Kategorie
Skocz do zawartości

Lodówka - której firmy najlepsza?

Gość Janek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Urządzam mieszkanie, dokładnie kuchnię. Planuję zakup agd, ale w ogóle się na tym nie znam. Może mi ktoś doradzić dobrą lodówkę, której firmy będzie najlepsza. Może macie jakieś doświadczenia??? Jestem w tym temacie kompletnie zielony.

• Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Osobiście poleciłbym jednak lodówkę Amici, dokładnie FK339. Lodówka nowa, ale nie o to chodzi. Ma świetnie rozplanowany środek. Półeczki hartowane i regulowane, balkoniki w chłodziarce, osobny pojemnik na warzywa i owoce. Ogólnie super lodówka.

• 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli miałabym cokolwiek Tobie doradzić to na pewno lodówka powinna być energooszczędna, najlepiej w klasie A+ lub wyższej. Dla mnie na przykład ważne było też to, by lodówka była pojemna i miała duży zamrażalnik, bo często mrożę jedzenie. Ja wybrałam model chłodziarki od Kernau, klasa A+ z automatycznym odszranianiem i pojemnością całkowitą 250l, w przypadku 5 osobowej rodziny sprawdza się bardzo dobrze i wiem, że był to dobry wybór.

• 3 tygodnie później...

Tak, akurat nad tą lodówką Amici też my się zastanawiamy. Masz ją u siebie? Jak działa ten No Frost? Wszystko ok? Obsługa prosta? Jakie jest Twoje ogólna ocena tego sprzetu?

Na prawdę jesteśmy zadowoleni z tej lodówki. No Frost działa bardzo dobrze - żadnego szronu:). Co do obsługi...nie wiem w ogóle jak obsługa lodówki miałaby być trudna:d

• 1 miesiąc temu...

My przez jakiś czas zastanawialiśmy się nad zakupem lodówki side by side jednak doszliśmy do wniosku,ze jest to jednak dość duży sprzęt tak wiec dla naszej rodziny 2 plus 1 będzie za duży. Zdecydowaliśmy się jednak na nowoczesny model z kostkarką do lodu, konkretnie na ten:

http://www.euro.com.pl/lodowki/samsung-rl58gpemh.bhtml

Lodówka moze nie taka tania ale w sklepie Euro była możliwość wzięcia jej na raty ( realne raty 0% bez konieczności dodatkowego ubezpieczenia, oczywiście mogliśmy je dobrac ale nikt nas do tego nie zmuszał, jest to dobrowolne). Lodówka pojemna oraz ma dużą moc tak więc był to bardzo dobry zakup. 

• 3 tygodnie później...

Osobiście poleciłbym jednak lodówkę Amici, dokładnie FK339. Lodówka nowa, ale nie o to chodzi. Ma świetnie rozplanowany środek. Półeczki hartowane i regulowane, balkoniki w chłodziarce, osobny pojemnik na warzywa i owoce. Ogólnie super lodówka.

Jak te hartowane półki?

• 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
z wybranym konkretnym modelem warto zrobic zakupy na dziobacz.pl to nowy portal crowdshoppingowy, zgłasza się co się chce kupić i jak jest więcej chętnych to obniżają cenę u dystrybutora, nawet kilka stówek taniej można kupić

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...