Skocz do zawartości

Zdjęcie

Własna działalność

własna działalność

wróć do serwisu Moja Firma 23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Alkid

Guest_Alkid
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 11:19

Faktycznie właśnie dobre biuro księgowe jest bardzo ważne, bo bez tego nie można dziś normalnie prowadzić biznesu. Kiedyś tak, dziś nie. Tu z własnego doświadczenia polecam z ul. Lanciego w Warszawie biuro Abacus. Dobrze sie z nimi współpracuje, rozliczenia są na czas, a obsługa fachowa

#22 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 442 postów

Napisano 04 czerwiec 2020 - 07:04

Wystarczy być pełnoletnim. Oczywiście najważniejsza jest Twoja wiedza, obeznanie w branży oraz zapał. Prowadzenie firmy to bardzo ciężka i czasochłonna praca. Ja od ponad roku zajmuję się sprzedażą perfum. Gotowe kompozycje zapachowe zamawiam od firmy www.ipra.pl. Posiadają trwały i wyrazisty zapach oraz niską cenę. Mam wielu klientów, a firma cały czas się rozwija.

#23 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 732 postów

Napisano 15 wrzesień 2020 - 07:54

Zależy zdecydowanie od branży/formy pracy bo we własnej działalności pamietaj, że pracujesz non stop, nawet jak nie pracujesz to myślisz, załatwiasz, pilnujesz papierów, ulepszasz itp... Chyba, że to całkowicie online i możesz pracować kiedy chcesz, ale tak czy siak jeśli chcesz prowadzić firmę z sukcesem to musisz naprawdę dużo i ciężko na to pracować .

Samo założenie firmy jest bardzo proste:

https://pik-ksiegowo...przez-internet/

Firme mozna zarejestrować przez internet. 

#24 Kowalczuk

Kowalczuk

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 16 wrzesień 2020 - 10:58

Jakie usługi waszym zdaniem warto wykorzystać do rozwoju firmy np. handlowej? Rynek obfituje w doradztwo, marketing, pośrednictwo sprzedaży np. na rynkach międzynarodowych. Generalnie wiele tego. Czy początkujący przedsiębiorca ma szansę na wsparcie po partnersku i realne korzyści, a nie zakup usługi?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: własna działalność

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych