Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie
wróć do serwisu Moja Firma 54 odpowiedzi w tym temacie

#21 PiterXXX

PiterXXX

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 13:12

Leasing się wtedy opłaca jak wiesz, że Twoja firma faktycznie spełnia wszystkie warunki jeżeli nie to raczej się w to nie pchaj. Choć jeśli już (a znam to z autopsji) to mogę Ci polecić ludzi z platformafinansowa.pl w kwestii leasingu. Pełen profesjonalizm i zadowolenie (przynajmniej moje). 

Auta u nich nie brałem w leasingu, ale warto o tym pomyśleć :) sprzęt do firmy owszem brałem przez ten i-leasing, ale samochód tylko za gotówkę, lecz myślę, że taki leasing online na samochód to nie głupi pomysł.

#22 Guest_tonyvaco

Guest_tonyvaco
  • Goście

Napisano 27 marzec 2017 - 07:52

Hmmm... leasing samochodu online? Pierwsze słyszę... Mówisz, że platformafinansowa daje taką możliwość, ale jak jest z formalnościami? Przecież realnie to branie czegoś w leasing wiąże się z wieloma formalnościami, składania wniosków i tak dalej. Myslisz, że ludzie stamtad wygodnie przeprowadziliby mnie przez ten meczacy proces?

Pzdr

#23 bibitka

bibitka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 16:03

Załatwianie formalności przez platformę finansową jest bardzo proste, nie miałam żadnych problemów ze złożeniem wniosków przez internet 

#24 saszka

saszka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 11:44

Ja też mam 2 auta w leasingu i korzystałam z pomocy doradców z Bawaria Motors BMW w Warszawie http://warszawa.bawariamotors.pl/. W swojej ofercie posiadają też inne auta, mogą nawet poszukać konkretnie dla Ciebie auta, które będzie Ci odpowiadać. Generalnie załatwiają wszelkie formalności, ja jestem bardzo zadowolona.

#25 Guest_jamesmcree

Guest_jamesmcree
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2017 - 15:45

Ja się ogarniczyłem do jednego samochodu w leasingu, wystarczy biggrin.png Ale ogólnie bardzo się opłaca moim zdaniem. połowa mojej rodziny ma leasing w raiffeisen, matka mojej byłej ma fiata tipo (tego nowego) za kilkaset zł miesięczne.

#26 Guest_dreamlliner

Guest_dreamlliner
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2017 - 21:17

Leasing się opłaca, jak najbardziej. Znam ludzi, którzy na leasingu zjedli już zęby - auta poleasingowe na początek, później leasing konsumencki a później całą firmową flotę brali. Mój znajomy, zawsze brał w Raiffeisen Leasing, jak przyszedł za którymś razem to agent w oddziale był już z nim na Ty : D

#27 Guest_Kenjo

Guest_Kenjo
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 02:19

Jeżeli jest możliwość wzięcia auta w leasingu to jasne, że się opłaca. Moim zdaniem akurat ToyotaBank ma ciekawą i przychylną ofertę. Polecam z resztą zobaczyć sobie kalkulator leasingowy i porównać ceny oraz korzyści z innymi bankami. by wybrać odpowiednią dla siebie markę oraz umowę.

#28 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 09:08

Moja żona również korzystała z tej oferty składania wniosków przez platformę finansowa i z tego co wiem to bardzo sobie chwaliła warunki i wygodę jaką daje taki i-leasing 

#29 Guest_Kastor

Guest_Kastor
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 10:55

W i-leasingu brałem raz auto, dostawczaka smile.png powiem wam, że całkiem przyzwoite ta firma daje warunki, raty w przyzwoitej cenie, fajnie też rozłożyli okres spłaty tak jak chciałem.

#30 Guest_iglanski

Guest_iglanski
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 20:38

Leasing jest opłacalny ale coraz ciekawszą opcją jest leasing długoterminowy samochodu. działa podobnie ale ma kilka innych rozwiązań. Warto sprawdzić ofertę raiffeisen leasing (sam patrzylem i moze sie zdecyduje)

#31 Guest_dirar

Guest_dirar
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 21:26

oplaca sie, jak najbardziej. mozna wziac zarowno leasing na firme jak i tzw leasing konsumencki. ostatnio w raiffeisen leasing przedstawiali mi oferte i naprawde mozna za fajna cene miec samochod

#32 Guest_boyega

Guest_boyega
  • Goście

Napisano 06 maj 2017 - 11:26

Powiem tak - moim zdaniem opłaca się i to bardzo. Teraz mam okazję wypróbować leasing samochodowy Toyota Banku, akurat chciałem wziąć nowego avensisa więc dla mnie jak gwiazdka z nieba. Warto poszukać dobrej oferty

#33 forks

forks

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 06 maj 2017 - 13:14

Leasing to jest dobry jak ktoś często zmienia pojazdy.

#34 Guest_paula

Guest_paula
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 19:07

Leasing jak najbardziej się opłaca. Zerknijcie sobie tak jak ktoś już tutaj pisze na platformę finansową ostatnio czytałam gdzieś na forach że mają świetną ofertę. Ja będę za jakiś czas brała auto w leasing także też skorzystam najprawdopodobniej z ich oferty 

#35 Guest_Marrek

Guest_Marrek
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 12:45

Ja już mam wziety leasing na samochod u nich i jest ok, wydawali sie najkorzystniejsza ofertą z wyszukanych.

#36 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 613 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 10:18

Zdecydowanie się opłaca. Szczególnie jeśli bierzecie samochód całlkowicie na firmę.Możecie sobie wtedy odliczyć cały vat. Dzieki temu odliczając vat oraz dochodowy znacznie obniżacie cenę auta. Można sobie pozwolić na nowe, porządne autko.

Leasing mam w Eurobanku:

https://www.eurobank...ng,133,228.html

Ich oferta była najkorzystniejsza jak brałam. 

#37 manilka

manilka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 lipiec 2017 - 20:37

Załatwianie formalności przez platformę finansową jest bardzo proste, nie miałam żadnych problemów ze złożeniem wniosków przez internet 

Może i jest łatwe, ja jednak wolę wszystko załatwić za jednym zamachem. Brałam ostatnio auto do swojej firmy cateringowej i potrzebowałam wszystko załatwić w jednym miejscu. autakrajowe.com.pl Oc od ręki mi wypisali i auto wybrałam poleasingowe w naprawdę bardzo dobrym stanie. :)

#38 Guest_MalwinaBossFinance

Guest_MalwinaBossFinance
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 08:26

Mamy szeroką ofertę dla firm: 

- kredyty obrotowe, inwestycyjne, deweloperskie a także  inne formy , niezależnie od stażu, formy prawnej czy zdolności kredytowej.

- niezwykle rozbudowana oferta leasingowa - jesteśmy Partnerem sieci GO-leasing, największego brokera leasingowego a to oznacza dostęp do 32 firm leasingowych w jednym miejscu!  Sfinansujemy każdy środek trwały o wartości już od 1 tysiąca PLN

Zapraszam do kontaktu,

Malwina Wawrowska

tel. 511500621

m.wawrowska@bossfinance.pl 

#39 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2518 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 10:39

Zobaczcie to - http://leasing24.poznan.pl/

Tam odezwie się gościu o imieniu Filip, przedstawili wam konkrety, ale w dużym skrócie, bez względu na to, jaka jest wasza sytuacja, możecie mieć pewność finansowania. Po prostu w tym momencie otrzymuje je w zasadzie każdy bez żadnych wyjątków. Nie sprawia problemów strata z działalności, czy działalność dopiero co nowa. 

#40 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 465 postów

Napisano 31 październik 2017 - 11:13

Dość fajne warunki leasingowe mają w salonie Hondaplaza w Warszawie także jeżeli szukasz przede wszystkim samochodu wsród japońskich marek to mysle, że będzie to odpowiednie miejsce. W ofercie maja zarówno nowe jak i uzywane modele (nawet objęte jeszcze programem 12 miesięcznej gwarancji elementów mechanicznych i elektrycznych) Dokładnie informacje i ofertę znajdziesz na ich stronie www. oraz oczywiście na miejscu w salonie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy