Skocz do zawartości

Dobry notariusz w Krakowie i tani

notariusz kraków dobry notariusz w krakowie tani notariusz kraków notariusz w Krakowie notariusz Kraków Tani notariusz w Krakowie

wróć do serwisu Księgowość 81 odpowiedzi w tym temacie

#41 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 884 postów

Napisano 07 styczeń 2017 - 13:32

Ceny wszędzie są zbliżone, to reguluje prawo.

Always look on the bright side of life!

#42 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 10:00

Fajna pani notariusz jest na ul.Fabrycznej 3, blisko alei pokoju. Tel.12 4138883 ja najpierw zadzwoniłem i wypytałem o wszystko potem sie umówiłem w dogodnym dla mnie terminie.

#43 Guest_swenson11

Guest_swenson11
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2017 - 15:05

W Kraowie nie znam, znam za to bardzo dobrą kancelarię z Zabrza, konkretnie notariusz-zabrze.com jak sprzedawałem mieszkanie i kupowałem działkę to właśnie udałem się do nich i wszystkie formalności załatwiłem w ciągu dnia praktycznie. Tak więc plus za działanie.

#44 Guest_Julita

Guest_Julita
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2017 - 09:52

Ja byłam u pani notariusz Majchrowskiej na ul.Fabrycznej i polecam.

#45 Guest_Piotrek M.

Guest_Piotrek M.
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 11:02

Jak w Krakowie, to tylko kancelaria Knuplerz i Knuplerz na Grzegórzeckiej.

Nie dość, że pracują właściwie cały czas, nawet w soboty, to zawsze traktują ulgowo klientów.

No i mają fajne biuro. I zawsze są czekoladki smile.png

#46 Guest_Karola

Guest_Karola
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 12:00

My z mężem byliśmy u pani Majchrowskiej na ul.Fabrycznej 3. Gdy czegoś nie rozumieliśmy w trakcie czytania pani Monika wszystko nam objaśniała, szybko wszystko poszło. Polecamy panią Majchrowską bo jest rzetelna, dokładna i dba o to żeby klient wszystko zrozumiał a na dodatek przy tym jest miła i otwarta smile.png

#47 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 16:37

a czy ktos byl na Karmelickiej 68?

#48 Guest_Krzysiek K

Guest_Krzysiek K
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 23:52

Polecam w Krakowie Panią Notariusz Monikę Majchrowską. Korzystałem z usług Jej Kancelarii przy zakupie działki. Kancelaria znajduje się przy ulicy Fabrycznej 3. Sprawa została załatwiona szybko, fachowo, w miłej atmosferze

a co najważniejsze mój portfel nie ucierpiał wink.png- cena była konkurencyjna. Uzyskałem od Pani Notariusz pełną pomoc i poradę

w zakresie przygotowania dokumentów potrzebnych do dokonania transakcji (co, skąd i po co trzeba przygotować, sprawdzeniu dokumentów, uzupełnieniu braków). Przy odczytywaniu umowy wszystkie zawiłości prawne zostały dokładnie wytłumaczone  w sposób  bardzo prosty i obrazowy dla zainteresowanych stron. Termin i godzina zawarcia umowy dogodne dla Mnie. Ze względu na moją pracę potrzebowałem  załatwić sprawę w Kancelarii po godzinie 17. Nie było z tym najmniejszego problemu.

Jeszcze raz polecam i pozdrawiam wszystkich czytających.  

#49 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 818 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 07:42

Dobrze jest mieć pewne namiary, a najlepiej jakiś konkretny wybór

#50 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 19:11

Może komuś pomogę, bardzo konkretna jest Iwona Pniok, jeżeli jest sprawa pilna jak w moim przypadku kupowanie od osoby za granicy, która przylatuje na jeden dzień do Polski to jest w stanie umówić wizytę nawet na godzinę 19. Bardzo serdecznie dziękuje jej za to, ponieważ tylko ona wykazała się empatią, dzięki której mam mieszkanie.

#51 Guest_Justa-94

Guest_Justa-94
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 14:25

Może nie w Krakowie, ale w Tczewie jest naprawdę bardzo dobra kancelaria pani Cejrowskiej. Wiem, że kawał drogi, ale jeśli nie dasz rady tam pojechać to przy szukaniu dobrego notariusza kieruj się moimi wskazówkami. Dobry notariusz powinien być jak pani Cejrowska, bogate doświadczenie, bardzo miła i profesjonalna i cierpliwa. Bez problemu wszystko wytłumaczy i zamiast siedzieć na spotkaniu jak na jakiejś konferencji co po chińsku do ciebie mówią, normalnie pytasz czego nie wiesz, żeby później wyjść z kancelarii i mieć pewność co się podpisało. Tego wypatruj jak bedziesz sie umawiać na spotkanie z notariuszem. Życze powodzenia

#52 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 16:42

Tutaj http://www.notariusz...kmazowiecki.pl/  są namiary na dobrego i terminowego notariusza. Ceny u niego są ok. Poza tym uważam, że zawsze warto iść do sprawdzonego rejenta, który wszystko zrobi zgodnie  z prawem i oczywiście wszystko dokładnie wytłumaczy.

#53 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 11:51

Ja mogę polecić dobrego notariusza ale w Zabrzu - Kancelaria Notarialna Grażyna Wróbel i Andrzej Letkiewicz  na Wolności 311. 

#54 Hannab

Hannab

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 13:41

Zdecydowanie jednym z najlepszych notariuszy, przynajmniej najlepszym, u którego ja musiałam się pojawić, jest http://www.notariuszkarczewska.pl/ . Bardzo ceniłam sobie u niej jej podejście do klienta i to, że od przede wszystkim bardzo dużo wymagała od siebie. Polecam jej usługi w Krakowie! 

#55 Małgorzata_Si

Małgorzata_Si

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 14:23

Połączenie dobry - skuteczny i tani raczej nie istnieje. Albo decydujesz się na kogoś z doświadczeniem kto się ceni (oczywiście nie musi być jakoś mega drogi ale to nie będzie najtańsza opcja) albo wybierasz kogoś świeżo po studiach kto nie ma doświadczenia i w związku z tym nie weźmie za dużo kasy od Ciebie. Ja osobiście mogę polecić kancelarię Notarialną Notariusza Marty Sajkiewicz-Zarzyckiej. Kancelaria znajduje się przy al. Modrzewiowej 13 wiec też w bardzo dobrej lokalizacji. 

#56 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 13:46

ja byłam w ubiegłym tygodniu u pani Majchrowskiej na ul Fabrycznej 3/2 i bardzo sobie chwale. Termin ustalony od ręki i taki jaki mi odpowiadał, nawet po godzinie 17. Cena też w porównaniu z innymi niska.

#57 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 14:37

Notariusz Monika Suchecka na Ogrodowej, koło Galerii Krakowskiej.

#58 Guest_ALA

Guest_ALA
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 08:57

Kancelaria na Fabrycznej 3. Byłam, wszystko szybko i nie drogo załatwiłam cóż więcej dodać.

#59 Janusz123

Janusz123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 październik 2017 - 14:38

Dokładnie, ceny wszędzie są podobne. Ja korzystałem z kancelarii http://zarzycka-notariusz.pl/ i jestem zadowolony boszybko sprawe załatwili 

#60 Guest_IZA

Guest_IZA
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 11:48

Pani notariusz Monika Majchrowska na Fabrycznej koło Alei Pokoju.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych