Skocz do zawartości

pozyczki bez bik

pozyczki pod zastaw pozyczki bez bik pozyczka pod hipoteke

wróć do serwisu Księgowość 84 odpowiedzi w tym temacie

#41 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 615 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 09:50

ja nie korzystam z takich pożyczek bo uważam że to wstęp do kłopotów

#42 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 23 wrzesień 2016 - 14:16

Jeśli interesuje Cię szybki zastrzyk gotówki to warto udać się do zaufanego Lombardu na Bemowie. Mają atrakcyjne ceny, a zastawione przedmioty są przechowywane bezpiecznie. Ponadto możesz kupić lub sprzedać wiele ciekawych przedmiotów. Jest to jeden z nielicznych lombardów ,który ceni sobie kontakt z każdy klientem.Więcej informacji znajdziesz na http://lombardnabemowie.pl/

#43 Kopir

Kopir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 26 wrzesień 2016 - 12:25

Jeżeli chodzi o pożyczki pozabankowe to myślę, że najlepiej by było sprawdzić miejsca w których berze się taką pożyczkę. Ważne jest to by wiedzieć jakie placówka ma opinie. Przy umowie trzeba wszystko dkładnie sprawdzić by nie okazało się, że kredyt jest strasznie nie korzystny. Jeżeli szukas kredytu to myślę, że warto sobie zajrzeć tutaj http://mazowieckaagencjafinansowa.pl/ bo mają ciekawą ofertę kredytową :)

#44 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 07:03

Jeżeli dodatkowo interesuje Was spłata pożyczki w obcej walucie i chcecie rzetelnie ją wymienić (bezpiecznie zaoszczędzić) to polecam Wam porównywarkę wymiany walut Xchanger. Pokazuje, który kantor ma w danym momencie najtańszą walutę - porównuje kursy na żywo 

Polecam smile.png

#45 trondek23

trondek23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 22:14

Jeśli pożyczki pozabankowe tylko w uznanej i sprawdzonej firmie.

#46 Guest_jjjaaapapa

Guest_jjjaaapapa
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 08:53

Może się okazać, że w przyszłym miesiącu będę potrzebował 1000 zł ekstra. Jeśli chodzi o chwilówki to już parę razy w życiu brałem i raczej nie było problemów bo zawsze terminowo spłacałem. Z takich fajniejszych i lepiej prowadzonych porównywarek to polecam chwilovka.pl. Mają na głównej chwilówki od znanych i raczej godnych zaufania firm.

#47 Wiola 1990

Wiola 1990

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 25 październik 2016 - 14:36

Wszystko może być przekleństwem. Z chwilówek i pożyczek na raty trzeba umieć korzystać. Tyle trąbi się w mediach o odpowiedzialnym korzystaniu, np.  loando zajmuje się poradami, tłumaczy pojęcia dotyczące rynku finansowego. Jest również ranking, w którym można porównać oferty firm pożyczkowych. A co robią ludzie? Popełniają te same błędy- biorą pierwszą lepszą chwilówkę a później  wypisują na forach, jacy to są pokrzywdzeni. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, więc bierzmy odpowiedzialność za swoje decyzje, a przede wszystkim podejmujmy je świadomie

#48 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 27 październik 2016 - 06:21

Również jestem tego samego zdania. Poza tym wiele osób nie rozumie tego typu pożyczek. Pożyczki takie udzielane są na krótki okres i powinno sie je  w miarę szybko spłacić. Nie warto jest brać ich na rok czy dwa. Jednak na miesiąc czy dwa jest to bardzo dobra opcja.  Dostajecie pieniądze szybko, przez internet. Praktycznie od razu na konto po podpisaniu umowy....

Ze swojej strony sugeruje zainteresować się ofertą firmy Ferratum

https://www.ferratum.pl/

Z uwagi na to,.że można  w taki sposób pozyczyć do 1500 zł na dwa miesiące za darmo. Inne firmy maja podobną ofertę ze spłatą w ciągu 20 dni. Tutaj jest to ponad 2 miesiące. 

#49 Guest_wronka90

Guest_wronka90
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 12:57

Hm, no powiem, że z pożyczkami zwłaszcza tymi szybkimi to można się wkopać, zwłaszcza jeśli ma się problemy ze spłatą. Ja znalazłem nie tak dawno pożyczkę przez porównywarkę na chwilovka.pl i poszło gładko. Szybko dostałem decyzję i przelew i też łatwo mi poszła spłata. Pożyczka była za 0 zł, bo byłem nowym klientem a specjalnie dla pierwszych pożyczek mieli taki rabat.

#50 Guest_gorylek

Guest_gorylek
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 15:40

W JanVest nie sprawdzają w bik etc, więc na spokojnie można brać kredyt.

#51 Tomek25

Tomek25

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 10:41

Korzystałem się z szybkagotowka.pl, wszystko było super - załatwiłem gotówkę przez 15 minut, po terminie spłaciłem i wszystko w porządku - niemam żadnych klopotów)

#52 Guest_betarr

Guest_betarr
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2016 - 09:53

Nie znam lepszej formy zadłużenia dla osób o słabej lub żadnej zdolności kredytowej niż fresh-finance.pl. Pieniądze otrzymujesz na zasadzie wypełnienia wniosku, a później komunikujesz się już z zainteresowanym zyskiem inwestorem. Wiem, że można się dogadać bez większych problemów. Jak masz minimalny dochód lub jesteś w trakcie zmiany pracy, ewentualnie potrafisz wyjaśnić perspektywy spłaty pożyczki to idź tam. Nie ma innych opłat poza oprocentowaniem.

#53 Guest_jupo90

Guest_jupo90
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 16:07

Sporo jest teraz rankingów pożyczek w necie. Jak szukałem niedawno kasy to znalazłem chwilówkę na chwilovka.pl nawet kilkadziesiąt ofert mają porównanych, więc można coś dla siebie, na niezłych warunkach ustrzelić. Jest całkiem dużo pożyczek za 0 zł (tutaj myk jest taki, że dotyczą one nowych klientów i ich pierwszych pożyczek).

#54 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2237 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 08:30

Powinniście zdecydowanie dostać te środki, trzymajcie namiary - http://mikrorata.pl/Do 5 tysięcy i na 2 lata - raczej takie oferty pojawiają się bardzo rzadko w pożyczkach - u nich to oferta standardowa. Okres spłaty jest bezpieczny, a odsetki od pożyczki wcale nie są kosmicznie wysokie. Raczej przeciwnie - zbliżone do kosztów kredytu gotówkowego, tylko formalności jest bez porównania mniej.

#55 Guest_krystek0788

Guest_krystek0788
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 11:17

A ktoś, kto brał pożyczkę w Janvest? Bo szuka informacji w sieci, w większości pozytywy. Ale wolałbym pogadać z kimś, kto mógły mi więcej powiedzieć na temat tych pożyczek. Naprawdę są bez BIK?

#56 Guest_mario547

Guest_mario547
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 15:38

Profesjonalne doradztwo prowadzi biuro Copik w Zabrzu. U nich bym podpytał o ofertę. Ja się tutaj zgłosiłem w związku z windykacją i długami jakie miałem na koncie. W tym momencie jestem wyzerowany, wszystko zaczyna się układać. Bardzo dobry, dopasowany plan oddłużeniowy dla mnie stworzyli. Poza tym pomagają w pożyczkach, prowadzą plany inwestycyjne, oferta jest szeroka. 

#57 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 10:25

Ja uważam, że wszelkie pożyczki i kredyty są szkodliwe, a pieniądze powinno się pożyczać tylko na najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak mieszkanie czy samochód. Jeśli mam jakiś mniej pilny wydatek, to staram się zgromadzić potrzebną sumę we własnym zakresie. Moim zdaniem warto też inwestować swoje oszczędności, ja od jakiegoś czasu współpracuję w tej materii z firmą LeggMason, która doradza, gdzie warto inwestować środki. Najpewniejsze są IKE, akcje, obligacje oraz ubezpieczenia, a więcej możecie dowiedzieć się na moim blogu - http://oszczedzanieee.blogan.pl/

#58 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 07:05

ja tylko raz korzystałem z pożyczki pozabankowej i nie miałem z nią żadnych problemów. kasa szybko wpłynęła, a spłata była dokładnie taka jak ustalona na początku. Pewnie jak jeszcze kiedyś mi braknie to znów skorzystam. 

#59 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 13:30

Mnie tylko jak dotąd raz życie postawiło przed taką koniecznością i korzystałam z Moneyman.pl , powiem tylko że nie takie chwilówki straszne jak o nich mówią bo już spłaciłam i jakoś mnie to nie zrujnowało :D

#60 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 975 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 06:44

To raczej kiepski pomysł i duże ryzyko, raczej nie polecałabym wchodzenie na ten grunt

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozyczki pod zastaw, pozyczki bez bik, pozyczka pod hipoteke

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych