Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obsługa prawna

wróć do serwisu Moja Firma 38 odpowiedzi w tym temacie

#21 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 10 luty 2016 - 12:35

Według mnie dobrym rozwiązaniem jest kancelaria. Zatrudnienie prawnika na etacie, to niestety dosyć spore koszty. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju biznes prowadzimy, warto mieć wsparcie prawne, bo nigdy nie wiadomo kiedy może się nam przydać,  nie każdy kontrahent okazuje się uczciwy. Jeżeli prowadzicie sklep internetowy, warto zapoznać się z ofertą tego typu http://www.lubasziws.../lw-e-commerce/ niestety w przypadku prowadzenia e-biznesu, bardzo często pojawiają się problemy związane z własnością intelektualną w Internecie.

#22 MireczekW

MireczekW

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 10 luty 2016 - 16:06

Obsługa prawna w firmie jest niezwykle istotna. Nie wiem czemu niektóry nie przykładają do tego aż takiej uwagi. My sami przecież nie posiadamy potrzebnej wiedzy a ludzie którzy się w tym specjalizują mogą nam bardzo pomóc. W okolicach Wrocławia wiem, ze warto zgłosić sie do nich http://law-up.pl/ . Na ich korzyść przemawia doświadczenie i spora wiedza.

#23 rohus

rohus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 27 luty 2016 - 11:57

W okolicach Wrocławia wiem, ze warto zgłosić sie do nich http://law-up.pl/ . Na ich korzyść przemawia doświadczenie i spora wiedza.

Nie tylko to. Dodałbym szeroki zakres usług oraz indywidualne układanie planu obsługi. Widać, że ta firma chce działać kompleksowo, co jest oczywiście korzystne dla klienta, który możliwie pełną obsługę prawną dostaje w jednym miejscu.

#24 AntoniGie

AntoniGie

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 21:04

Ja na pewno nie skorzystałbym z usług stałych typu zatrudnienie na etat albo zlecenie. Natomiast prędzej już usługi abonamentowe typu płacisz za konkretną ilość spraw lub porad (lepiej spraw) i ktoś musi się wywiązać. Kwestia tego czy nie obędziesz się bez wizyt na miejscu (drożej) czy możesz sobie pozwolić na kontakt np telefoniczny (koszty znacznie, naprawdę znacznie niższe) i nie wiem czy przypadkiem nie jest tak, że na telefon pracują osoby wciąż się dokształcające i na bieżąco. Nie wiem czy ilość spraw nie może być przeciążeniem, może i tak, ale dla mnie takie osoby po prostu są obeznane w temacie i skoro są rozchwytywane to wiedzą co robią.

#25 Guest_Yugoton

Guest_Yugoton
  • Goście

Napisano 17 marzec 2016 - 22:19

W takich firmach jak adwokaci przez tel to musi pracować cała masa ludzi i każdy specjalista w jakiejś sprawie więc nie sądzę, żeby takie "przeciążenie" miało wpływ na jakość usług, szczególnie że to nie papug siedzący i odpowiadający sam przed sobą, tylko tacy ludzie w firmach świadczących porady sądowe przez telefon mają szefów i na pewno wywiązują się z obowiązków na takim poziomie żeby wszystkie trzy strony były zadowolone.

#26 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 399 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 23:29

Tutaj http://cenabiznesu.pl jest ciekawy serwis, który nazywa się Cena Biznesu. Jest tam wiele ciekawych informacji i porad, dzięki czemu nie trzeba korzystać z pomocy prawnika. Warto szczególnie zwrócić uwagę na artykuły o prawie podatkowym. Mogą okazać się bardzo przydatne.

#27 carlosss

carlosss

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 11:39

jeśli chodzi o mailowy i telefoniczny kontakt to ja nie odczułem żadnych niedociągnięć wykręcania się lub nieznajomości tematu. wręcz przeciwnie, pan z availo był stoicko spokojny, tłumaczył wszystko jak trzeba było to i po trzy razy. zapowiedział na czym stoję, jakie mam mocne ale i słabe punkty i w jakim kierunku powinnam iść. sprawa później założona była bez przeszkód wygrana głównie dzięki jego wskazówkom.

#28 AlinaNowicka

AlinaNowicka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 10:47

Nasza firma korzysta z usług PIN Consulting w Piastecznie. Ochrona danych osobowych itp. Polecamy sprawdzić, warto zaufać drużynie z doświadczeniem.

#29 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 kwiecień 2016 - 09:53

Jeśli chcecie, to możecie również prowadzić samodzielną windykację poprzez www.vindicat.pl . Sądzę, że bardzo dobre rozwiązanie, na szybkie i skuteczne ściąganie należności od dłużników. Sprawdźcie sami dostępną ofertę na ich stronie internetowej.

#30 Guest_nartuu

Guest_nartuu
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 10:10

Jak na razie chwalę sobie współpracę z kancelarią Tomasza Klimka (www.tomaszklimek.com). Produkujemy w Polsce steropian i sprzedaję austriackim firmom. Prowadzę handel międzynarodowy i kancelaria prowadzi większość naszych moich spraw. Dotrzymują terminów, można liczyć na kontakt praktycznie zawsze o każdej porze, wysoki standard obsługi.

#31 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 08:37

Od roku korzystam z pomocy prawnej kancelarii Audix na Płockiej i jestem zadowolony. W zasadzie zajmują się wszystkim, od tworzenia umów, przez reprezentowanie przed organami, po windykację i obsługę rachunkową. Także w jednym miejscu można liczyć na całościową pomoc dla przedsiębiorstwa od strony prawnej. Kontakt do biura jest na audix.pl.

#32 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 13:29

Przy upadłości spółki dużą pomocą okazała się dla nas kancelaria Arkana. Warto się z nimi skontaktować. Mają sprawdzonych ludzi, rozsądne stawki. Generalnie specjalizują się w obsłudze firm, w prawie gospodarczym, handlowym, mają duże rozeznanie i stały kontakt do najlepszych ekspertów, także rzeczywiście potrafią dobrze doradzić i dopasować optymalne rozwiązania, żeby zminimalizować straty finansowe klienta. Kancelaria ma swój serwis online -arkana-lex.eu.

#33 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 247 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 22:27

Sprawdźcie sobie tę ofertę - kancelaria Poznań. Kancelaria zajmuje się obsługą prawną firm. Posiadają ogromne doświadczenie oraz oczywiście niezbędne kwalifikację. Obsługują różne branże, ponieważ specjalizują się w wielu dziedzinach prawa.

#34 agndom

agndom

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 październik 2016 - 14:41

Witam, jeśli nie masz wielkiej firmy i nie potrzebujesz prawnika doraźnie (do sporządzania umów, sprawozdań ect.) to chyba nie warto zatrudniać kogoś na stałe. Trzeba tylko wybrać dobrą kancelarię, np z Poznania polecam: http://kancelariasiwek.com, która z Ciebie nie zedrze, ale i nie będzie Cię olewać. Pozdrawiam! 

Jeśli chodzi o woj,wielkopolskie to ja polecam kancelarie : http://janiakipartne...pl/#/kancelaria. Profesjonalna obsługa , duże doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta . Pomoc na miejscu ( Poznań o okolice ) oraz zdalna smile.png

#35 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 01:53

Na obsłudze prawnej można sporo zaoszczędzić. Tutaj http://poradnikprzed...l/pobierz/umowy znajdują się bowiem darmowe wzory umów oraz innych dokumentów, z którym można korzystać do woli. Nie trzeba zlecać sporządzenia takich dokumentów prawnikom.

#36 Guest_mario547

Guest_mario547
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 15:17

Podoba mi się podejście jakie mają w Easy Finance. Przede wszystkim o wszystkim jestem na bieżąco informowany, nie działają gdzieś pokątnie za moimi plecami. Pełna dokumentacja, przejrzyste warunki, dopasowują finansowanie pod klienta a nie takie na którym najwięcej zarobią. Więcej o obsłudze jest na ich portalu easy-finance.pl. 

#37 jakub_sala

jakub_sala

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 11:34

Wydaje mi się, że ilość spraw jakie spływają do kancelarii nie ma żadnego wpływu na jakość świadczonych usług przez kancelarię. Można powiedzieć, że zatrudnienie własnego prawnika też może być zbędne - kiedy zwyczajnie może się obijać. Więc zgadzam się z przedmówcami. Wszystko zależy od poziomu kancelarii i od samych jej prawników (a nie od ilości spraw jakie obsługują).

Ja ostatnio korzystam z usług wrocławskiej kancelarii http://www.kancelari...ospodarczego.pl i nie mogę złego słowa o nich powiedzieć. Mimo że mają sporo klientów, to mają jednocześnie wysoki poziom merytoryczny i są skuteczni.

#38 Guest_RadosławB

Guest_RadosławB
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 15:53

Wydaje mi się, że każdy wybiera to, co mu jest wygodniej. Jedni wolą zatrudniać radców prawnych na etat, a inni należą do kategorii osób, które wolą od czasu do czasu wziąć i zlecić coś zewnętrznie. Ja osobiście należę do tej drugiej kategorii osób jeżeli chodzi o sprawy związane z prawem. Zawsze nawet jak umowę jakąś podpisuje to wole iść do swojego prawnika, przedyskutować każdy punkt i mieć wszystko omówione i zgodne z prawem. Nie potrzebuje konsultacji każdego dnia dlatego jest jak jest jedna wizyta w miesiącu wystarcza. Korzystam z usług GP kancelarii przy ulicy Starowiślnej i jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi i jak ktoś nie ma swojej stałej opieki prawnej, to polecam skontaktowanie się ze specjalistami z GP.

#39 Allin203

Allin203

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 22:01

Dzięki za wszystkie rady ;) będą przydatne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych