Skocz do zawartości

dobry adwokat od rozwodów z Łodzi

adwokat Łódź sprawy rodzinne

102 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Filipczak

Guest_Filipczak
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 10:07

Ja się rozwodziłem z pomocą prawników z kancelarii mecenas Chróścielewskiej. Jestem bardzo zadowolony z całej sytuacji. Znacznie mi pomogli i cieszę się, że to właśnie im zaufałem :)

#42 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 08:56

Prawnicy z kancelarii Pani Mecenas Chróścielewskiej naprawdę świetnie radzą sobie w sprawach rozwodowych. Jestem bardzo zadowolona z pomocy, którą otrzymałam. Sprawa została przeprowadzona bardzo profesjonalnie, na najwyższym poziomie. 

#43 Guest_Pawel Janik

Guest_Pawel Janik
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 10:23

Z moim rozwodem poradzil sobie prawnik z kancelari pani adwokat Chroscielewskiej. Maja kancelarie w samym centrum Lodzi, latwo tam trafic. Bardzo dobry kontakt z sekretariatem, prawnik na biezaco z orzecznictwem. Wszystko zalatwili w sumie za mnie, bardzo wygodne. Dzieki

#44 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 12:24

Witam,
nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog.
dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny

#45 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 19 marzec 2017 - 15:36

Polecam Ci odwiedzić blog rodzinne-prawo.pl. Ja znalazłam tam mnóstwo ciekawych porad, kiedy rozwodziłam się z moim byłym mężem. Artykuły są napisane na bardzo wysokim poziomie, jednocześnie językiem zrozumiałym dla normalnego człowieka. Poczytaj w wolnej chwili.

#46 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 09:46

Osobiście polecam adwokata Adriana Króla z Łodzi. Bardzo dobry i skuteczny prawnik.

#47 Guest_Sławka

Guest_Sławka
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 21:31

Przy moim rozwodzie skorzystałam z pomocy prawnika z Kancelarii Chróścielewskiej. Jestem bardzo zadowolona z całej naszej współpracy. Są profesjonalistami, którzy znają się na rzeczy.

#48 Guest_Kann

Guest_Kann
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 19:23

Polecam mecenasa Staniszewskiego. Bardzo skuteczny i sensownie prowadzący sprawę - bez eskalacji konfliktów.

#49 Guest_artiss

Guest_artiss
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 15:11

Skuteczny jest Szymon Stypuła. Jakiś czas temu prowadził moją sprawę dotyczącą zadośćuczynienia. Ogólnie jest to dość ciężka tematyka z punktu widzenia prawnego bo trudno jest wycenić wartość zadośćuczynienia, bo dotyczy strat niematerialnych. Ale koniec końców dostałem rzeczywiście uczciwe pieniądze które bardzo mi pomogły wrócić do zdrowia po wypadku.

#50 Guest_Janek30

Guest_Janek30
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 21:01

Mieszkam pod Łodzią, kiedy okazało się, że moja żona chce rozwodu byłem w szoku. Często w komentarzach w tym temacie przewijało się nazwisko pani Chróścielewskiej - często ludzie pisali o jej kancelarii.

Moją sprawą zajął się jeden z prawników pracujących w niej i jestem zadowolony z tego jak to się wszystko rozwiązało. Teraz mam nowe życie, jednak ich polecam.

#51 Guest_Saska

Guest_Saska
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 11:12

Bardzo dużo dobrych opinii znalazłam o kancelarii pani Chróścielewskiej, dlatego dwa miesiące temu, kiedy doszło do sprawy rozwodowej z moim byłym mężem, skorzystałam z ich usług. Zależało mi na tym, żeby jak najszybciej przeprowadzić ten rozwód, co zaznaczyłam na pierwszej wizycie w kancelarii. Dzięki ich pomocy sprawa była tylko formalnością. 

#52 Guest_Duśka

Guest_Duśka
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2017 - 21:12

Kiedy zdecydowałam się na rozwód z moim ówczesnym mężem, poszukałam pomocy u znajomych - przyjaciółka skontaktowała mnie z kancelarią pani Chróścielewskiej. Mecenas pracujący tam reprezentował mnie w sądzie i pomógł mi w przygotowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów. Bardzo dobrze wspominam kontakt z nim i jego pomoc, bardzo cieszę się, że na nich trafiłam.

#53 Guest_Pablo

Guest_Pablo
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 11:56

Ja potwierdzam pozytywne opinie o adwokackie Jarosławie Szkudlarku bardzo dobry i rzetelny adwokat w sprawach cywilnych a zwłaszcza rozwodach i całej ich otoczce super 👌

#54 Daisygirl

Daisygirl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 08:11

W Łodzi to uważam, że dobrym adwokatem jest pani mecenas Monika Kitscha-Kwasiborska. Na prawdę konkretny adwokat znający się na swoim fachu. Warto się do niej udać szukając kogoś kto poprowadzi nasz rozwód.

#55 Guest_Raffa

Guest_Raffa
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2017 - 19:51

Jestem spod Łodzi i w zeszłym roku zdecydowałam się wziąć rozwód. Była to dla mnie bardzo ciężka sytuacja, tym bardziej, że nie rozstawaliśmy się z mężem w przyjaznych stosunkach. Skorzystałam z usług kancelarii pani Magdaleny Chróścielewskiej - wykazali się bardzo dużym taktem i przeprowadzili mnie przez wszystkie procedury. Polecam ze względu na profesjonalizm.

#56 Guest_KamilaKK

Guest_KamilaKK
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 09:23

dobry adwokat w Łodzi to pan Wojciech Krzysztofek. Szybka i konkretna pomoc. Prowadzi kancelarię prawniczą w Łodzi z filią w Zgierzu. Polecam zajrzeć na stronę www.adwokatkrzysztofek.pl

#57 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2017 - 21:03

Ja po namowie koleżanki zdecydowałam się skorzystać podczas rozwodu z pomocy Kancelarii Pani Magdaleny Chróścielewskiej. Adwokat, który prowadził moją sprawę wykazał się nie tylko wiedzą oraz profesjonalizmem ale także empatią oraz zrozumieniem. Dzięki czemu obyło się bez niepotrzebnego stresu a sprawa zakończyła się pełnym sukcesem.

#58 Guest_Iguś

Guest_Iguś
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 21:31

Takich prawników jak w kancelarii mec. Chróścielewskiej to ze świecą szukać. Poprowadzili cały mój rozwód od A-Z, mogłam im całkowicie zaufać i zająć się układaniem sobie życia. Wszystkiego dopilnowali w tym trudnym dla mnie czasie i wykazali się ogromną empatią.

#59 Guest_Julia

Guest_Julia
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 19:19

Mam bardzo podobne doświadczenia jak użytkownik w poprzednim komentarzu - również korzystałam z usług kancelarii Pani Chróścielewskiej, również w związku z ciągnącą się w nieskończoność sprawą rozwodową. Czułam, że mnie to przerasta, więc zwróciłam się o pomoc i jestem sama sobie wdzięczna, że podjęłam taką decyzję. Dzięki pomocy prawnika z kancelarii, sprawa została szybko doprowadzona do końca, na korzystnych dla mnie warunkach. Całość odbyła się zupełnie bezstresowo i w miłej atmosferze, co zresztą było dla mnie ważne, bo muszę przyznać, że bardzo się tym wszystkim denerwowałam. Gorąco polecam kancelarie Pani Chróścielewskiej! W rozwodach to naprawdę numer jeden.

#60 zaksiegowana

zaksiegowana

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 07:24

Jak rozwody w Łodzi to tylko pani Monika Kitscha-Kwasiborska, świetny adwokat z powołania. Do tego potrafi sobie poradzić z na prawdę trudnymi sprawami rozwodowymi. Ja musiałam skorzystać z  jej pomocy bo mój już ex mąż, nie chciał rozwieźć w normalnych pokojowych warunkach i pani Monika musiała walczyć z jego adwokatem i dała radę. Na prawdę bardzo dobry adwokat. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych