Skocz do zawartości

Zdjęcie

Symfonia Finanse i Księgowość

symfonia finanse księgowanie wynik finansowy wydruki

wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Lilith

Lilith

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 grudzień 2014 - 20:14

Mam problem związany z trudnymi początkami w programie symfonia. Mam zadanie semestralne polegające na wydruku bilansu otwarcia, zamknięcia, zestawienia obrotów i sald oraz dziennika księgowań. Jednak konta stworzyłam jedynie te podane w zadaniu i wiem że chcąc mieć poprawnie wydrukowane dane muszę w kontach specjalnych wpisać odpowiednie konta I tu mam problem, ponieważ do wyniku finansowego powinno być konto rozliczenia kosztów zespołu 4. Jednak takowych nie mam podanych, a musimy tworzyć konta od zera-nie generować ich. I nie wiem nic od tego momentu. Salda początkowe zaksięgowane, wszystko pięknie, a tu nie wiem co robić dalej, jakie konta stworzyć jeszcze.

#2 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 18:08

490 Rozliczenie kosztów przypisać. WF przypisać jako konto specjalne. To 490 tylko jak mamy RZiS w wariancie porównawczym. W wariancie kalkulacyjnym przenosimy na koniec okresu rozliczeniowego wszystkie koszty i przychody na konto Wynik finansowy za pomocą PK.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: symfonia, finanse, księgowanie, wynik finansowy, wydruki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych