Skocz do zawartości

dobry adwokat od rozwodów z Łodzi

adwokat Łódź sprawy rodzinne

181 odpowiedzi w tym temacie

#181 Guest_Zoffia

Guest_Zoffia
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 10:28

Rękami i nogami podpisuję się pod wszystkim co napisano na temat Pana Igora Klimkowskiego. Świetnie radzi sobie ze sprawami rozwodowymi, na sali sądowej czuje się bardzo pewnie i nie daje zastraszyć się stronie przeciwnej. Jeśli zależy Ci na szybkim rozwodzie to myślę, ze powinnaś się do niego zgłosić. 

#182 Guest_salcia

Guest_salcia
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 05:56

Moim zdaniem jak chodzi o sprawy rozwodowe to niezastąpiony jest pan mecenas Cyrański. Wielu ludzi pisze tu zresztą, jaki to rzetelny i skuteczny adwokat. Moja sprawę poprowadził w wielkim stylu. Bardzo się zaangażował, dzięki czemu doprowadził między innymi do tego, że udało się w sprawie zgromadzić bardzo dużo dowodów na moją korzyść. Na rozprawie walczył o mnie jak lew. Przemaglował wszystkich świadków i zbił argumenty mojego męża i jego adwokata. Sprawa zakończyła się pełnym sukcesem. Sąd stwierdził rozwód z orzeczeniem o winie mojego byłego już na szczęście męża. Dostałam też wysokie alimenty. Najważniejsze jednak było dla mnie to, że nasza córeczka została przy mnie, a mojemu byłemu mężowi sąd ograniczył władzę rodzicielską. To też zasługa pana adwokata Cyrańskiego, który skrupulatnie dowiódł na rozprawie, że były mąż nigdy nie interesował się dzieckiem i nie umiał nim zająć, a w procesie żądał pełnych praw rodzicielskich tylko po to, żeby mnie pognębić. Jestem bardzo szczęśliwa, że wybrałam właśnie mecenasa Cyrańskiego. Pan mecenas jest godny polecenia do każdej sprawy rozwodowej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych