Skocz do zawartości

Jaką drukarnie polecicie?

wróć do serwisu Księgowość 53 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Lukasz

Guest_Lukasz
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 21:29

Grafix Centrum Poligrafii- tam drukowałem plakaty 3D- wyszło bardzo dobrze, dobra obsługa i jakosc!

#22 Kamilla

Kamilla

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 15:43

Jeśli szukacie dobrej drukarni też polecam firmę viperprint, a jeśli poszukujecie firmy zajmującej się wydrukami 3D polecam firmę Concept Craft www.wydruki3ddlakazdego.pl

Zamawiałam u nich kilka rzeczy przeznaczonych na prezent wykonane były  w 3D oczywiście :). Szybka realizacja i naprawdę wysokiej jakości wydruki.:)

#23 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 637 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 17:28

Teraz opłaca się korzystać tylko i wyłącznie z drukarni internetowych. Mają niskie koszty usług i szybko realizują zlecenia. Na pewno warta polecenia jest ta drukarnia http://www.fanatycydruku.pl . Ich oferta jest naprawdę szeroka. Poza tym ceny mają niezwykle atrakcyjne.

#24 tortex

tortex

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 07:25

A może Diamond Druk?

#25 anuszka80

anuszka80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 10:03

My drukujemy wszystko w drukarni Labcreation. Jest to drukarnia internetowa, znaleźliśmy ją w wyszukiwarce - mieli bardzo dobre opinie, a my szukaliśmy drukarni, która zrealizuje zamówienie na cito. Podjęliśmy współpracę i tak już od kilku miesięcy drukujemy wszystko właśnie u nich. Mogę zdecydowanie polecić - to rzetelna drukarnia, doświadczony zespół i duże zaplecze, dzięki czemu możemy zrealizować każde zamówienie, nawet najbardziej niestandardowe :) 

#26 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 760 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 16:23

A drukarkę nie na tusz, to jaką bycie polecili :)

#27 kleo28

kleo28

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 21:26

My drukujemy wszystko w drukarni Labcreation. Jest to drukarnia internetowa, znaleźliśmy ją w wyszukiwarce - mieli bardzo dobre opinie, a my szukaliśmy drukarni, która zrealizuje zamówienie na cito. Podjęliśmy współpracę i tak już od kilku miesięcy drukujemy wszystko właśnie u nich. Mogę zdecydowanie polecić - to rzetelna drukarnia, doświadczony zespół i duże zaplecze, dzięki czemu możemy zrealizować każde zamówienie, nawet najbardziej niestandardowe smile.png

Również jestem klientką Labcreation i mogę się podpisać pod tą opinią :) My akurat do drukarni trafiliśmy z polecenia, a nie z wyszukiwarki. Natomiast współpraca układa się super od pierwszego zlecenia. Zamówienia zawsze realizowane są na najwyższym poziomie, zawsze w terminie. No i sama strona http://drukowanieulotek.pl bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze :)

#28 provvincja

provvincja

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 15 październik 2016 - 11:12

My właśnie szukamy dobrej drukarni do zrealizowania zamówienia bardzo dla nas ważnego, bo na targi właśnie. O drukarni Labcreation czytałam już na innych forach b. dobre opinie, a ich portfolio też zrobiło na mnie świetne wrażenie - duże marki korzystają z ich usług, więc zakładam, że muszą być dobrzy! :) Tak że zgłoszę się do nich w poniedziałek z prośbą o wycenę :) Choć przyznam, że cena akurat dla mnie na wartość drugorzędną, bardziej chodzi mi o świetną jakość. 

#29 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 31 październik 2016 - 11:14

Mój znajomy polecał bardzo drukarnię Diamond Druk. Drukował tam ostatnio banery reklamowe http://diamond-druk....nery-dwustronnei bardzo był zadowolony ze współpracy z tą drukarnią, banery były wykonane bardzo szybko a zarazem w bardzo dobrej jakości.

#30 zdrawko

zdrawko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 10:48

Najtańsza drukarnia internetowa to Openprint: http://www.openprint.pl/

Wiele razy tam drukowałem. Najkorzystniejsze ceny maja tam na ulotki oraz wizytówki. Plus za to ,że wysyłka jest tam darmowa. W przypadkku wielu firm za wysyłkę sie płaci. Tutaj nie ma takiej konieczności.

Przy pierwszym zamówieniu maja tam teraz promocję na projekt gratis. 

Od dzisiaj soki tylko pochodzące z wyciskarki.

#31 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 21:09

Ja w tej zamawiałam etykiety samoprzylepne z nadrukiem.i mogę ją polecić. 

#32 Guest_makssss998

Guest_makssss998
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2016 - 20:34

Ja z własnego doświadczenia nie polecam drukarni internetowych. Zamawiałem w dwóch materiały promocyjne i za każdym razem ta jakość nie była taka jak trzeba. W tym momencie współpracują ze stacjonarną Edytor Studio i jeżeli  ktoś jest z Dzierżoniowa to z czystym sumieniem polecam.  Wszystko na najwyższym poziomie. 

#33 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 15:16

A ja potwierdzam jakość drukarni viperprint. Nawet jak potrzebujesz zamówienie na cito, nie ma problemu, biorą się do pracy i drukują. Mają ponad 300 produktów w bazie, zawsze można wejść na spokojnie i sobie porównać. Ceny konkurencyjne, a czasem można trafić na niezłe przeceny. Ja w tym tygodniu drukowałem u nich banery reklamowe, jeszcze mają promocję do poniedziałku, także radzę kolegom przedsiębiorcom się pospieszyć :) - https://www.viperpri...l/produkt/DWF28

#34 mirekk

mirekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 19:42

mi kolega polecił bardzo dobrą drukarnię www.druk.lodz.pl, świetnie układa nam się współpraca. Są naprawdę solidni i terminowi, co jest wielką zaleta bo drukarnia z którą wcześniej współpracowaliśmy nie dotrzymywała terminów i przez to mieliśmy spore opóźnienia z zamówieniami.

#35 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 08:35

Polecamy www.drukarnia247.pl. Szybka realizacja! smile.png

#36 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 09:30

Zamawiałem pieczątki z delikatnym zacięciem marketingowym w http://www.copio.pl/i jak zobaczyłem próbki to zdecydowałem się od razu na długoterminową współpracę ;) Do tej pory obsługują wszystkie materiały promocyjne, jakie mam uwzględnione w strategii. Zawsze coś ciekawego podpowiedzą przy zamówieniu. Zależy, czego szukasz. U nich jest spora szybkość, a u mnie to jest najważniejsze. Jakościowo absolutnie również bez zarzutu. Przetestuj, bo się da większość rzeczy na małym nakładzie.

#37 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 11:04

Wiesz co ja współpracuję z firmą Polimax i jestem jak najbardziej zadowolony, także śmiało polecam jeżeli szukasz drukarni o bardzo dobrym podejściu oraz jakości wykonywanych materiałów. Oferują dość szeroki wybór, do tego z możliwością dobrania m.in grubości papieru, rodzaju druku itd. Chętnie pomogą również w przygotowaniu projektu jak to było u nas w przypadku fotokalendarza. Współpraca jak najbardziej udana :)

#38 Marjan

Marjan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 19:11

Na e-pieczatki24.pl projekt jest zawsze gratis. Specjalizują się w wyrobie pieczątek online i druku cyfrowym. Co najlepsze, pieczątki przez internet wyrabiają tego samego dnia z dostawą w 24h! - Zobacz na https://www.e-pieczatki24.pl

#39 Guest_Tadek

Guest_Tadek
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 12:29

Ja korzystam z usług Opax, drukując poligrafię reklamową taką jak np. wizytówki czy katalogi. Produkty wysokiej jakości, solidnie wykonane

#40 Guest_Silence

Guest_Silence
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 23:55

Ja nie jestem zwolennikiem internetowych, wolę sobie załatwić wszystko na miejscu, dogadać szczegóły. W Krakowie jest Drukarnia Reban i to właśnie z ich usług korzystam. Dobre ceny, wszystko terminowo:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych