Skocz do zawartości

Nowe mieszkania w Krakowie - gdzie szukać?

kraków nowe mieszkania inwestycie mieszkalne

64 odpowiedzi w tym temacie

#61 Małgorzata_Si

Małgorzata_Si

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 09:48

My znaleźliśmy przytulne mieszkanko na Krowodrzach, mamy już umówione podpisanie umowy u Notariusz Zarzyckiej i nic tylko czekać na przeprowadzkę. 

#62 Guest_Ciżemka

Guest_Ciżemka
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 17:13

Marzenia trzeba realizować. Mieszkania na osiedlu Morelove są na wyciągnięcie ręki. Wiele zostało już sprzedanych. A może ktoś wie o jakichkolwiek promocjach?

#63 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 18:10

Sprawdźcie sobie inwestycję na uroczysku Skotniki. Bardzo fajne projekty, funkcjonalnie pomyślane mieszkania, do tego bliskość lasu. Tu http://www.domytyniecka.pl/znajdziecie wszelkie potrzebne informacje.

#64 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 09:14

Jak widać miejsc i deweloperów w Krakowie nie brakuje. A ja dla mieszkańców Krakowa mogę podrzucić namiary na ciekawą platformę - Szopi.pl https://szopi.pl/ . Dla osób starszych, zapracowanych, z małymi dziećmi to wygodne i praktyczne rozwiązanie. Na Szopi.pl można zlecić realizację zakupów w różnych sklepach. Oczywiście z dostawą do domu. Szoper zrobi zakupy nawet w aptece jeśli będzie taka potrzeba.

#65 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 17:41

Do przedmówcy: Wystarczy mieć dobrych i uczynnych sąsiadów, a nie trzeba będzie płacić za robienie zakupów jakimś firmom i obcym ludziom. Ja wielokrotnie robiłem zakupy sąsiadce z parteru - w końcu co mi zależy wziąć przy okazji robienia zakupów dla siebie kilka innych rzeczy z półki? 

Za jakiś czas będę wprowadzać się do mieszkania na os. Morelove i mam nadzieję, że będę mieć dobrych i uczynnych sąsiadów, bo nie ma nic gorszego niż nienawistne osoby za ścianą. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kraków, nowe mieszkania, inwestycie mieszkalne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych