Skocz do zawartości

Zdjęcie

pomoc w sprawach kk

syg.akt

1 odpowiedź w tym temacie

#1 pomoc.mateusz24h

pomoc.mateusz24h

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów
  • LokalizacjaLubawka

Napisano 01 luty 2015 - 21:35

Witam serdecznie wszystkich uczestników forum.

Pomoc Prawna z mojej strony włącznie z przygotowaniem odpowiednich pism.

Dziękuje i zapraszam do dialogu.

sygnatura &&&&&&

#2 rivelino3

rivelino3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 17:31

witam pana chciałbym uzyskac informacje dotyczące zatarcia skazania a wiec co powinno zawierac owe pismo do jakiego sądu udac sie z owym pismem i jaki jest czas oczekiwania na odpowiedz z sądu o owym zatarciu i jaka jest szansa na owe zatarcie ponizej przedstawie moją sytułacje : dodam ze przez 3 lata od uniszczenia opłaty nic w p[rzeciągu tego czasu nie został popełniony zaden czyn karny

sąd rejonowy Katowice wschód w Katowicach : art283kk w zw.z art279 1art 58 kk art 36 1kk. 

10 miesiecy ograniczenia wolności nieodpłatnej pracy na cele społeczne 30 godz mies doz.kuratora 

owych prac społecznych nie odrobiłem kare zam . Post z 2009 09. 16 .karę ogr wolnosci  zamieniono na karę grzywny .

Ową grzywne spłaciłem dopiero w 2012.06.26 r w tym ze samym sądzie co wydał owy wyrok wiem tyle a raczej dostałem takową informacje ze od momentu spłaty grzywny dopiero musiałem odczekac 5 lat na samoistne zatarcie skazania lecz moge po 3 latach od momentu spłacenia grzywny ubiegac sie o zatarcie owego skazania te 3 lata mijaja dokladnie w czerwcu tego roku mysle ze przedstawiłem panu wszystko co jest potrzebne do udzielenia mi odpowiedzi na pytania które napisałem na samym wstepie z gory dziekuje za odpowiedz bardzo mi na tym zalezy pozdrawiam 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych