Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie zamówic projekt domu?

57 odpowiedzi w tym temacie

#41 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 21 październik 2016 - 12:54

Najlepiej u lokalnych architektów z miejscowości. Nie warto korzytać z tych co oferują się w internecie, bo zwykle cenowo mają dużo drożej i dodatkowo mniej czasu poświęcaja na dopieszczenie projektu. Takie lokalne mają lepsze ceny i więcej czasu na jeden projekt.

#42 Guest_Karina

Guest_Karina
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 14:47

Z góry polecam poszukać projektu na stornie DOMO - domo.com.pl .

Z mężem w ostatnim czasie kopiliśmy projekt po przez to biuro i jesteśmy bardzo zadowoleni.smile.png

#43 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 08:36

LK&Projekt z Krakowa ma ciekawe projekty. Do końca października maja promocję -15% :)

Ceny są w porządku i jakość wykonania projektu też na najwyższym poziomie.

#44 Guest_seba

Guest_seba
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 20:19

Hanlo ma bardzo ładne domki, przeglądałem ostatnio projekty z zoną no i mamy dylemat, ja chcę mała willę parterówkę, a żona nowoczesny elegancki piętrowy, mniejsza powierzchnia piętra, ale niby bardziej ustawny, oba są interesujące ale decyzja jeszcze szybko chyba nie zapadnie. Może Hanlo coś dla nas indywidualnego wymyśli :)

#45 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 426 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 22:38

A co powiecie na te projekty https://www.domywsty...im-dachem,lista ? Można z powodzeniem wybrać ciekawe rozwiązanie. Uwielbiam nowoczesne wzornictwo. Poza tym domy parterowe są bardzo praktyczne.

#46 MarekCz1989

MarekCz1989

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 16:00

Mój znajomy ostatnio zamawiał tutaj https://www.extradom.pl/ Mają ponad 16 tys projektów domów i do tego też inne np. altanki i garaże. Jest w czym wybierać a do projektu dodają starter budowlany z tablicą, dziennikiem budowy i projektami architektury ogrodowej za free.

#47 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 12:09

Polecam stronę www.planz.pl . Znalazłem tam projekt pracowni LK projekt . 

#48 Guest_absolut

Guest_absolut
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 09:37

W internecie trzeba przyznać jest mnóstwo projektów, zalezało nam na takim projekcie domu z dobrymi materialami i izolacyjnoscia aby obnizyc koszty uzytkowania do rozsadnego poziomu. Nasze oczekiwania spełnił   - domywzieleni.pl/projekt/datanello-2/ bardzo nam się podoba, zarówno na zewnatrz jak i wewnątrz. Niedługo rozpoczynamy budowe.

#49 Guest_Rafsam

Guest_Rafsam
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 13:32

Ja proponuje zajrzeć na stron DOMO.com.pl 

Tam na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego na miarę własnych potrzeb. wink.png

#50 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 04 marzec 2017 - 19:28

Fajne projekty ma firma projekt prestige. My z mężem dopiero oglądamy projekty, ale na 90% właśnie u nich kupimy, mają jakoś tak logicznie fajnie wszystko zaprojektowane w domach no i dużo wizualizacji, więc jakoś tak milej dla oka, łatwiej sobie wszystko wyobrazić jak u siebie będzie.

#51 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 00:37

Ciekawe projekty domów ma MG Projekt. Prawda jest taka, że należy wybrać taki projekt, który nie tylko wizualnie nam odpowiada, ale również jest funkcjonalny i dopasowany do konkretnej działki. Warto więc dobrze się zastanowić.

#52 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 172 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 09:13

Nowoczesne, funkcjonalne i energooszczędne domy gotowe znajdziecie na tej stronie. Co sądzicie o takiej technologii? Moim zdaniem domy budowane metodą tradycyjną są już wypierane przez te innowacyjne. Cóż się dziwić - dzisiaj liczy się oszczędność energii, a także każdy z nas chce ponosić jak najniższe opłaty. Kupując projekt na tej stronie można liczyć na wskazanie ekipy, która postawi dom w stanie deweloperskim w trzy miesiące. Świetna opcja, prawda?

#53 Guest_Ewelina

Guest_Ewelina
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2017 - 22:39

koniecznie sprawdz firme domiprojekt, dla nas pracowali i jestesmy zakochani!

#54 alianka

alianka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 16 maj 2017 - 22:34

Mam pytanie odnośnie Architekta do projektu indywidualnego. Może ktoś jest w stanie polecić jakiegoś fachowca za rozsądną kwotę, najchętniej z kujawsko pomorskiego. Zależy mi na kimś sprawdzonym, kto projektuje funkcjonalnie i z myślą o optymalizacji kosztów budowy. Chcielibyśmy budować wg tego projektu: https://www.novio.pl...5-zx103-bg.html Decydując się jednak na dom szkieletowy, musimy wykonać projekt pod tą technologię. Projekt jest naszym wymarzonym od początku i nie chcemy z niego rezygnować. 

#55 JakubWysocki

JakubWysocki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 14:21

Ja mogę od siebie polecić firmę hs-projekt.pl, bodajże z Gliwic. Świetni specjaliści, zamawiałem tam projekt domu (indywidualny).

Jeśli autor się tu jeszcze pojawia, to chciałbym zapytać o tę firmę. Z żoną planujemy budowę domu i szukamy firm w naszej okolicy. Co to był za projekt? Mamy dość ograniczony budżet i chciałbym widzieć, na co się nastawiać. 

#56 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 19:43

Mnie generalnie bardzo do gustu przypadł ten projekt z http://www.mgprojekt.com.pl/na-swoim . Może ktoś Was zbudował już dom według tego projektu i może podzielić się swoją opinią? W moim przypadku przede wszystkim przemawia za nim ciekawa stylistyka. Poza tym  dom wydaje mi się bardzo praktyczny. Zgadzacie się? 

#57 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 11:53

Najlepiej jest porównać sobie oferty wielu biur projektowych. Chociaż polecam kierować sie nie tylko ceną i tym czy projekt nam się podoba na zdjęciu czy nie. Zorientujcie się co dostajecie . Czy jest to jedynie goły projekt domu. Czy jest możliwość dopasowania go do Waszej działki. Dokonania niewielkich zmian. DObre biura projektowe oferują równiez doradztwo na etapie budowy domu.

Ze swojej strony polecam ich:

https://www.domywsty...odych-do-110m2/

Dobre biuro, mają tam sporo ciekawych projektów ( szczególnie tych mnieijszych domów). 

#58 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 18 lipiec 2017 - 17:24

Warto też sprawdzić ofertę https://www.archido.pl/. Ja sama przeglądałam ich projekty jakiś czas temu bo przymierzamy się z mężem do budowy domu :) Moja siostra zdecydowała się na ich projekt i bardzo sobie chwali do tej pory współpracę z firmą więc i ja śmiało polecam. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy