Skocz do zawartości

Nowe mieszkania w Krakowie - gdzie szukać?

kraków nowe mieszkania inwestycie mieszkalne

108 odpowiedzi w tym temacie

#61 Małgorzata_Si

Małgorzata_Si

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 09:48

My znaleźliśmy przytulne mieszkanko na Krowodrzach, mamy już umówione podpisanie umowy u Notariusz Zarzyckiej i nic tylko czekać na przeprowadzkę. 

#62 Guest_Ciżemka

Guest_Ciżemka
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 17:13

Marzenia trzeba realizować. Mieszkania na osiedlu Morelove są na wyciągnięcie ręki. Wiele zostało już sprzedanych. A może ktoś wie o jakichkolwiek promocjach?

#63 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 18:10

Sprawdźcie sobie inwestycję na uroczysku Skotniki. Bardzo fajne projekty, funkcjonalnie pomyślane mieszkania, do tego bliskość lasu. Tu http://www.domytyniecka.pl/znajdziecie wszelkie potrzebne informacje.

#64 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 09:14

Jak widać miejsc i deweloperów w Krakowie nie brakuje. A ja dla mieszkańców Krakowa mogę podrzucić namiary na ciekawą platformę - Szopi.pl https://szopi.pl/ . Dla osób starszych, zapracowanych, z małymi dziećmi to wygodne i praktyczne rozwiązanie. Na Szopi.pl można zlecić realizację zakupów w różnych sklepach. Oczywiście z dostawą do domu. Szoper zrobi zakupy nawet w aptece jeśli będzie taka potrzeba.

#65 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 17:41

Do przedmówcy: Wystarczy mieć dobrych i uczynnych sąsiadów, a nie trzeba będzie płacić za robienie zakupów jakimś firmom i obcym ludziom. Ja wielokrotnie robiłem zakupy sąsiadce z parteru - w końcu co mi zależy wziąć przy okazji robienia zakupów dla siebie kilka innych rzeczy z półki? 

Za jakiś czas będę wprowadzać się do mieszkania na os. Morelove i mam nadzieję, że będę mieć dobrych i uczynnych sąsiadów, bo nie ma nic gorszego niż nienawistne osoby za ścianą. 

#66 Guest_Kaligula

Guest_Kaligula
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 17:18

Faktycznie, to osiedle Morelove jest bardzo ładne i nowoczesne, ale z tego co kojarzę, to Ekopark ma wiele innych inwestycji w Krk.

#67 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 12:01

Ja zastanawiam się nad kupnem mieszkania w Zielonkach od Maxus Developera. Słyszałam, że deweloper jest bardzo skrupulatny, a mieszkania wykończone na wysokim poziomie. Ktoś coś może powiedzieć na ten temat?

#68 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 11:34

Ja swoje mieszkanie kupiłem u Maxus Developera. Jeśli szukasz czegoś na obrzeżach, ale jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta to polecam zapoznać się z inwestycją w Zielonkach. Świetna lokalizacja, coraz lepiej rozwijająca się infrastruktura sprzyja kupnu mieszkania w tamtej okolicy.

#69 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 12:05

Osiedle 7 Życzeń w Bronowicach Wielkich www.osiedle7zyczen.pl 

#70 Guest_Lila

Guest_Lila
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 14:19

Jeżeli szukacie komfortowych mieszkań w centrum Krakowa, to Art-City na Grzegórzkach jest bezkonkurencyjne. 

#71 kashotto

kashotto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 12 luty 2018 - 14:51

Ja korzystałam kiedyś z gratka.pl i znalazłam fajne oferty.

#72 Guest_Balbinka

Guest_Balbinka
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 17:49

Na Woli Justowskiej, a konkretnie Apartamenty Morelove mam na myśli. Zobacz sobie na www, bo prezentują się fantastycznie. 

#73 Guest_Kicek

Guest_Kicek
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 11:21

Centrum - Grzegórzki. Na uwagę zasługuję m.in. Art-City. Swietne osiedle i dobra cena za metr w tej dzielnicy.

#74 Guest_Kardamonka

Guest_Kardamonka
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 14:37

Zróbcie research aktualnych inwestycji Ekoparku. Mają ich kilka porozrzucanych po całym Krakowie i jego dzielnicach. Są noworoczne promocje i tysiące zadowolonych klientów. 

#75 niefajnydom.pl

niefajnydom.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 luty 2018 - 10:07

Ja natomiast przestrzegam przed zakupem mieszkania w inwestycji "Fajny Dom" - Etap V realizowanej przez dewelopera Mota Engil.

Wiąże się to przede wszystkim z nieprofesjonalnym podejściem do klienta, kilkumiesięcznym opóźnieniem związanym z nieuregulowanym stanem prawnym gruntów, utrata dofinansowania z programu MDM.

W skrócie: NIE POLECAM inwestycji "FAJNY DOM", NIE POLECAM spółki Sikorki Project Development, NIE POLECAM Dewelopera Mota Engil. 
Szczegółowy opis problemu na stronie www.niefajnydom.pl

#76 Guest_Anonimka

Guest_Anonimka
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 12:17

Gdzie szukać? Na przykład na Woli Justowskiej mamy piękne apartamenty Morelove.

Generalnie wszędzie byle nie w centrum.

#77 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 10:35

Najlepiej na targach mieszkaniowych :) Wiele ofert, tematycznych stoisk, atrakcji, wykładów. Myślę, że warto się wybrac: https://www.mieszkan...kaniowe/krakow/

#78 Guest_Halinka

Guest_Halinka
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 11:40

Marzenia trzeba realizować. Mieszkania na osiedlu Morelove są na wyciągnięcie ręki. Wiele zostało już sprzedanych. A może ktoś wie o jakichkolwiek promocjach?

Do mieszkania otrzymujesz garaż w gratisie. To dużo zważywszy na fakt, że garaż to często wydatek rzędu 30-50tys złotych (zwłaszcza na takich luksusowych osiedlach).

#79 Guest_Kriss

Guest_Kriss
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 10:52

Osiedle Art-City na Grzegórzkach. To praktycznie ścisłe centrum Krakowa. 

#80 Guest_Jagnienia

Guest_Jagnienia
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 16:43

Jest wiele ciekawych inwestycji w Krakowie. Wszystko bowiem zależy od upodobań i zasobności portfela.

Zwróćcie na inwestycje Ekoparku - jest ich kilka i jedna lepsza od drugiej. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kraków, nowe mieszkania, inwestycie mieszkalne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych