Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zakup mieszkania w Gdańsku

nieruchomości gdańsk zakup mieszkania

101 odpowiedzi w tym temacie

#101 anetaluty

anetaluty

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 09 marzec 2021 - 14:33

Mnie ostatnio coraz bardziej zaczęły interesować apartamenty na sprzedaż lublin

#102 KarolinaKurczaba

KarolinaKurczaba

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 marzec 2021 - 10:39

Witajcie,

planuję się wyprowadzić do Gdańska. Może możecie mi polecić jakieś okolice, inwestycje  - gdzie warto kupić mieszkanie. Nie ma dla mnie znaczenia czy będą obżera, czy centrum. Chcę jednak mieszkać w fajnej okolicy i nie w starej kamienicy. Możecie coś polecić?

Marek

Skłaniasz się bardziej do inwestycji deweloperskiej, czy mieszkania z rynku wtórnego? Myślę, że możesz rozejrzeć się nad mieszkaniami w Gdańsk Wrzeszcz. Bardzo ładna okolica oraz inwestycje. Nie wiem, czy kupowałeś kiedyś mieszkanie od dewelopera, ale co mogę Ci doradzić jeszcze, to na pewno dobrze zorientować się, na jakich deweloperów uważać i jak powinien wyglądać ten zakup. Coraz częściej słyszymy o nieuczciwych deweloperach i ja myśląc o mieszkaniu w przyszłości, już teraz czytam, co i jak powinno przebiegać. Mogę Ci polecić stronę, gdzie na pewno znajdziesz dużo potrzebnych informacji o rynku pierwotnym. Ja np. czytam teraz o odbiorze: https://pewnylokal.p...sci-po-odbiorze.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, gdańsk, zakup mieszkania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy