chciałem zrobić to jeszcze taniej, po kursie własnym wymieniłem całość w niespełna 3 godziny, taka opcja jest naprawdę ciekawa, no i realnie da się:)

#49 Guest_Gaban

Guest_Gaban
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 18:39

A mnie się podobają najbardziej szybkie-natychmiastowe w sumie przewalutowania na Gieldawalut.com po kursie dostępnym. Minuta i po wszystkim, przelew bezpieczny, zawsze muszę uwierzytelnić kodem, idzie sprawnie, wygodnie, dużo oszczędza się właśnie na transferach walutowych.

#50 Guest_skifro

Guest_skifro
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 23:48

Nie lubię skomplikowanych opcji, zawiłości itp. Nawet jeśli są korzystne, mi zalezy na czasie głównie. Takim kantorem w sam raz dla mnie jest pluskantor.pl, wiadomo od razu co i jak, szybka rejestracja, przewalutowania i przelewy tak samo.

#51 Guest_Józek

Guest_Józek
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 21:26

Strona na pierwszy rzut oka tak średnio atrakcyjna, ale funkcjonalność Pluskantor.pl po prostu mega, to muszę przyznać, najszybsze wymiany jak do tej pory, a uprzednio już z kilku e-kantorów korzystałem.

#52 Guest_seffen

Guest_seffen
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 21:53

Fakt kantor mógłby może zadbać o ciekawszy design witryny, niemniej jednak jest czytelna. Ważniejsze są ceny i to jak działa, a w tym zakresie absolutnie nie ma o co się przyczepić do Pluskantor.pl.

#53 Guest_jarek zdun

Guest_jarek zdun
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 20:52

Mnie się coraz częściej z kolei zdarza wymieniać przez platformę gieldawalut.com, kursy są lepsze niż w wielu podobnych miejscach, ponadto zawsze szybko otrzymuję przelewy.  Widać że to poważna firma, do wszystkich transakcji i operacji dostaję mailem potwierdzenia, mam też od ręki dostępną pełną historię tak jak w banku.

#54 Guest_janKoZ

Guest_janKoZ
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 00:05

Najdłużej wymieniam walutę w kantorze Amronet, w międzyczasie zdarzało się w innych e-kantorach lecza tak całościowo łącznie ze sprawnością przelewów to jednak Amronet najlepiej wypadł i zostałem przy tej jednej firmie.

#55 playskin

playskin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 14 maj 2018 - 13:37

Dokładnie, to jest minimalny zarobek dla banku

knall

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych