Skocz do zawartości

Prezent na komunię - co kupić?

komunia prezent dla chłopca najlepszy prezent

110 odpowiedzi w tym temacie

#101 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2327 postów

Napisano 13 maj 2019 - 13:02

Takie coś mają na Empik Foto. Zakładam, że prawie każdy będzie z takiego prezentu zadowolony. Tzn. przynajmniej jest to jakaś pamiątka, a nie kolejne powielenie dokładnie tego samego. Kwestia taka, jak do tego podejdziecie. 

listing_5b8e5b84aacc0.jpg

#102 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 15 maj 2019 - 01:02

My rok temu kupowaliśmy zestaw modelarski w http://scorpio-polska.eu/Bardzo się spodobał, bratanek był zachwycony i od tego czasu jego pasja modelarska się rozwija, także z prezentem trafiliśmy w dziesiątkę :)

#103 AmellA

AmellA

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 27 maj 2019 - 11:38

Na pewno prezent musi być użyteczny, jak np. rower, laptop albo aparat fotograficzny  :)

#104 Guest_niuska

Guest_niuska
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 20:35

My juz też po komunii u siostrzeńca i kupilismy mu tablet porządny, przyda mu się na wyjazdy, do szkoły. w fajnej cenie udało mi się kupić w bestcena.pl, polecam sklep bo szybko nam go przysłali a i dużo taniej mnie wyniósł niż w sklepach stacjonarnych

#105 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 09:36

Co? Najlepiej dać gotówkę. Dzieci teraz wszystko mają.

#106 Guest_darotoo

Guest_darotoo
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 15:56

Poza gotówką warto dać dziecku coś, co jest bezpośrednio związane zarówno z wiarą jak i samym sakramentem pierwszej komunii świętej. Jeżeli chodzi o tego typu produkty to ogromny wybór ma księgarnia Dobre Słowo dobreslowo.pl . Zarówno jeśli chodzi o książki, płyty CD, filmy DVD jak i akcesoria liturgiczne. Najlepsze miejsce na tego typu zakupy.

#107 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 680 postów

Napisano 29 styczeń 2020 - 23:48

Na pewno iPad może być ciekawym prezentem na komunie oraz na inne okazje. Warto inwestować w dobrej jakości sprzęt dopasowany do konkretnych oczekiwań. Taki iPad na pewno się przyda i to nie tylko do rozrywki, ale również do nauki. Tutaj https://idream.pl/ipad.html sobie zerknijcie. Mają tam naprawdę spory wybór w tym zakresie. 

#108 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 898 postów

Napisano 04 luty 2020 - 11:00

Może najlepiej dać pieniądze? Niech rodzice coś wybiorą.

#109 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 06 luty 2020 - 16:07

Tyle że te pieniądze często nie trafiają później do dzieci :P

#110 Guest_ciotkaBaśka

Guest_ciotkaBaśka
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 13:14

Moja bratanica zażyczyła sobie, że ode mnie chce gitarę dostać, już upatrzyłam dla niej instrument na megascenie. Jestem za tym, żeby rozwiała swoje talenty. Na pewno gitara to lepszy prezent niż samrtfon czy tablet. 

#111 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 20 kwiecień 2020 - 08:21

W takim razie warto odwiedzić ofertę producenta Manta, ponieważ można znaleźć u nich sporo propozycji co do tabletów, smartfonów, ale również tak lubianych przez młodych ludzi hulajnogi oraz deskorolki elektrycznej. My własnie planujemy taką taki sprzęt kupić siostrzeńcowi na komunie (model MES605), bo chętniej spędzi więcej czasu na zewnątrz i też będzie sobie mógł na niej śmigać do szkoły. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych