Skocz do zawartości

Zdjęcie

Który kurier jest najtańszy?

kurier najtańszy kurier

wróć do serwisu Moja Firma 156 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 15:19

szczerze to nie wiem jaki jets najtańszy, ja zawsze korzystałam z FastPost i ich ceny mi najbardziej pasują.

#22 Guest_marzimarzy

Guest_marzimarzy
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2015 - 14:18

szczerze to nie wiem jaki jets najtańszy, ja zawsze korzystałam z FastPost i ich ceny mi najbardziej pasują.

Wysyłałes może z nimi za granicę, zauważyłam w ofercie, ze mają przesyłki międzynarodowe i zastanawiam się czy opłaca się, bo muszę wysłac w pażdzierniku paczkę do Anglii i szukam dobrego kuriera.

#23 Guest_bonn

Guest_bonn
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 23:02

ja zazwyczaj korzystam z FastPost, wydaje mi się, że ich oferta jest bardzo dobra, przesyłka jest szybko dostarczona, nic nigyd nie było uszkodzone, ja korzystałam równiez z przesyłek paletowych i również było ok.

#24 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 15:01

ja zazwyczaj korzystam z FastPost, wydaje mi się, że ich oferta jest bardzo dobra, przesyłka jest szybko dostarczona, nic nigyd nie było uszkodzone, ja korzystałam równiez z przesyłek paletowych i również było ok.

Jak duże przesyłki paletowe wysyłaja, jak to wygląda, ponieważ mam troch sprzętu do przewiezienia i nie wiem jak się do tego zabrać.

#25 jokat

jokat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 13 październik 2015 - 08:43

Korzystam z następujących firm:
UPS jak najbardziej na plus, zniżka 30% po podpisaniu umowy. Paczka 30 kg podobnie jak np 5 kg jest prawie w tej samej cenie i to może byc minus. Bardzo przyjazny i łatwy panel internetowy sporządzania i zamawiania kuriera. Informacje o przesyłce i lokalizacji bardzo dobrze opisane. Dpd - sporadycznie korzystam ale jest ok. panel w miare dobry, ceny nie najgorsze. mniejsze paczki tansze niz w ups. DHL - głownie korzystam w transporcie miedzy narodowym, ceny przystępne.

#26 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 15:17

ja wysyłam z FastPost, na początku wysyłałam duże paczki paletowe, u nich wychodziło mi najtaniej więc korzystałem z ich udług i tak mi zostało że jakoś zawsze do nich dzwonie.

#27 Kamilian

Kamilian

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 listopad 2015 - 18:25

W sumie z usług kuriera korzystam w większości przypadków, przy sprzedaży poprzez Allegro. Kiedyś, korzystałem okazjonalnie, później jak jakaś firma zaczęła oferować usługi przy współpracy z Allegro, praktycznie w cenie paczek Poczty Polskiej 2 kilogramowych (gdzie tam miałem limit do 30 kg - więc o opłacalności wysyłki paczek powyżej 5 kg nawet nie ma co wspominać). A plus taki, że odpadało czekanie w kolejkach na poczcie i jazda samochodem na nią... Ostatnio znajomy podrzucił mi ofertę www.korporacjakurierska.pl gdzie ich oferta jest jeszcze tańsza i za niecałe 10zł mam DHL...

#28 Karlow82

Karlow82

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 21:58

Ja nie będę się specjalnie ze swoimi gustami kurierskimi ukrywał, a nie każdy wie, że DHL ma naprawdę konkurencyjne ceny na rynku - http://dhlparcel.pl/...price-list.htmla do tego wszystkiego szybkość dostaw i jakość (elastyczność kierowców) jest nieodzownym atutem firmy, czego wielu innym brakuje. Zbliża się wzmożony sezon paczko-wysyłający, także warto się odpowiednio wcześniej "zabezpieczyć" sprawdzoną firmą.

#29 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 11:36

DHL jest w porządku, Siódemka nas rozczarowała. W końcu metodą prób i błędów wybraliśmy dla nas najlepsze rozwiązanie czyli firmę kurierską http://www.deltacity.com.pl/ Ich cennik zaczyna się od 15zł. Mają w ofercie przesyłki krajowe i zagraniczne. Nawet wysyłając zagraniczną mieszczą się w czasie.

#30 sto100

sto100

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 10:53

ja mam doświadczenie z UPS, FedEx, TNT i DHL i w sumie z każdej firmy byłem zadowolony, ale najlepsze stawki międzynarodowe miałem od DHL i TNT. Z tym, że w DHL chyba co jakiś czas weryfikują ilość wysyłanych paczek i dostosowują ofertę. Natomiast w TNT jak wynegocjujesz dobrą ofertę na początku, to taka już zostanie, nawet jak sporadycznie będziesz korzystać z ich usług. Obsługa klienta też na wysokim poziomie. Minus jest taki, że kurierzy nie posiadają numerów służbowych, więc nie bardzo jest możliwość skontaktowania się bezpośrednio z kurierem.

#31 komandos

komandos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 19:28

szukajcie przez Clicktrans http://clicktrans.pl/

Ja nie raz już korzystałem, świetna opcja jak sie szuka transportu paczki czy czegokolwiek, nawet rzeczy ponadwymiarowych czy zwierząt

#32 rtcars

rtcars

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 20:04

Kurier Szczeciński

RTcars  wynajem auta wcale nie jest taki drogi- samochód zastępczy z oc sprawcy - bezgotówkowy wynajem

#33 hightower666

hightower666

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 05 styczeń 2016 - 09:23

korzystam z dpd i generalnie wszystko się zgadza, ceny jak porównywałem są raczej w dolnej granicy niż wygórowane w stosunku do konkurencji.

Projektowanie stron internetowych w studio hauerpower.com. Głównie realizuję strony firmowe na systemie zarządzania wordpress. Każdy projekt i strona to indywidualna koncepcja, dopracowana pod każdym względem. tworzenie stron w wordpress można zobaczyć na facebook.

#34 mat1984

mat1984

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 03 luty 2016 - 12:51

Pewnie ten opisany tutaj będzie najtańszy:http://www.taniabryt...elkiej-brytanii laugh.png laugh.png laugh.png

#35 Namdu

Namdu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 22 luty 2016 - 14:05

Ja wysyłam paczki na terenie Polski i co najmniej raz w miesiącu do Anglii i korzystam z firmy AngliaPolska.pl. Co prawda ich konikiem są przeprowadzki Polska Anglia, ale ich kurierzy jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Można dogadać się odnośnie terminu i godziny. Bardzo rzetelna i profesjonalna firma ;) 

#36 Guest_Polskiepaczki.pl

Guest_Polskiepaczki.pl
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 11:58

Zapraszamy do skorzystania z najtańszego serwisu paczek: Londyn / Cała Polska !
TYLKO ‪15 funtów‬ za 31kg. www.facebook.pl/polskiepaczki

#37 malwinas

malwinas

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 23 luty 2016 - 19:16

od jakiegoś czasu korzystam z usług DHL. W pracy wysyłamy bardzo dużo różnego rodzaju dokumentów do klientów i dostawa kurierem to dla mnie najpewniejsza forma dostawy. DHL ma kilka użytecznych usług dodatkowych ( http://www.dhlparcel...uslugidodatkowe ) Mnie najbardziej podobają się powiadomienia Sms i możliwość odbioru w punkcie DHL Parcelshop. Można odebrać paczkę w jednym z punktów partnerskich tj stacja benzynowa cy kiosk. Wystaczy podać kod pin, a przesyłka czeka na nas 7 dni. Nie trzeba czekać na kuriera. Bardzo fajny pomysł. 

#38 grastanislaw

grastanislaw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 14:36

Każdy kurier ma inne ceny, wszystko ważne jakie wymiary i wagę ma paczka, do każdej tak na prawdę tańszy będzie inny kurier ;) dlatego warto skorzystać np. z http://centrumsprzed...-furgonetka-pl/ mając kod promocyjny furgonetka cena będzie jeszcze niższa. 

#39 Mazer

Mazer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 12:59

Sendit miał chyba też dobre ceny, oni korzystają z oferty trzech największych firm kurierskich. 

#40 AdamMac

AdamMac

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 maj 2016 - 11:45

Duzo korzystam z kurierów ale szczerze mówiąc najtańsza niby jest 7 ale jakosc tragedia.Ja sie przekonałem że UPS daje rade pod względem zarówno ceny jak i jakości zawsze na czas i bez uszkodzeń paczek.Co do cen trudno mi ci tu podpowiedzieć z racji iż mam inne stawki jako firma i kilka rabatów ak wiec pozostaje porównanie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kurier, najtańszy kurier

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych