Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Najlepsza firma przeprowadzkowa warszawa

nieruchomości przeprowadzki warszawa mazowieckie firma przeprowadzkowa

159 odpowiedzi w tym temacie

#81 Ewunia81

Ewunia81

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 06:15

Korzystałam już dwukrotnie z firmy Global Service Przeprowadzki i nie zawiodłam się. Pełen profesjonalizm. Ponieważ z racji obowiązków służbowych mieszkałam na terenie Niemiec kilka dobrych lat a tam byłam zmuszona do częstych przeprowadzek i korzystałam z firm niemieckich wiec mam porównanie co do standardu usług.

Firma Global Service przeprowadzała mnie z Niemiec ( Bonn ) do Warszawy dwa lata temu a było do przeprowadzenia bardzo dużo 4 pokoje 121 m2 mieszkanie. Obsługa przed usługą i sama usługa niczym nie ustępowała najlepszym firmom niemieckim. Dowiedziałąm się, że przeprowadzki międzynarodowe w Global Service to wogóle oddzielna gałąź ich działalności http://globalservice...miedzynarodowe/ i mają w tej dziedzinie bardzo bogate doświadczenie. Będąc zadowolona z przeprowadzki w momencie kiedy wykończyliśmy dom w Konstancinie ponownie skorzystałam z usług firmy Global Service. Przeprowadzka z Warszawy ( Bemowo ) do Konstancina odbyła się ponownie sprawnie i bez najmniejszych problemów. Ponieważ jestem człowiekiem raczej powściągliwym w swoich opiniach dlatego nigdy nie oceniam niczego po jednym razie. W tym jednak wypadku korzystałam z ich usług dwukrotnie a także poleciłam Global Service moim znajomym, którzy przeprowadzali dom z Piaseczna do Brukseli ich opinia również była bardzo pozytywna dlatego mogę polecić ich usługi, nie prowadzę żadnych rankingów ale myślę, że to jedna z najlepszych firm w Warszawie - POLECAM

#82 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 17:03

Faktycznie o jednej Japie są negatywne opinie i niestety psuje to opinię firmie Japa&Co, która jest solidna i godna zaufania. I zapewniam Cię, że u większości firm aż takiego pokaźnego dorobku nie znajdziesz. 

Co za bzdury... Jedna JAPA miała zbyt dużo złych opinii to se "otworzyli" drugą i w razie czego mówią, że ta zła to nie ta. Słabe.

#83 Guest_Karina

Guest_Karina
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 19:35

Ja ostatnio przeprowadzałam się z firmą BZIUK ze stolicy, posiadają jedynie auta na wynajem z kierowcą lub bez.

Przeprowadzka nie była taka straszna, bez tej całej obsługi firmy "przeprowadzkowej", kwestia organizacji i pomocy u nas znajomych. Spakowaliśmy się z mężem sami (tak woleliśmy). Poprosiłam znajomych o pomoc w wniesieniu i wyniesieniu rzeczy. Jeśli chcesz zaoszczędzić to dobre rozwiązanie. 

Tyle przychodzi mi do głowy co Ci mogę doradzić.

#84 autotrans

autotrans

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 08:38

Jeśli poszukujesz dobrej firmy przeprowadzkowej to sprawdź przeprowadzki biur wrocław.

Kilka razy już korzystałem z ich usługi zawsze byłem zadowolony. Myślę, że i Ty będziesz. Polecam.

#85 Guest_Django

Guest_Django
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 14:22

W Warszawie jedynie Inter-Trans. Wyróżnia się na tle konkurencji niskimi cenami, terminowością i solidnością. Polecam

#86 Guest_venos

Guest_venos
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 15:16

W Warszawie najlepszą firmą jest Japa&Co. Nie ma sensu szukać nikogo innego. Są solidni, szybko przewożą szybko i w jednym kawałku. No i to równe chłopaki są, także można śmiało pogadać z nimi, dzięki czemu szybciej mija czas. 

#87 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 13:30

korzystaliśmy z usług firmy Wiki, wiedzą jak mają pakować, uważają na rzeczy, widać, że zajmują się tym od lat, nie robią byle jak

#88 Guest_Margaba

Guest_Margaba
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2017 - 18:34

Inter-Trans i żadna inna. Byłam umówiona z jedną firmą i mnie wystawili. Co prawda zaliczki nie wzięli, ale też nie przyjechali w umówionym dniu :/ Z Inter-trans dogadaliśmy się z dnia na dzień (musieliśmy opuścić mieszkanie, a terminy nas goniły). Przyjechali, zapakowali, przewieźli i wypakowali. Wszystko to w jedno popołudnie.

#89 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 772 postów

Napisano 01 październik 2017 - 17:25

Ja znów proponuję Ci, abyś zdecydował się na samodzielną przeprowadzkę - decydując się na ten krok można wiele zaoszczędzić. Na rynku nie brak firm oferujących wynajem aut krótkoterminowy (również dostawczych) - dlaczego więc nie skorzystać z ich usług?

#90 Guest_ulka

Guest_ulka
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 14:17

Firma Wiki ma bardzo dobre ceny, zresztą naprawdę jeśli chodzi o zabezpieczenie wszystkiego, a muszę przyznać mieliśmy trochę szkła to perfekcyjnie. Raz, dwa, trzy, aż byłam w szoku, że można to tak sprawnie zrobić.

#91 Salia

Salia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 październik 2017 - 19:59

Ja chyba skorzystam z opcji sawa kargo w SAWA TAXI - mozna tam zamowic samochod oraz opcje rozladunku, rowniez w przypadku przeprowadzki :)

#92 Guest_Marcelinka32

Guest_Marcelinka32
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 17:59

Sprawdzona firma z Warszawy, to m.in. Inter-Trans (ul. Połczyńska). Firma uczciwa, terminowa i sprawdzona. 

#93 kowalski_wawa

kowalski_wawa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 00:47

Przewóz mebli w Warszawie razem z usługą wniesienia do mieszkania, składanie i montaż mebli w najlepszej cenie jaką udało mi się wynegocjować w trakcie poszukiwań, to zaproponowała firma zajmująca się profesjonalnym transportem mebli dla salonów  meblowych  http://trans-porter....mebli-warszawa/ aktualny cennik maja na stronie firmowej. Oferują również dodatkowe usługi dla osób prywatnych w trakcie np. remontu mieszkania czy przeprowadzki, możliwość taniego przechowywania mebli w specjalnie dostosowanym do tego magazynie na dowolny w sumie okres czasu i można negocjować. polecam.

#94 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 15:45

Bardzo dobra i sprawdzona firma do przeprowadzek to Transport Prywatny. Działają wlasnie na terenie warszawy. Koniecznie się do nich odezwij, bo to solidna firma.

#95 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 14:38

hej, jeśli zależy Ci na fachowym podejściu, dobrej cenie i profesjonaliźmie to polecam zapoznac się z ofertą firmy przeprowadzki warszawa: warszawaprzeprowadzki.pl/

#96 Guest_Igsa

Guest_Igsa
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 20:28

Jedną z lepszych firm jest Japa&CO, także warto odezwać się do nich. Mają spore doświadczenie, co od razu widać w ich pracy. A mimo to, mają bardzo atrakcyjne ceny. Żal nie skorzystać ;)

#97 Guest_Magda09

Guest_Magda09
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 21:41

Korzystałam miesiąc temu z firmy www.uptrans.pl Firmę poleciła mi moja znajoma która przeprowadziła się do Warszawy z innego miasta. Ja również mogę polecić Panów, przewóz moich mebli poszedł im bardzo sprawnie

#98 JarekDobrzański

JarekDobrzański

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 luty 2018 - 13:06

Godna polecenia firma przeprowadzkowa z Warszawy to https://przeprowadzki-warszawskie.pl czyli Eleganckie przeprowadzki. Sam korzystałem z usług pare razy i poszło naprawde świetnie a do tego w niskiej cenie.

#99 Guest_Pasita

Guest_Pasita
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 15:35

W Warszawie najlepszą firmą jest Japa&co bez dwóch zdań. Podoba mi się to, że pomagają na każdym etapie przeprowadzki, także ma się to szybko z głowy.

#100 bummer

bummer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 22 luty 2018 - 13:09

Nie można tak tego wprost klasyfikować - która jest najlepsza, a która jest najgorsza.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, przeprowadzki, warszawa, mazowieckie, firma przeprowadzkowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych