Skocz do zawartości

Dobra ekipa remontowa Warszawa

remont ekipa remontowa warszawa

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 11:17

Witajcie,

poszukuje dobrej ekipy remontowej na terenie Warszawy. Może mógłby mi ktoś kogoś polecić????
Poproszę o jakiś kontakt, numer telefonu lub e-mail.

Monika

#2 Guest_Tadeusz

Guest_Tadeusz
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 18:02

Witaj Moniko,

Mam ekipę remontową godną polecenia. Po przeczytaniu dzisiaj Twojej wiadomości, zadzwoniłem do właścicielki firmy i okazało się, że do lipca mają zaklepane terminy! Niezły mają ruch w interesie. Pytanie z ich strony było, o jaki rodzaj remontu chodzi i termin? Możemy wymienić podstawowe info e-mailowo.

Podaję mój: k.tadeusz@vp.pl

Pozdrawiam

Tadeusz

#3 Guest_kolis

Guest_kolis
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 18:04

Spotkaliśmy się z dobrymi i złymi ekipami budowlanymi. Na szczęście dobrej ekipie udało się skończyć remont naszego mieszkania. Przy remoncie było sporo gruzu- tym zajął się Pewex. Remont udany- póki co nie zamierzamy robić kolejnego.

#4 Guest_KARINA

Guest_KARINA
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 15:04

Ja bardzo polecam ekipę z OJ BUD. Bardzo solidni, wykorzystują najwyżej jakości materiały, liczą się z klientem. Remontowałam z nimi swój lokal i jestem bardzo zadowolona z efektów. 

#5 Guest_hagart

Guest_hagart
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 14:24

Do remontów, ale też do stawiania domów to bym proponował kontakt z Protop. Oni mi cały dom wybudowali i też zajęli się wykończeniami wraz z produkcją dopasowanych do wnętrz mebli. Także wszystko miałem u nich zapewnione. Duże ułatwienie, niższe koszty i też plusem jest to, że wiadomo kto za robotę odpowiada od początku do końca, odpowiedzialność się nie rozmywa na kilka różnych firm.

#6 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 16:52

Z ekip budowlanych mogę śmiało polecić firmę Complete Home z Warszawy. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu
i jestem bardzo zadowolony - w szczególności z jakości ich pracy:) Jeżeli ktoś byłby zainteresowany

to pozostawiam telefon: tel. 735 958 898

#7 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 594 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 23:32

Prawda jest taka, że wszystko zależy od tego, co konkretnie chce się remontować i jaki jest cel. Jeśli chodzi o remont biur czy też przystosowanie konkretnego lokalu do prowadzenia działalności handlowej to tutaj http://totalsec.pl jest namiar na TotalSec . Oferują realizacje fit out oraz np. można się zdecydować na lifting powierzchni biurowych.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remont, ekipa remontowa, warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych