Skocz do zawartości

dobry adwokat od rozwodów z Łodzi

adwokat Łódź sprawy rodzinne

96 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Karlicka

Guest_Karlicka
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2016 - 19:00

Pisałam już w innym temacie o kancelarii pani mecenas Chróścielewskiej ale widzę, że tu też o niej piszecie więc dorzucę moje parę groszy. Bardzo udana współpraca, prawnicy z tej kancelarii przeprowadzili mnie przez sprawę rozwodową bez żadnego problemu. Sprawa dodatkowo obejmowała orzeczenie winy i podział majątku więc nie należała do najłatwiejszych.

#22 Guest_Lila

Guest_Lila
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2016 - 13:23

Dobry rozwód to taki, który będzie trwał krótko i nie będziemy musieli toczyć skomplikowanej wojny. Dzięki pomocy prawników z kancelarii mecenas Chróścielewskiej mój właśnie taki był i jestem im za to wdzięczna :) Szybko, sprawnie i konkretnie czyli dokładnie tak jak lubię. Polecam.

#23 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 09:51

Do rozwodowych potyczek polecam kancelarię Meritum, jestem wdzięczna za sprawne przeprowadzenie sprawy, która była dosyć skomplikowana. Jeśli zależy Państwu na jakości w korzystnej cenie, to dobry wybór. 

#24 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 22:08

Również polecam

#25 Guest_Hanna

Guest_Hanna
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 13:19

Polecam adwokata Adriana Króla. Moją sprawę poprowadził genialnie. Wywalczył dla mnie to co chciałam.

W mojej sprawie Pan mecenas Adrian Król też spisał się znakomicie. To jest naprawdę bardzo dobry adwokat a do tego miły i uczciwy człowiek ,który opie4ra się tylko naq konkretach.

#26 Guest_Noemi

Guest_Noemi
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 13:54

Słuchajcie, jeśli chodzi o rozwody to nie ma lepszego miejsca w Łodzi niż kancelaria mecenas Chróścielewskiej. Ja i wiele moich koleżanek korzystałyśmy i każda z nas jest bardzo zadowolona. Przede wszystkim działają sprawnie i konkretnie. Takich prawników to ze świecą szukać :)

#27 Guest_Olsz

Guest_Olsz
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 17:49

Kancelaria mecenas Chróścielewskiej to najlepsza kancelaria w całej Łodzi - zarówno w kwestii rozwodów jak i alimentów. Dzięki nim doszedłem do tego, że moja była żona chciała mnie oszukać i nie pozwoliłem jej na to. Jestem im bardzo wdzięczny za pomoc.

#28 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 11:09

Ja jestem wdzięczna mecenasowi Szkudlarkowi za uratowanie mojej sprawy rozwodowej, przeprowadzenie rozdzielności majątkowej z datą wsteczną i podziałem majątku jednocześnie z rozwodem, bił w mojego ex jak w gruszkę, aż się facet załamał, a taki był pewniaczek na początku. Serdeczne podziękowania. Martyna

#29 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 10:43

Już pisałam w innym temacie o tym, że warto mieć dobrego prawnika przy rozwodzie głównie wtedy, gdy sprawa rozwodowa wygląda na skomplikowaną - dzieci, alimenty, wina itd. Kancelaria mecenas Chróścielewskiej świetnie radzi sobie z takimi sprawami dlatego warto oddać takie sprawy w ich ręce. Ludzie polecają bo mają dobre doświadczenia z nimi związane, ja również :)

#30 Guest_Gabriel

Guest_Gabriel
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 09:59

Tak, prawnicy z kancelarii Magdaleny Chróścielewskiej są naprawdę godni polecenia. Wysoka kultura osobista, uczciwe traktowanie klienta i odpowiednie podejście - to zdecydowanie klucz do sukcesu w tym zawodzie. Warto polecić.

#31 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 12:52

Kancelaria mecenas Magdaleny Chróścielewskiej to dla mnie przede wszystkim porady prawne na najwyższym poziomie. Zgłosiłem się do nich przed rozwodem po pomoc bo bałem się, że moja była żona wykiwa mnie na pieniądze. Powiedzieli mi na co mam uważać, dali kilka pomocnych rad i wszystko skończyło się dla mnie szczęśliwie.

#32 Guest_Edyta P.

Guest_Edyta P.
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 08:52

Kancelaria Mecenas Chróścielewskiej to dobry wybór w takich sprawach. Przede wszystkim prowadzi ją kobieta, która ma w sobie mnóstwo empatii. Uważam, że klientce - kobiecie rozmawiać o takich sprawach z prawnikiem - też kobietą. Prawnicy pracujący w tej kancelarii są szalenie sympatyczni. Jeśli kiedykolwiek będzie taka potrzeba to ja z miłą chęcią wrócę do nich :)

#33 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 23 listopad 2016 - 09:25

Jak rozwód to tylko z pomocą kancelarii mec. Chróścielewskiej. Bardzo fachowe podejście do klienta. Pomogli mi kompleksowo, sporządzili wszystkie niezbędne dokumenty, a później spotkaliśmy się w sądzie. Obyło się bez dramatów ;)

#34 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 16:06

Problem u mnie zaczął się gdy mąż zaczął za dużo pić. Ciągle wychodził zkumplami naimprezy a ja siedziałam w domu z dziećmi. Wkońcu niewytrzymałam i zażądałam rozwodu. To była dobra decyzja, pomogli mi prawnicy zkancelarii mecenas Chróścielewskiej. Jestem zadowolona.

#35 Guest_Kinia

Guest_Kinia
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 08:59

Ja trafiłam do kancelarii mecenas Chróścielewskiej z polecenia mojej przyjaciółki a także po przeczytaniu opinii w internecie. Warto się nimi kierować :) Dzięki nim mój rozwód odbył się na spokojnie i bez stresu. Jestem zadowolona bo nie przeżyłam tego jak traumy. Współpraca na naprawdę wysokim poziomie.

#36 Guest_Borys

Guest_Borys
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 10:22

Kiedy rozwodziłem się z żoną, korzystałem z pomocy prawników z kancelarii pani adwokat Chróścielewskiej. Byłem bardzo zadowolony bo pomogli mi też z alimentami i podziałem majątku. Jeśli macie podobny problem to warto skorzystać. 

#37 Guest_Magdaka

Guest_Magdaka
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2016 - 14:02

Jak rozwód to tylko z pomocą kancelarii pani mecenas Chróścielewskiej. Świetni prawnicy, profesjonalne podejście, dla mnie super. Poprowadzili całą moją sprawę od A do Z.

#38 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 20:27

Moim zdaniem najlepszy do rozwodów i trudnych spraw karnych jest mecenas Jarosław Szkudlarek który prowadził mój rozwód bardzo skuteczny i świetnie przygotowany reprezentuje klienta osobiście zawsze pod telefonem wszystko wyjaśnia nie owija w bawełnę i broni swojego klienta bardzo profesjonalnie wiem że bez wiedzy i zaangażowania Pana mecenasa nie wygrałabym z moim mężem w sądzie.

#39 Guest_Rafcio

Guest_Rafcio
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 10:44

Tylko i wyłącznie kancelaria pani adwokat Chróścielewskiej na al. Kościuszki 98. To bardzo znana w Łodzi kancelaria. Jak ja się rozwodziłem to bez wahania poszedłem z tym do nich i jak zwykle była to bardzo dobra decyzja.

#40 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 09:54

Polecam również kancelarię pani adwokat Chróścielewskiej. Bardzo fajna współpraca. Co mi się najbardziej spodobało to to, że nie są stronniczy. Potrafią się postawić w każdej sytuacji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych